Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách

Zážitky Aktivní dovolená

Luxus pro Robinsona Crusoea nabízí resort Six Senses Laamu.

1450x674 Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách s Exclusive Tours laamu-maldives-two-bedroom-ocean-beach-villa-lagoon-aerial-view

 

Nejlepší služby v eco-friendly hotelu s možností surfingu, jógy i wellness

Maledivy jsou vyhlášenou destinací pro maximální odpočinek: nádherné pláže spolu s prvotřídním ubytováním dokreslují fascinující západy slunce. Jižní atol Malediv – Laamu – je ale jiný. Luxusní a přitom aktivní. Vítejte ve vilách Six Senses Laamu na Maledivách!

 

Jako Robinson Crusoe

Vlny Indického oceánu dopřávají návštěvníkům ostrova skvělou příležitost pro surfování. Mezi oblíbené aktivity patří i paddleboarding, jízda na katamaránech, potápění a rybaření. A to není všechno. Kdo se ubytuje na atolu Laamu ve vilách Six Senses Laamu, zažije pocit, který si mohl dopřát jen Robinson Crusoe a jeho věrný druh Pátek.

1032x554 Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách s Exclusive Tours laamu-maldives-family-villa-with-pool-exterior

 

  

Přísný „eco“ duch

Ubytování a služby jsou připraveny v přísném „eco“ duchu. Budete obklopeni dřevem, namísto klimatizace si užijete čerstvý vzduch pod průsvitnými stříškami a moskytiérami, v Six Senses Laamu vám nabídnou vlastní vodu, zmrzlinu domácí výroby nebo bylinky pro vlastní kuchyň, je možné se stravovat i stylem raw food. Na ostrově nepotkáte plast, který nesouzní s „nature“ stylem ubytování.

1032x554 Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách s Exclusive Tours laamu-maldives-organichres

 

V souladu s přírodou

Útěk do ráje znamená i očistu těla. Po ostrově se jezdí na kole, v Six Senses Laamu se konají pravidelné cvičení jógy, překvapí vás specifické spa umístěné jako včelí hnízda v korunách stromů. Žádný dress code, žádné boty – v Six Senses Laamu se žije v souladu s přírodou bez kompromisů v oblasti pohodlí a bezpečnosti.

1032x554 Aktivní odpočinek v ráji na Maledivách s Exclusive Tours laamu-maldives-treatment-room3

 

Tipy na další zážitky

Procházka kanadskými národními parky

Procházka kanadskými národními parky

Až do mraků se vypínají skalnaté štíty, z jejichž svahů do protáhlých údolí pomalu putují mocné ledovce. Bílá, modrá a zelená vytvářejí scenerie jako z pohádky.

Objevte více
Na Novém Zélandu

Na Novém Zélandu

Je to cesta až na druhý konec světa, jedinečný okamžik života, během kterého se vydáte do neuvěřitelně krásné krajiny. Zde se setkáte s nádhernou přírodou plnou příjemných překvapení.

Objevte více
5 míst pro nejlepší šnorchlování

5 míst pro nejlepší šnorchlování

Vydejte se s námi do vzdálených míst, kde poznáte fascinující podmořský svět a které vás při objevování podmořských scenérií nezklamou. Ponořte se do hlubin světových oceánů.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou naplánujeme do nejmenších detailů. Neváhejte nás kontaktovat!“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader