Díky snadné dostupnosti plní Kypr představy rodičů, kteří nechtějí s dětmi absolvovat dlouhý let za exotikou.

A na děti jsou zde navíc dobře připraveni – podél pobřeží evropské části ostrova se nachází několik luxusních hotelů, jejichž zázemí zahrnuje i speciální zábavu a vybavení.

Resort Anassa

Nejoblíbenější volbou našich klientů je klidný resort Anassa. Leží v blízkosti městečka Poli a jako jeden z mála na Kypru nabízí hezkou písčitou pláž. Je poměrně velký, ale i přes vysoký počet kategorií ubytování nabídne klidná místa a útočiště pro páry vyhledávající soukromí. Nejvíce však potěší rodiny s dětmi, které využijí suity s více ložnicemi či luxusní rezidence s bazénem. 

Resort Anassa je na rodinné dovolené opravdu velmi dobře připraven – jsou tu bazény pro nejmenší, pět dětských klubů a v restauracích nechybí dětská menu. O vaše ratolesti se postará personál v klubech Globetrotters a Adventurers, odrostlejší děti si pak mohou najít nové kamarády v klubech Voyagers a Pioneers.

Vedle programu, který v klubech každý den připravují, můžete rovněž vyrážet na výlety nebo si vyzkoušet sportovní aktivity v okolí. Pokud chcete během letních prázdnin v Evropě těžit z luxusního zázemí, vřele vám tento resort doporučujeme.

Načítám

Columbia Resort

Dalším resortem, jenž je dokonale připraven na rodiny s dětmi, je Columbia Beach Resort v Pissouri. I jeho pláž zdobí modrá vlajka a také na ní se můžete věnovat řadě vodních sportů. V resortu, který připomíná rybářskou vesničku, nechybí zázemí pro děti – dětský klub s pestrým programem aktivit a nabídkou výletů za zábavou. O náročné chutě hostů se postarají kuchaři ve zdejších restauracích, kteří připravují zejména středomořské a italské pokrmy.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat