Time + Tide Nsolo, Zambie – South Luangwa

Autentické africké safari

Time + Tide Nsolo, jeden z nejhistoričtějších kempů v Zambii, je typickým příkladem luxusního „barefoot“ zážitku. Jeho design je inspirován intimním prostředím u řeky a představuje oázu pohodlí uprostřed divoké přírody. 

O destinaci

Oblast South Luangwa, vzdálená pouhou hodinu letu z Lusaky, je známá pozorováním velkých koček a často se jí říká údolí leopardů. Právě v South Luangwa byl legendární Norman Carr průkopníkem pěšího safari a turistiky založené na ochraně přírody v Africe. Vynikající pověst zambijského průvodce v týmu Time + Tide stále převládá, někteří z jejich průvodců prošli školením u samotného Normana. Průvodci Time + Tide nabízejí hostům syrové, autentické zážitky ze safari a nenechají si ujít ani ty nejjemnější detaily.

Luxusní kemp Time + Tide Nsolo leží v oblasti řeky Luwi, která je proslulá svou populací lvů a divokých psů.

1 Time + Tide Nsolo, Zambie – South Luangwa

 

Ubytování

Lenošte na stinné soukromé terase a pozorujte každodenní přehlídku divokých zvířat, která navštěvují stálou říční lagunu. Mezi projížďkami za zvěří si odpočiňte v útulném prostředí kempu, poslouchejte hrochy, kteří zde žijí, a pozorujte, jak se nad vodní hladinou jemně vznášejí a potápějí zimolezové. Není nad to, když celou noc slyšíte volání lvů a za svítání se vydáte na jejich stopování buší. Pojďte s námi do této divoké země a probuďte v sobě objevitele.

2 Time + Tide Nsolo, Zambie – South Luangwa

 

Restaurace

Uprostřed divoké buše vytváří oceňovaný kulinářský tým výjimečný kulinářský zážitek, který v sobě spojuje odborné kulinářské dovednosti, dokonalý servis a umělecké pohoštění. Pokrmy čerpají z bohatého kulturního a přírodního dědictví Zambie a představují její živé chutě, produkty a tradice. Spojením toho nejlepšího ze Zambie s inspirací z celého světa se daří vytvářet kulinářské zážitky, které oslovují mezinárodní klientelu a zároveň si zachovávají úžasnou zambijskou autenticitu.

3 Time + Tide Nsolo, Zambie – South Luangwa

 

Aktivity

Domovem originálního pěšího safari je Time + Tide South Luangwa, ideální destinace pro dobrodružné a aktivní cestovatele. S oceňovaným průvodcovským týmem můžete prozkoumávat, co se vám zlíbí, a objevovat rozmanité biotopy South Luangwa. Oblast řeky Luwi je proslulá svou populací lvů a divokých psů. Různé lví smečky využívají vyschlé koryto řeky jako dopravní tepnu a prostředek nejen k vyhledávání své kořisti, ale také svých soupeřů, které je třeba varovat, aby se drželi dál. Akce v okolí Time + Tide Nsolo nebere konce! V oblasti South Luangwa očekávejte velká stáda slonů, řeky plné hrochů a krokodýlů a velkolepá pozorování nepolapitelných levhartů.

4 Time + Tide Nsolo, Zambie – South Luangwa

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Poznejte africkou přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale neodpírejte cestovatelský luxus a bezpečí, které jsou u naší společnosti samozřejmostí.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager