Nejlepší služby v eco-friendly hotelu s možností surfingu, jógy i wellness. Vítejte ve vilách Six Senses na Maledivách!

Maledivy jsou vyhlášenou destinací pro maximální odpočinek: nádherné pláže spolu s prvotřídním ubytováním dokreslují fascinující západy slunce. Jižní atol Malediv – Laamu – je ale jiný. Luxusní a přitom aktivní.

Načítám

Vlny Indického oceánu dopřávají návštěvníkům ostrova skvělou příležitost pro surfování. Mezi oblíbené aktivity patří i paddleboarding, jízda na katamaránech, potápění a rybaření. A to není všechno. Kdo se ubytuje na atolu Laamu ve vilách Six Senses, zažije pocit, který si mohl dopřát jen Robinson Crusoe a jeho věrný druh Pátek.

Ubytování a služby jsou připraveny v přísném „eco“ duchu. Budete obklopeni dřevem, namísto klimatizace si užijete čerstvý vzduch pod průsvitnými stříškami a moskytiérami, v Six Senses vám nabídnou vlastní vodu, zmrzlinu domácí výroby nebo bylinky pro vlastní kuchyň, je možné se stravovat i stylem raw food. Na ostrově nepotkáte plast, který nesouzní s „nature“ stylem ubytování.

Načítám

Útěk do ráje znamená i očistu těla. Po ostrově se jezdí na kole, v Six Senses se konají pravidelné cvičení jógy, překvapí vás specifické spa umístěné jako včelí hnízda v korunách stromů. Žádný dress code, žádné boty – v Six Senses se žije v souladu s přírodou bez kompromisů v oblasti pohodlí a bezpečnosti.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat