7PINES RESORT IBIZA, Španělsko – Ibiza

Poklidný luxus na západním pobřeží Ibizy

7Pines Resort Ibiza se nachází v borovém háji na útesech západního pobřeží Ibizy mezi oblíbenými plážemi Cala Conta a Cala Codolar a nabízí luxusní ubytování jak v několika kategoriích apartmá, tak i v soukromí prostorných vil.

O destinaci

Ibiza nabízí mnohem víc než jen společenský noční život. Španělský ostrov se také může chlubit úchvatnými přírodními krásami a bohatým kulturním dědictvím. Navštívit tu můžete typické hippy trhy, vydat se na food tour, abyste ochutnali místní kuchyni, nebo prozkoumávat památky ukryté v přírodě. 7Pines Resort Ibiza se nachází v borovém háji na útesech západního pobřeží Ibizy mezi oblíbenými plážemi Cala Conta a Cala Codolar.

1032x554_destinace_7P - EsVedra - From Ibizan Village - Day

 

Ubytování

7Pines Resort Ibiza se rozkládá na ploše 56 000 m² uprostřed zelených zahrad ve stylu vesnice s bílými domy inspirované právě Ibizou. Všech 185 apartmá rozmístěných ve 3 různých oblastech, Ibicenco Village, The Laguna a The Cliff, má terasu nebo balkon s výhledem do zahrady, na letovisko nebo na moře a některá z nich disponují i vlastním bazénem. Nabízejí ubytování v 17 různých kategorií a naši travel designeři vám s výběrem toho pravého rádi pomohou. Ideální volbou pro ty, kteří hledají luxus a maximální soukromí, jsou vily, které v kombinaci nabídky 5* služeb se zařízením resortu na dosah ruky poskytují absolutní pohodlí a odpočinek od okolního dění.

1032x554_ubytování_Villa Es Vedra_003

 

Restaurace

7Pines Resort Ibiza vás bude hýčkat kulinářskými specialitami po celý den, od vydatné snídaně po pozdní oběd a od tapas a aperitivu až po večeři s výhledem na kouzelný ostrov Es Vedrà a Středozemní moře. V resortu najdete 6 restaurací a barů, ale jídlo si můžete nechat donést i do svého apartmá nebo vily.

1032x554_restaurace_7P - The View - Starters 4

 

Aktivity

Ať už budete chtít stylově prozkoumat pobřeží ostrova na palubě jedné z jachet Pershing, potápět se mezi útesy nebo se jen opalovat u jednoho z bazénů, svoji dovolenou si tu užijete dosyta. V resortu si můžete vyzkoušet i cliff diving, seskok z útesu do křišťálově čisté vody, stand up paddle, šnorchlování či projet se na čtyřkolkách, buginách a horských kolech. V resortu jsou k dispozici i elektrická horská kola. Duší letoviska jsou lázně Pure Seven, které nabízejí lázeňské procedury inspirované středomořským životním stylem a energií Ibizy, kosmetické služby a fyzické i duševní aktivity.

1032x554_aktivity_7P-Yachting-Services

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Objevíme pro vás cizí kultury, ochutnáme exotickou kuchyni, vyzkoušíme hotel, otestujeme kvalitu služeb a mnoho dalšího. Díky našim zkušenostem vám navrhneme nezapomenutelnou dovolenou od chvíle, kdy překročíte práh.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer