Marbella Club, Španělsko – Andalusie

Plážový ráj s pravým andaluským duchem

Pokoje a vily Marbella Club se rozkládají na rozsáhlém pozemku a jsou ideální příležitostí k úniku od rutiny a ke kochání se středomořskou krajinou. Jídlo a pití se v Marbella Club podává podle vašich představ, ať už jde o bezstarostnou snídani na slunečné terase, nebo o večer strávený v zákoutích osvětlených svíčkami, a tato jedinečná celoroční destinace slibuje nepřeberné množství gastronomických, kulturních, wellness a sportovních aktivit. 

O destinaci

Španělsko, živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem.

Marbella, chráněná vrcholky pohoří Sierra Blanca, se po celý rok těší mírným teplotám, které umožňují růst 300 druhů květin a rostlin v místních zahradách v celé jejich kráse. Více než 320 slunečných dní vám zanechá příjemný pocit z dovolené i dlouho po návratu domů.

1032x554 Marbella Club beach-club-21

 

Ubytování

Všechny typy ubytování nabízejí elegantní prostory v přirozených a uklidňujících barvách. Bezkonkurenční nezávislost a soukromí nabízejí vily a bungalovy se 2–4 prostornými ložnicemi a koupelnami a rozsáhlými prostory pro volný čas. Absolutní diskrétní útočiště v srdci letoviska najdete v Grand Villas, které ubytují od 6 po 12 hostů. Mají vlastní vchody a jsou v mnoha ohledech nejatraktivnějšími místy v Marbelle.

1032x554 Marbella Club VILLAS mch-oct-19-2596-a3-opt_square

 

Restaurace

Jídlo a pití se v Marbella Club podává v 9 restaurací a barech podle vašich představ, ať už jde o bezstarostnou snídani na slunečné terase, nebo o večer strávený v zákoutích osvětlených svíčkami. Wellness kuchyně nabízí mimořádně chutné a bezkonkurenčně výživná jídla. Šéfkuchař, specialista na individuální a velmi zdravé výtvory, se věnuje wellness kuchyni a zajišťuje veganskou, bezlepkovou a bezlaktózovou středomořskou kuchyni, která je zdravá pro vás a fascinující pro vaše chuťové pohárky.

1032x554 Marbella Club EAT DRINK comida-patio-128-a1-low_square

 

Aktivity

Poznejte bohatství letoviska a regionu díky této jedinečné celoroční destinaci, která slibuje nekonečné množství gastronomických, kulturních, wellness a sportovních aktivit. Od profesionálních tenisových a paddleových kurtů přes studio pilates až po muzea v Malaze. Luxusní spa Marbella Club vás přivítá na místě klidu a moudré holistické pohody u moře, kde vám léčivé vody oceánu a přirozeně zdravý životní styl pomohou odhalit vaše nejlepší já. Wellbeing, lázně, výživa a fitness jsou čtyři základní kameny našeho étosu. Marbella Club Wellness nabízí i osobní tréninky, vodní aktivity, pěší a cyklo turistiku, jógu a pilates. Dětský klub, který se nachází v srdci areálu nabízí každý den v roce zábavu pro děti ve věku od 4 do 14 let aktivity pod odborným dohledem, od sportů, zahradničení a poznávání divoké přírody až po vědecké experimenty a hry pod širým nebem. Těšit se můžete i na večery s živou hudbou.

1032x554 Marbella Club EXPLORE dscf8301-opt_standard

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Poznejte s námi krásnou Andalusii. Pro vaši dovolenou naplánujeme a zařídíme vše, aby byla přesně podle vašich představ a snů.“