Time + Tide Mchenja, Zambie – South Luangwa

Luxusní kemp v ebenovém ráji

Time + Tide Mchenja je ztělesněním klasické romantiky a intimního zážitku, který umocňuje ebenový háj, v němž je kemp zasazen, a řeka Luangwa, která poskytuje nádherný výhled a ideální místo pro soukromý piknik. Vybavení celého kempu má svěží a elegantní vzhled s výrazným odkazem na lilii nymfaea z této oblasti. Pokoje a hlavní prostor jsou otevřené a prostorné, což hostům umožňuje skutečné propojení a ponoření do přírody obklopující kemp.

O destinaci

Oblast South Luangwa, vzdálená pouhou hodinu letu z Lusaky, je známá pozorováním velkých koček a často se jí říká údolí leopardů. Právě v South Luangwa byl legendární Norman Carr průkopníkem pěšího safari a turistiky založené na ochraně přírody v Africe. Vynikající pověst zambijského průvodce v týmu Time + Tide stále převládá, někteří z jejich průvodců prošli školením u samotného Normana. Průvodci Time + Tide nabízejí hostům syrové, autentické zážitky ze safari a nenechají si ujít ani ty nejjemnější detaily.

Hotel Time + Tide Mchenja je z jedné strany lemován hájem vysokých ebenových stromů a z druhé strany řekou Luangwa a nabízí luxus v srdci národního parku. Z kempu je nádherný výhled na široké říční prostranství, odkud můžete pozorovat velká stáda slonů přecházející přes řeku Luangwa.

1 Time + Tide Mchenja, Zambie – South Luangwa | Exclusive Tours

 

Ubytování

Pokoje Time + Tide Mchenja přinášejí styl a pohodlí pro autentický zážitek ze safari. Mezi projížďkami si odpočiňte ve vaně a pozorujte řeku, která se klikatí skrz okna od podlahy až ke stropu. Z pohodlí svého pokoje můžete poslouchat řev hrochů nebo sledovat, jak se sloni krmí na semenných luscích hned za oknem.

2 Time + Tide Mchenja, Zambie – South Luangwa | Exclusive Tours

 

Restaurace

Uprostřed divoké buše vytváří oceňovaný kulinářský tým Time + Tide Mchenja výjimečný kulinářský zážitek, který v sobě spojuje odborné kulinářské dovednosti, dokonalý servis a umělecké pohoštění. Pokrmy čerpají z bohatého kulturního a přírodního dědictví Zambie a představují naše živé chutě, produkty a tradice. Spojením toho nejlepšího ze Zambie s inspirací z celého světa vytváříme kulinářský zážitek, který oslovuje mezinárodní klientelu a zároveň si zachovává úžasnou zambijskou autenticitu.

3 Time + Tide Mchenja, Zambie – South Luangwa | Exclusive Tours

 

Aktivity

Domovem originálního pěšího safari je Time + Tide South Luangwa, ideální destinace pro dobrodružné a aktivní cestovatele. S oceňovaným průvodcovským týmem můžete prozkoumávat, co se vám zlíbí, a objevovat rozmanité biotopy oblasti South Luangwa. Pozorování zvěře v okolí Time + Tide Mchenja je vynikající, leopardi a lvi se občas potulují ebenovým hájem a hledají kořist. Noční projížďky jsou obvykle velmi obohacující a buš pokaždé odhalí jiné noční překvapení. Očekávejte velká stáda slonů a řeky plné hrochů a krokodýlů. Time + Tide Mchenja je také jedním z nejlepších kempů v parku pro pozorování ikonických včelojedů karmínových.

4 Time + Tide Mchenja, Zambie – South Luangwa | Exclusive Tours

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Poznejte africkou přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale neodpírejte cestovatelský luxus a bezpečí, které jsou u naší společnosti samozřejmostí.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer