Cap Rocat, Španělsko – Mallorca, Palma de Mallorca

Nejskrytější a nejsoukromější hotel ve Středomoří

Cap Rocat je bývalá vojenská pevnost, proměněná v luxusní hotel. O rekonstrukci se postaral známý mallorský architekt Antonio Obrador, který se snažil ničím nenarušit architekturu budovy a její zasazení do přírody. Velkolepá tvrz, úžasná krajina, místo plné španělské kultury a letiště nedaleko, to je ideální dovolená na Mallorce v Cap Rocat.

O destinaci

Španělsko, živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem.

Cap Rocat se nachází v zálivu Palma de Mallorca, pouhých 15 km od letiště.

1032x554 Cap Rocat caprocat_entorno-aerea_ALTA

 

Ubytování

V nabídce ubytování jsou prostorné pokoje a suity s jedinečným interiérem, klenutými stropy, elegantními ložnicemi a velkými koupelnami. Např. prostorný pokoj Cap Rocat zahrnuje ložnici s obývacím prostorem, koupelnu a 3 terasy! Na jedné si můžete vychutnat snídani, na druhé relaxovat v houpací síti a na třetí sledovat lodě plující po tyrkysovém Středozemním moři. Pokoje Sentinels byly vytesány do skály a leží na samém okraji útesu. Jistě oceníte jedinečné skalní stěny, rafinované koberce, středomořské tkaniny a velká zrcadla, která odrážejí zlaté světlo. Suite El Cabo zahrnuje elegantní ložnici se středomořskými barevnými tóny, obývací pokoj a rozlehlou koupelnu navrženou pro wellness, kde budete mít pocit, že jste se ocitli v soukromých lázních.

Nejvyšší kategorií ubytování jsou domy Del Mar s okouzlujícím výhledem na moře, které vám zajistí naprosté soukromí. Nabídnou také středomořský sad, zahradu a bazén s výhledem na záliv.

1032x554 Cap Rocat album-cap-rocat-mallorca-centinel-terrace-sunset

 

Restaurace

Na gastronomický zážitek se můžete těšit v restauraci La Fortaleza, kde vám jídlo naservíruje šéfkuchař Victor Garcia. Ten se inspiruje tradiční mallorskou kuchyní, k níž vždy přidává nové kulinářské techniky a využívá svých bohatých zkušeností, aby vytvořil originální specialitu. V Sea Clubu si užijete oběd či večeři při výhledu na Středozemní moře. Vybrat si můžete z menu tradičních mallorských pokrmů z grilu nebo speciální pece. Zajděte na oběd či ochutnávku vína do bývalé pevnostní kuchyně nebo si udělejte privátní romantickou večeři při svíčkách uprostřed pláže.

1032x554 Cap Rocat caprocat_gastronomia_plato-10_ALTA

 

Aktivity

Zaplavat si můžete v křišťálově čistém moři a bývalém přístavišti, které je nyní přírodní rezervací. Využít můžete i nekonečný bazén se slanou vodou na střeše pevnosti, který splývá s mořem a oblohou. Luxusní spa jsou umístěny na stejném místě, kde byly dříve zásobárny pitné vody. Součástí spa je i vnitřní bazén s hloubkou 12 metrů. Ve dne můžete skrze skleněný strop vidět krásně modré nebe a v noci se zase kochat hvězdami.

1032x554 Cap Rocat caprocat_spa_avenida_ALTA

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pobývat v této bývalé vojenské pevnosti je velmi zajímavá a krásná zkušenost. Tady se vám otevře jiný svět.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader