Mauricius je ideálním místem, kam během zimy vyrazit s rodinou.

Mauricius, často označovaný za perlu Indického oceánu, leží přibližně 2 000 km jihovýchodně od afrického pobřeží a asi 900 km východně od Madagaskaru. Je to bezpečná a díky dobrému spojení i dostupná destinace s příjemnými teplotami moře i vzduchu po velkou část roku. Mauricius je tak ideálním místem, kam během zimy vyrazit s rodinou.

V řadě resortů mají dětské kluby nabízející mnoho aktivit a her. Nejen dospělí uvítají zpestření v podobě vodních a suchozemských sportů. Pokud si chcete užít rodinnou dovolenou, zdaleka to neznamená, že musíte zůstat po celou dobu za branami resortu. Ostrov Mauricius skýtá spoustu možností zábavy – za zmínku stojí návštěva zoologické zahrady, aquapark v Leisure Village, zábavní přírodní park Casela nebo se můžete vydat na nenáročný výlet za krásou mauricijské přírody. Prohlédněte si např. rostliny v nejstarší botanické zahradě na jižní polokouli Pamplemousses, pozorujte delfíny v zátoce Tamarin Bay, prozkoumejte zemi sedmi barev Chamarel nebo navštivte želví a krokodýlí rezervace či národní park Black River Gorges ve vnitrozemí ostrova. Aby byla celá rodina spokojená, doporučujeme ubytování v některém z následujících resortů.

Načítám

Paradis Hotel & Golf Club 

Paradis spolu se sousedním Dinarobinem patří k nejoblíbenějším hotelům. Má opravdové plážové vilky, které sice nemají bazén, ale přímo před nimi se rozkládá krásná pláž s ideálním vstupem do vody. Dobře si tu proto zaplavete. Vilky mají 3 ložnice a i díky rozumným cenám jsou ideální volbou pro početnější rodiny. Všechny restaurace hotelu fungují skvěle, jídlo je dobré, servis rychlý – nic zásadního nelze vytknout. Hotel je ideální pro náročnější klientelu, která má ráda aktivnější vyžití a perfektní servis. Rodinám s dětmi lze hotel doporučit zejména díky výbornému kids clubu, ve většině restaurací máte možnost využít dětská menu i židličky.

Načítám

Shandrani Beachcomber

V Shandrani Beachcomber jsou na rodiny s dětmi dokonale připraveni. Nejenže jsou všechny pokoje zřízeny tak, aby se v nich lehce ubytoval pár s jedním dítětem, ale nabízí zde také prostornější variantu ubytování se dvěma ložnicemi a koupelnami. Najdete zde širokou řadu aktivit jak pro sebe a svou druhou polovičku, tak pro vaše ratolesti. Pro děti od tří do jedenácti let je zde speciální kids club, kde můžou trávit klidně celé dny malováním, tancováním, kreslením či pokladovkou. O něco starší děti můžou navázat nová kamarádství při hře tenisu, hodině šnorchlování či výletu na lodi se sklěneným dnem.

Načítám

LUX* Belle Mare

Resort LUX* Belle Mare je jako stvořený pro aktivní rodiny s dětmi. Sportovní nadšenci mohou využít široké nabídky nejrůznějších vodních a pozemních aktivit a pro děti je připraven zajímavý program v miniklubu. Každý večer se promítá dětský film a každý pátek se vaše ratolesti můžou zúčastnit soutěže ve zdobení dortu. Kromě skvělých aktivit zde najadete i výborně řešené ubytování. Rodinám doporučujeme propojení dvou suit Junior, což vytvoří prostornou Family Suite s kapacitou až 6 osob. Tyto kategorie jsou umístěny v pravém křídle hotelu, kde se nachází i kids club, takže vaše děti to nebudou mít za zábavou daleko. 

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat