&Beyond Bateleur Camp, Keňa – Kichwa Tembo

Klasický a intimní safari kemp v soukromém koutě Masai Mara

Zde, v &Beyond Bateleur Camp, uprostřed ohromující celoroční koncentrace zvířat v rezervaci, včetně sezónní Velké migrace pakoňů, můžete zažít nepřekonatelný zážitek z divoké přírody. Rovněž můžete tuto oblast prozkoumat při projížďce nebo pěšky a užívat si oběd či večeři pod hvězdnou oblohou.

O destinaci

Keňská příroda nabízí obrovsky různorodou podívanou. Zatímco západní krajina je známá svým zvlněným reliéfem, východ země se lehce svažuje směrem ke korálovému pobřeží. Od písečných pláží přes zarostlá zvlněná údolí až po rovinatou savanu, tato východoafrická země vás nepřestane překvapovat.

&Beyond Bateleur Camp se nachází na soukromé koncesi Kichwa Tembo, která sousedí s Masai Marou. Kichwa Tembo, což v jazyce kiswahili znamená „hlava slona“, se skládá ze soukromých pozemků pronajatých od masajských majitelů a nachází se v odlehlé západní části Mara, kterou prozkoumávají téměř výhradně hosté &Beyond. Kromě vynikající celoroční koncentrace divoké zvěře leží Kichwa Tembo přímo na cestě velkolepé africké Velké migrace.

Společnosti Air Kenya a Safari Link provozují 2 pravidelné lety denně z nairobského Wilsonova letiště na soukromé letiště Kichwa Tembo; lety trvají přibližně 1 hod. Společnost Mombasa Air provozuje denní lety z Mombasy; lety trvají přibližně 2 hod. Po letu následuje 30minutová cesta do tábora s možností pozorování zvěře po cestě.

1032x554 &Beyond Bateleur Camp bateleur-camp-intro

 

Ubytování

Kemp tvoří pouze 2 intimní tábory, každý s 9 luxusními stany a 1 luxusní rodinný stan; každý s vlastním komorníkem a hospodyní odráží atmosféru a půvab starých keňských objevitelů. Vplujte do světa dřevěných podlah, leštěného stříbra a měděných van v kontrastu s romantikou otevřených plání Mara s hojnými stády divoké zvěře. Pohodlné posezení a jídelnu zdobí nádherné ručně vyráběné artefakty, jemné starožitnosti, kožené knoflíkové pohovky Chesterfield, knihy, křišťál a světlo svíček.

1032x554 &Beyond Bateleur Camp tented-suite-interior-at-andbeyond-bateleur-camp-in-the-masai-mara

 

Restaurace

V nezapomenutelném prostředí pod hvězdami se podává vynikající kuchyně, snídaně v buši a romantické večeře při západu slunce nabízejí nezapomenutelný africký zážitek.

1032x554 &Beyond Bateleur Camp romantic-lantern-lit-dining-overlooking-the-masai-mara-at-andbeyond-bateleur-camp

 

Aktivity

Osvěžující bazény v každém kempu poskytují chladivý komfort mezi podmanivými projížďkami za zvěří. Dobrodružství v kempu Bateleur zahrnují 2x denně projížďky za zvěří, včetně nočních projížděk s bodovým osvětlením. Kemp nabízí také řadu dalších aktivit, jako jsou procházky buší, safari horkovzdušným balonem, výlety do komunity, dobře vybavenou posilovnu a wellness procedury v masážní sale.

1032x554 &Beyond Bateleur Camp Banner-Thumbnail-RS-3

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou naplánujeme do nejmenších detailů. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist