Top horské hotely v Evropě pro rodiny

Zážitky Dovolená na horách

Podívejte se na několik hotelů, které nejsou daleko a mají perfektní zázemí pro celou rodinu.

STOCK resort, Rakousko csm_DSC_0098_b48a38f6b2 4

 

Čas na plánování zimních dovolených

S koncem letních prázdnin nastává kromě školního roku i čas na plánování zimních dovolených, a těch s dětmi téměř neodkladně. Kapacity jsou ještě volné, a tak si můžete vybírat podle libosti. My máme v nabídce pouze ta lyžařská střediska, která se řadí k těm nejlepším z nejlepších a moc rádi vám pomůžeme s výběrem. Během dovolené vám budeme neustále k dispozici, a jediným vaším úkolem tak bude si ji užívat.

Schlosshotel Fiss, Rakousko

Alpský hotel Schlosshotel Fiss se nachází v atraktivním prostředí rakouského Tyrolska a je skvělým místem pro zimní rodinnou dovolenou. Pobyt si užijí rodiče i děti, pro které je tady nachystán zajímavá nabídka aktivit a hned několik atrakcí. Základem je dětský klub, do kterého mohou zavítat malí hosté už od 2 let, nechybí ale ani spa se speciálními procedurami přímo pro ně nebo Splash Water World, ve kterém se vaše ratolesti mohou prohánět po dlouhých skluzavkách nebo brouzdat v mělkém bazénku pro nejmenší.

1200x800 Schlosshotel Fiss  csm_Berta_b0a459cde6

 

STOCK resort, Rakousko

A v Rakousku už zůstaneme, tentokrát ve Finkenbergu, kam určitě rádi zavítají i teenageři. STOCK resort jim totiž nabídne přehršle zábavy v podobě pestrých workshopů – budou moci míchat nealkoholické drinky, začnou chodit do tanečních nebo si osvojí základy focení, ať již z pozice modelů či samotných fotografů. Motokáry, aquapark a výlety do okolní přírody jsou samozřejmostí.

1200x800 STOCK resort csm__G5A5312_renamed_24323_cab8793cb1

 

Tipy na další zážitky

Švýcarsko v zimě

Švýcarsko v zimě

V zimě je Švýcarsko rájem lyžařů. Upravené sjezdovky, čerstvý prašan a krásná zimní střediska, která poskytují hodiny zábavy.

Objevte více
Francie v zimě

Francie v zimě

Hlavními trumfy zimní Francie jsou výjimečně rozsáhlé a rozmanité sjezdovky, propojenost skiareálů, velké množství ski-in ski-out resortů a vynikající gastronomie.

Objevte více
Lyžování v Courchevelu

Lyžování v Courchevelu

Nachází se zde 150 km svahů všech úrovní, ty nejluxusnější hotely, značkové butiky a michelinské restaurace. O Courchevelu se říká, že je zde největší koncentrace luxusu na jednom místě.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„V nabídce máme pouze ta lyžařská střediska, která se řadí k těm nejlepším z nejlepších a moc rádi vám pomůžeme s výběrem.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer