Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách

Zážitky Aktivní odpočinek

Luxus pro Robinsona Crusoea nabízí resort Six Senses Laamu.

1450x674 Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách s Exclusive Tours laamu-maldives-two-bedroom-ocean-beach-villa-lagoon-aerial-view

 

Nejlepší služby v eco-friendly hotelu s možností surfingu, jógy i wellness

Maledivy jsou vyhlášenou destinací pro maximální odpočinek: nádherné pláže spolu s prvotřídním ubytováním dokreslují fascinující západy slunce. Jižní atol Malediv – Laamu – je ale jiný. Luxusní a přitom aktivní. Vítejte ve vilách Six Senses Laamu na Maledivách!

 

Jako Robinson Crusoe

Vlny Indického oceánu dopřávají návštěvníkům ostrova skvělou příležitost pro surfování. Mezi oblíbené aktivity patří i paddleboarding, jízda na katamaránech, potápění a rybaření. A to není všechno. Kdo se ubytuje na atolu Laamu ve vilách Six Senses Laamu, zažije pocit, který si mohl dopřát jen Robinson Crusoe a jeho věrný druh Pátek.

1032x554 Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách s Exclusive Tours laamu-maldives-family-villa-with-pool-exterior

 

  

Přísný „eco“ duch

Ubytování a služby jsou připraveny v přísném „eco“ duchu. Budete obklopeni dřevem, namísto klimatizace si užijete čerstvý vzduch pod průsvitnými stříškami a moskytiérami, v Six Senses Laamu vám nabídnou vlastní vodu, zmrzlinu domácí výroby nebo bylinky pro vlastní kuchyň, je možné se stravovat i stylem raw food. Na ostrově nepotkáte plast, který nesouzní s „nature“ stylem ubytování.

1032x554 Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách s Exclusive Tours laamu-maldives-organichres

 

V souladu s přírodou

Útěk do ráje znamená i očistu těla. Po ostrově se jezdí na kole, v Six Senses Laamu se konají pravidelné cvičení jógy, překvapí vás specifické spa umístěné jako včelí hnízda v korunách stromů. Žádný dress code, žádné boty – v Six Senses Laamu se žije v souladu s přírodou bez kompromisů v oblasti pohodlí a bezpečnosti.

1032x554 Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách s Exclusive Tours laamu-maldives-treatment-room3

 

Tipy na další zážitky

Itálie v zimě

Itálie v zimě

Hlavní trumfy zimní Itálie jsou stále výborně upravené sjezdovky, slunečné počasí, nádherná příroda, prvotřídní gastronomie a obrovská nabídka relaxace a wellness.

Objevte více
Na týden kovbojem

Na týden kovbojem

V luxusním The Ranch at Rock Creek v americké Montaně z vás za okamžik udělají drsného kovboje, ale přitom se nebudete muset účastnit žádného nebezpečného duelu před hostincem.

Objevte více
Krása mrazivého Severu

Krása mrazivého Severu

Sever svou divokou přírodou učaroval už mnohým cestovatelům. Nabídnout vám toho ale může mnohem víc.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou naplánujeme do nejmenších detailů. Neváhejte nás kontaktovat!“

Kristýna Kopečková

Team Leader