Top horské hotely v Evropě pro rodiny

Zážitky Dovolená s dětmi

Podívejte se na několik hotelů, které nejsou daleko a mají perfektní zázemí pro celou rodinu.

STOCK resort, Rakousko csm_DSC_0098_b48a38f6b2 4

 

Čas na plánování zimních dovolených

S koncem letních prázdnin nastává kromě školního roku i čas na plánování zimních dovolených, a těch s dětmi téměř neodkladně. Kapacity jsou ještě volné, a tak si můžete vybírat podle libosti. My máme v nabídce pouze ta lyžařská střediska, která se řadí k těm nejlepším z nejlepších a moc rádi vám pomůžeme s výběrem. Během dovolené vám budeme neustále k dispozici, a jediným vaším úkolem tak bude si ji užívat.

Schlosshotel Fiss, Rakousko

Alpský hotel Schlosshotel Fiss se nachází v atraktivním prostředí rakouského Tyrolska a je skvělým místem pro zimní rodinnou dovolenou. Pobyt si užijí rodiče i děti, pro které je tady nachystán zajímavá nabídka aktivit a hned několik atrakcí. Základem je dětský klub, do kterého mohou zavítat malí hosté už od 2 let, nechybí ale ani spa se speciálními procedurami přímo pro ně nebo Splash Water World, ve kterém se vaše ratolesti mohou prohánět po dlouhých skluzavkách nebo brouzdat v mělkém bazénku pro nejmenší.

1200x800 Schlosshotel Fiss  csm_Berta_b0a459cde6

 

Hotel Bär – Leading Family Hotel & Resort, Rakousko

Náš další tip vás shodou náhod také nasměruje do Tyrol. Jak už příhodně naznačuje jeho jméno, Leading Family Hotel & Resort Bär, hotel je speciálně uzpůsoben pro rodiny s dětmi. Dětský klub je samozřejmostí – nejmenší členové rodiny se budou moci vyřádit na prolézačkách a atrakcích na obrovské ploše čítající 1000 . Mezi oblíbené aktivity malých hostů také patří hodiny plavání nebo příprava menšího divadelního představení s vašimi dítky v hlavních rolích.

1200x800 Hotel Bär - Leading Family Hotel & Resort hotel_baer_2021_danielzangerl_470@2x

 

STOCK resort, Rakousko

A v Rakousku už zůstaneme, tentokrát ve Finkenbergu, kam určitě rádi zavítají i teenageři. STOCK resort jim totiž nabídne přehršle zábavy v podobě pestrých workshopů – budou moci míchat nealkoholické drinky, začnou chodit do tanečních nebo si osvojí základy focení, ať již z pozice modelů či samotných fotografů. Motokáry, aquapark a výlety do okolní přírody jsou samozřejmostí.

1200x800 STOCK resort csm__G5A5312_renamed_24323_cab8793cb1

 

Tipy na další zážitky

Turecko pro celou rodinu

Turecko pro celou rodinu

Turecká letoviska mají proti evropským destinacím velkou výhodu – i na těch nejluxusnějších místech je v nabídce stravování formou All Inclusive.

Objevte více
Kam s dětmi na dovolenou

Kam s dětmi na dovolenou

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna bývají dětmi ve školním roce těmi nejočekávanějšími. Pojďte si je s nimi maximálně užít i vy. Můžete začít vybírat z našich tipů, kam se spolu vydáte. Jsme architekti i dětských cestovatelských snů.

Objevte více
Kam s dětmi za dobrodružstvím

Kam s dětmi za dobrodružstvím

Vydejte se do světoznámých zábavních parků a dopřejete svým dětem zážitek na celý život. Bude to Los Angeles, Londýn, Orlando nebo Castelnuovo del Garda?

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„V nabídce máme pouze ta lyžařská střediska, která se řadí k těm nejlepším z nejlepších a moc rádi vám pomůžeme s výběrem.“

Matěj Polák

Travel Designér