Belmond La Residencia, Španělsko – Mallorca, Palma de Mallorca

Domov známých spisovatelů a hudebníků

Belmond La Residencia patří mezi jednu z nejlepších a nejluxusnějších španělských rezidencí. Těšit se můžete na 2 venkovní bazény, vnitřní bazén, saunu, jacuzzi, originální spa, tenisové kurzy, fitness centrum, luxusní obchody a nejrůznější výlety lodí. Přímo v hotelu naleznete i galerii se sbírkou umění, která pořádá zajímavé výstavy po celý rok. Objevte tento krásný ostrov na legendární Vespě, vyjděte si do hor a užijte si výhled na pobřeží.

O destinaci

Španělsko, živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem.

Belmond La Residencia se nachází na severozápadním pobřeží Mallorky v malebné vesničce Deià, necelých 37 km od letiště.

1032x554 Belmond La Residencia LRS-ACC-SUI-EXT-25

 

Ubytování

V nabídce ubytování hotelu Belmond La Residencia jsou pokoje, suity a vily. Všechny pokoje jsou naprosto unikátní. Pokoje Single jsou vybaveny přírodními materiály, tradičním komfortním nábytkem a luxusní koupelnou. Pokoje Classic Double jsou zařízeny elegantním nábytkem z antiky ve stylu old manor house. V suitech zase naleznete luxusní antický nábytek, mramorovou koupelnu, velkou terasu s privátním bazénem a zahradu. Pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel jsou ideální prostorné vily v tradičním mallorském stylu. Najdete v nich 3 ložnice, velký obývací pokoj s krbem, plně vybavenou kuchyni s jídelnou, vyhřívaný bazén a gril.

1032x554 Belmond La Residencia LRS-ACC-SUI-EXT-33

 

Restaurace

Belmond La Residencia je domovem nejlepších restauracích na Mallorce. Zajděte do Son Fony, kde vám naservírují výtečnou snídani. Můžete si zde k ní vychutnat i výhled na zeleň a krásné hory. Podnik Café Miró je vhodný pro oběd, odpolední čaj nebo večeři. V menu naleznete výběrové tapas, tradiční španělskou paellu nebo krevety Sóller. Milovníci umění zajisté ocení i originální sbírku obrazů Joana Miróa. Navštivte restauraci El Olive a užijte si výbornou večeři při svíčkách a dechberoucí výhled.

1032x554 Belmond La Residencia LRS-REST-33

 

Aktivity

Hotel Belmond La Residencia je věhlasný díky luxusnímu spa, kde si můžete vybrat z nejrůznějších procedur. Užijte si vnitřní bazén, jacuzzi, saunu, parní lázeň nebo fitness centrum. Vychutnejte si masáž venku na terase při neobyčejném výhledu na vesnici Deià, domov významných spisovatelů a hudebníků. Nenechte si ujít ani kurzy umění, v nichž si můžete namalovat vlastní obraz, vyrobit keramický suvenýr nebo sochu. Jedinečným zážitkem pro vás jistě bude i výlet horkovzdušným balonem.

1032x554 Belmond La Residencia LRS-POOL-23

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou ve Španělsku na Mallorce v Belmond La Residencia vám zdarma připraví na míru tým travel designérů Exclusive Tours.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist