Lyžování v Evropě

Destinace

Kochejte se výhledy na sněhem pocukrované vrcholky majestátních hor a zažívejte euforii z perfektních carvingových oblouků na dokonale manšestrově upravených sjezdovkách. Vyberte si pro nadcházející zimní sezónu jednu z nejlepších evropských lyžařských destinací a odpočiňte si v nádherném horském prostředí bez ohledu na to, zda patříte k začátečníkům nebo ke zkušeným lyžařům.

st. moritz view

 

St. Moritz

Svatý Mořic je nejdražším a nejluxusnějším lyžařským střediskem na světě. Jsou zde michelinské restaurace, přepychové hotely, krásné sjezdovky a vrtulníkem to není nikam daleko. Vrchol světa, jak se St. Moritz přezdívá, byl dvakrát dějištěm zimních olympijských her a dokáže uspokojit potřeby těch nejnáročnějších cestovatelů. A to jak v zimě, kdy chcete sjet na lyžích až k hotelovému baru, tak v létě, kdy si můžete zahrát golf v nadmořské výšce 1800 m. St. Moritz je také velmi oblíbenou destinací celebrit, královských rodin a všech ostatních, kteří si to mohou dovolit.

Sjezdovky: 231 km červených, 66 km modrých, 33 km černých

St. Moritz, Švýcarsko

 

Andermatt

Stejně jako kdysi slavného Goetha, i vás region Andermatt okouzlí. Leží v srdci švýcarských Alp a představuje perfektní destinaci pro milovníky přírody a zimních sportů. Z letiště v Curychu i Lucernu se sem jednoduše dostanete limuzínou, ubytujete se v luxusním chaletu a pak už stačí jen nasadit lyže a vyjet na bílé svahy. Čeká vás tu dostatek sněhu, dokonale upravené sjezdovky všech náročností a moderní lanovky, švýcarská pohostinnost a jedinečná gastronomie.

Sjezdovky: 50 km červených, 29 km černých, 22 km modrých

1032x554_Andermatt_Uri, Švýcarsko_shutterstock_99626216

 

Zermatt

Zermatt je nejvýše položený lyžařský resort v Evropě, který se táhne napříč dvěma zeměmi. Na zdejších svazích panují ideální podmínky po celý rok, takže je naprosto jedno, kdy dostanete chuť si zalyžovat. Je také domovem ikony Alp, majestátní hory Matterhorn, která se tyčí přímo nad střediskem. Nejen na něm můžete v letních měsících vyzkoušet své horolezecké umění.

Sjezdovky: 222 km červených, 74 km modrých, 61 km černých

1032x554_Zermatt Valley a Matterhorn Peak_Švýcarsko_shutterstock_254090041

 

Arosa

V Arose se nadýcháte úžasně čistého vzduchu, protože tady není téměř žádná doprava, a vysoko v horách si užijete spoustu slunce. Zasněžené bílé svahy lákají k nasazení lyží nebo snowboardu. Nebo se můžete projet na saních tažených psy. Luxusní ubytování s perfektním servisem a vlastní lanovkou vás nadchne. Třešničkou na dortu je zdejší lázeňské centrum Tschuggen Bergoase, které projektoval samotný Mario Botta a které se řadí mezi nejlepší wellness centra v Evropě.

Sjezdovky: 40 km červených, 27 km modrých, 3 km černých

1032x554_Arosa_kulm hotel_view

 

Tipy na další zážitky

Proč a kam jet na Mauriciu

Proč a kam jet na Mauriciu

V porovnání s Maledivami nebo Seychelami nabízí Mauricius svým hostům zdaleka nejvíce. Je oblíbený mezi příznivci odpočinku a turistiky, ale také golfu.

Objevte více
Výlet na Le Morne

Výlet na Le Morne

Vystoupejte s námi na horu Le Morne Brabant, ikonu Mauricia, a odměnou vám bude neskutečný výhled uprostřed jedinečné přírody plné unikátních druhů rostlin.

Objevte více
Legendy hlubokých moří

Legendy hlubokých moří

Kromě manty obrovské mohou potápěči na Maledivách narazit na největší druh žraloka na světě – žraloka velrybího.

Objevte více

Vybrané hotely

Design Villa Utsu, Finsko – Laponsko

Design Villa Utsu, Finsko – Laponsko

Vydejte se za nezapomenutelnými zážitky do této vily, která nabízí dokonalou kombinaci luxusu a je skutečným mistrovským dílem, které vám vyrazí dech.

Objevte více
Daios Cove, Řecko – Kréta

Daios Cove, Řecko – Kréta

Daios Cove se rozkládá na svahu s výhledem na soukromou zátoku na severovýchodním pobřeží Kréty a může se pochlubit 165 soukromými bazény s mořskou vodou.

Objevte více
Sun Gardens IN-RESORT VILLA, Chorvatsko – Dubrovník

Sun Gardens IN-RESORT VILLA, Chorvatsko – Dubrovník

Užijte si svobodu, exkluzivitu, pohodlí a eleganci soukromé vily ve vynikajícím prostředí 5hvězdičkového resortu Sun Gardens – 11 km od centra Dubrovníku.

Objevte více
Tennerhof Gourmet & Spa de Charme, Rakousko – Kitzbühel

Tennerhof Gourmet & Spa de Charme, Rakousko – Kitzbühel

Ať už toužíte po aktivní dovolené nebo po odpočinku, nádherné pokoje a apartmá tohoto 5* hotelu jsou ideálním místem pro splnění vašich cestovatelských snů.

Objevte více
LÉONOR Hôtel, Francie – Štrasburk

LÉONOR Hôtel, Francie – Štrasburk

4hvězdičkový luxusní hotel LÉONOR s neoklasicistní fasádou leží v srdci Štrasburku. Hotel za své jméno vděčí maršálu Léonorovi Marie du Maine du Bourg.

Objevte více
Hotel Maison Rouge, Francie – Štrasburk

Hotel Maison Rouge, Francie – Štrasburk

Vstupte do světa Maison Rouge, luxusního, 5hvězdičkového butikového hotelu v samém srdci Štrasburku, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dobrodružství na Galapágách, Arktidě, Dubaji, kdekoliv. Podle vašeho přání připravím dokonalý zážitek.“