Lyžování v Evropě

Destinace

Kochejte se výhledy na sněhem pocukrované vrcholky majestátních hor a zažívejte euforii z perfektních carvingových oblouků na dokonale manšestrově upravených sjezdovkách. Vyberte si pro nadcházející zimní sezónu jednu z nejlepších evropských lyžařských destinací a odpočiňte si v nádherném horském prostředí bez ohledu na to, zda patříte k začátečníkům nebo ke zkušeným lyžařům.

st. moritz view

 

St. Moritz

Svatý Mořic je nejdražším a nejluxusnějším lyžařským střediskem na světě. Jsou zde michelinské restaurace, přepychové hotely, krásné sjezdovky a vrtulníkem to není nikam daleko. Vrchol světa, jak se St. Moritz přezdívá, byl dvakrát dějištěm zimních olympijských her a dokáže uspokojit potřeby těch nejnáročnějších cestovatelů. A to jak v zimě, kdy chcete sjet na lyžích až k hotelovému baru, tak v létě, kdy si můžete zahrát golf v nadmořské výšce 1800 m. St. Moritz je také velmi oblíbenou destinací celebrit, královských rodin a všech ostatních, kteří si to mohou dovolit.

Sjezdovky: 231 km červených, 66 km modrých, 33 km černých

St. Moritz, Švýcarsko

 

Andermatt

Stejně jako kdysi slavného Goetha, i vás region Andermatt okouzlí. Leží v srdci švýcarských Alp a představuje perfektní destinaci pro milovníky přírody a zimních sportů. Z letiště v Curychu i Lucernu se sem jednoduše dostanete limuzínou, ubytujete se v luxusním chaletu a pak už stačí jen nasadit lyže a vyjet na bílé svahy. Čeká vás tu dostatek sněhu, dokonale upravené sjezdovky všech náročností a moderní lanovky, švýcarská pohostinnost a jedinečná gastronomie.

Sjezdovky: 50 km červených, 29 km černých, 22 km modrých

1032x554_Andermatt_Uri, Švýcarsko_shutterstock_99626216

 

Zermatt

Zermatt je nejvýše položený lyžařský resort v Evropě, který se táhne napříč dvěma zeměmi. Na zdejších svazích panují ideální podmínky po celý rok, takže je naprosto jedno, kdy dostanete chuť si zalyžovat. Je také domovem ikony Alp, majestátní hory Matterhorn, která se tyčí přímo nad střediskem. Nejen na něm můžete v letních měsících vyzkoušet své horolezecké umění.

Sjezdovky: 222 km červených, 74 km modrých, 61 km černých

1032x554_Zermatt Valley a Matterhorn Peak_Švýcarsko_shutterstock_254090041

 

Arosa

V Arose se nadýcháte úžasně čistého vzduchu, protože tady není téměř žádná doprava, a vysoko v horách si užijete spoustu slunce. Zasněžené bílé svahy lákají k nasazení lyží nebo snowboardu. Nebo se můžete projet na saních tažených psy. Luxusní ubytování s perfektním servisem a vlastní lanovkou vás nadchne. Třešničkou na dortu je zdejší lázeňské centrum Tschuggen Bergoase, které projektoval samotný Mario Botta a které se řadí mezi nejlepší wellness centra v Evropě.

Sjezdovky: 40 km červených, 27 km modrých, 3 km černých

1032x554_Arosa_kulm hotel_view

 

Tipy na další zážitky

Legendy hlubokých moří

Legendy hlubokých moří

Kromě manty obrovské mohou potápěči na Maledivách narazit na největší druh žraloka na světě – žraloka velrybího.

Objevte více
Itálie v zimě

Itálie v zimě

Hlavní trumfy zimní Itálie jsou stále výborně upravené sjezdovky, slunečné počasí, nádherná příroda, prvotřídní gastronomie a obrovská nabídka relaxace a wellness.

Objevte více
Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách

Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách

Luxusní a přitom aktivní. Žádný dress code, žádné boty – v Six Senses Laamu se žije v souladu s přírodou bez kompromisů v oblasti pohodlí a bezpečnosti.

Objevte více

Vybrané hotely

Il San Corrado Di Notto, Itálie – Sicílie

Il San Corrado Di Notto, Itálie – Sicílie

První luxusní butikový resort svého druhu přestavěný z bývalé selské usedlosti v údolí Notto, kde vládnou hektary citrusových stromů a olivovníků. 

od 75 000 Kč / osoba / týden

Objevte více
Myconian Korali, Řecko – Mykonos

Myconian Korali, Řecko – Mykonos

Hotel je součástí Relais & Châteaux a stojí na kopci nad historickým přístavem jen pár minut od kaváren, butiků a proslulého nočního života města Mykonos.

od 59 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Myconian Panoptis Escape, Řecko – Mykonos

Myconian Panoptis Escape, Řecko – Mykonos

Panoptis v překladu znamená místo, kde se člověk setkává s bohy, a přesně stejnou filosofii má i tento hotel. Budete se zde cítit přímo nadpozemsky.

od 84 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Myconian Naia, Řecko – Mykonos

Myconian Naia, Řecko – Mykonos

Butikový hotel s výhledem na město Mykonos a Egejské moře nastavuje nový standard exkluzivního luxusu a je výjimečný ve všech aspektech designu.

od 69 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Myconian Imperial, Řecko – Mykonos

Myconian Imperial, Řecko – Mykonos

Velmi oblíbený hotel hlavně u mladých párů a novomanželů, kteří vyhledávají luxusní zázemí v pohodové atmosféře a na dosah vzrušujícího nočního života.

od 49 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Myconian Royal, Řecko – Mykonos

Myconian Royal, Řecko – Mykonos

Hotel je součástí prestižního mezinárodního společenství The Leading Hotels of The World a díky velmi osobnímu přístupu zaměstnanců je tu každý host králem.

od 49 500 Kč / osoba / týden

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dobrodružství na Galapágách, Arktidě, Dubaji, kdekoliv. Podle vašeho přání připravím dokonalý zážitek.“