Ashnil Mara Camp, Keňa – Masai Mara

Poznejte skutečný zážitek z Afriky

Tábor Masai Mara má jednu z nejlepších poloh pro pozorování zvěře v celé Masai Maře a poskytuje ideální prostředí pro příjemné posezení, odpočinek a vychutnání si skutečné majestátnosti Afriky na konci každého vzrušujícího dne plného projížděk. Ashnil Masai Mara Camp je také nejblíže hlavním přechodům pro divokou zvěř v období migrace.

O destinaci

Keňská příroda nabízí obrovsky různorodou podívanou. Zatímco západní krajina je známá svým zvlněným reliéfem, východ země se lehce svažuje směrem ke korálovému pobřeží. Od písečných pláží přes zarostlá zvlněná údolí až po rovinatou savanu, tato východoafrická země vás nepřestane překvapovat.

Ashnil Mara Camp je vzdálen 4–5 hod. jízdy z Nairobi nebo sem denně létají pravidelné lety z Nairobi do Masai Mara, které trvají pouhých 45 min. Do luxusního stanového tábora Ashnil Mara můžete také doletět z pobřeží Mombasy za pouhé 2 hod.

1032x554 Ashnil Mara Camp Aerial-1

 

Ubytování

Dlouho očekávaný komplex se skládá z 50 luxusních stanů s výhledem na pláně Maasai Mara a zahrnuje luxusní koupelny, šatny a sluneční terasu pro odpočinek při pozorování zvěře. Jeho otevření nejenže dodává další rozměr Maře, která je již nyní proslulou národní rezervací na světě, ale stává se také další významnou značkou v cestovatelské destinaci.

1032x554 Ashnil Mara Camp Family-Tent-9

 

Restaurace

V restauraci hotelu Ashnil Mara se podávají jídla mezinárodní, orientální a tradiční africké kuchyně. Bar pod širým nebem nabízí široký výběr piv, koktejlů a likérů. Na požádání lze zajistit stolování v buši a piknikové obědy.

1032x554 Ashnil Mara Camp

 

Aktivity

V Ashnil Mara Camp vás čekají nejen projížďky za zvěří a pozorování úchvatného afrického safari, ale návštěvy tamních vesnic, plavecký bazén a lázně, jež jsou součástí kempu.

1032x554 Ashnil Mara Camp Safari-Twilight

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou naplánujeme do nejmenších detailů. Neváhejte nás kontaktovat.“

Veronika Robin

Chief Sales Officer