Kichwa Tembo Tented Camp, Keňa – Kichwa Tembo

Klasické keňské safari v moderní podobě

&Beyond Kichwa Tembo Tented Camp se rozkládá podél řeky Saparingo na okraji srázu Oloololo, kde se říční lesy setkávají s rozlehlými pláněmi na sezónní cestě obdivuhodné Velké migrace, a nabízí autentickou dávku africké divoké přírody s legendární keňskou pohostinností. &Beyond Kichwa Tembo Tented Camp se nachází na soukromé koncesi s bohatou ikonickou divokou zvěří a panoramatickým výhledem na Masai Maru a oslňuje svou moderní safari atmosférou.

O destinaci

Keňská příroda nabízí obrovsky různorodou podívanou. Zatímco západní krajina je známá svým zvlněným reliéfem, východ země se lehce svažuje směrem ke korálovému pobřeží. Od písečných pláží přes zarostlá zvlněná údolí až po rovinatou savanu, tato východoafrická země vás nepřestane překvapovat.

Stanový kemp Kichwa Tembo se nachází na soukromé koncesi Kichwa Tembo, která sousedí s Masai Marou. Kichwa Tembo, což v jazyce kiswahili znamená „hlava slona“, se skládá ze soukromých pozemků pronajatých od masajských majitelů a nachází se v odlehlé západní části Mara.

2 pravidelné lety denně z nairobského Wilsonova letiště na soukromou přistávací dráhu Kichwa Tembo trvají přibližně hodinu. Denní lety z Mombasy trvají přibližně 2 hod. Po letu následuje 30minutová cesta do kempu s možností pozorování zvěře po cestě.

1032x554 &Beyond Kichwa Tembo Tented Camp swimming-pool-overlooking-the-masai-mara-on-a-luxury-safari-at-andbeyond-kichwa-tembo-in-kenya

 

Ubytování

Tábor s nadčasovými interiéry, které jsou jednoduché, ale zároveň sofistikované a stylové, umocňuje pocit soukromí a radosti hostů. 12 stanů Classic, 20 stanů Superior a 8 stanů Superior View je rozmístěno v dokonalém areálu, kde se přímo před dveřmi stanů v poklidu krmí skupinky prasat bradavičnatých. Interiéry inspirované Masaji pevně zakotvily &Beyond Kichwa Tembo Tented Camp jako bezkonkurenční luxusní stanový tábor.

1032x554 &Beyond Kichwa Tembo Tented Camp Kichwa-Banner-1

 

Restaurace

V příjemné interaktivní kuchyni si můžete vybrat lahodné suroviny z ekologické zahrady a vychutnat si družnou konverzaci. 

1032x554 &Beyond Kichwa Tembo Tented Camp why-kichwa

 

Aktivity

Dopřejte si holistickou léčbu v masážním stanu, omlazující procedury nebo si prohlédněte Safari Shop, který nabízí ty nejlepší keňské řemeslné výrobky. Bazén s okrajovým prouděním, který se nachází doslova na okraji Mary, se pyšní jedním z nejpozoruhodnějších výhledů na světě.

1032x554 &Beyond Kichwa Tembo Tented Camp kichwa-tembo-masai-mara-nature-walk

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou naplánujeme do nejmenších detailů. Neváhejte nás kontaktovat.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader