Kempinski Hotel Bahía, Španělsko – Andalusie

Dovolená plná španělské kultury

Kempinski Hotel Bahía se nachází nedaleko města Estepona na pobřeží Costa del Sol v Andalusii, 80 km od letiště. Budova stojí přímo na pláži a naleznete v ní vše, co budete potřebovat. Pro hosty, kteří hledají více prostoru, je ideální Grand Suite se 100 . Nejluxusnější variantou jsou exkluzivní suity Presidential, Royal nebo Imperial.

O destinaci

Španělsko, živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem.

Kempinski Hotel Bahía se nachází na pobřeží Costa del Sol v Andalusii, 80 km od letiště Malaga, 50 min. jízdy. Do centra malebné Estepony je to pouze 5 min. jízdy. Kolem hotelu je několik golfových hřišť, tenisové kurty a na výběr je i mnoho dalších sportovních aktivit. Na výlet můžete zajet do krásné Málagy, zavítat ovšem můžete i do věhlasné Alhambry či dokonce do Maroka.

1032x554 Kempinski Hotel Bahia - HERO

 

Ubytování

K dispozici jsou pokoje nebo prostorné suity s výhledem na Středozemní moře a marocké pobřeží. Pokoje Deluxe nebo Premier Plus nabízejí ložnici s obývacím koutem, terasu a mramorovou koupelnu se sprchou a vanou. Pro hosty, kteří hledají více prostoru, je ideální Grand Suite se 100 . Zahrnuje velký obývací pokoj s 1 stolem, šatnu a plně vybavenou terasu. Nejluxusnější variantou jsou exkluzivní suity Presidential, Royal nebo Imperial, kde naleznete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatnou jídelnu.

1032x554 Kempinski Hotel Bahía - Suite Bahía Living Room 2

 

Restaurace

Užijete si tu kulinářský koncept hotelu Kempinski Bahía El Paseo del Mar, nachází se po celém resortu a nabízí pobřežní zážitky od východu do západu slunce. Spiler Beach Club, neformální plážová restaurace a bar přímo u moře, nabízí od argentinských grilovaných pokrmů na otevřeném ohni, denní nabídky čerstvých ryb, ústřic a crudo až po nejlepší hamburgery a superpotraviny. Baltazár Bar & Grill je stylový, a přitom útulný bar a gril, v Black Rose The Bar si spolu s úžasným výhledem na Středozemní moře a africké pobřeží můžete vychutnat kvalitní vína, místní řemeslná piva a samozřejmě bublinky, nabídka koktejlů je také více než lákavá. El Mirador je soukromá hotelová restaurace, ve které budete začínat svůj den snídaní a panoramatickým výhledem na hotelové zahrady a pláž.

1032x554 Kempinski Hotel Bahia - Spiler Beach Club Prawns

 

Aktivity

Pronajměte si luxusní BMW nebo si půjčte kolo a zajeďte se podívat do historického města Estepona. Hotel nabízí nejrůznější vodní sporty a aktivity. Zahrajte si volejbal nebo zajděte na tenis. Zaplavejte si v bazénu nebo ve Středozemním moři. Využijte služby dětského klubu a vychutnejte si romantiku v luxusních spa Kempinski ve dvou. Svěřte se do rukou profesionálních terapeutů a nechte se hýčkat přírodními procedurami. Můžete navštívit i Beauty & Wellness Centre nebo fitness centrum s finskou saunou, parní lázní a vnitřním bazénem.

1032x554 Kempinski Hotel Bahia - Pool View

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou ve Španělsku v Kempinski Hotel Bahía vám zdarma připravíme na míru přesně podle vašich požadavků.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader