Útěk z reality: probuďte se v tropickém ráji

Zážitky Relaxace a wellness

Nechte za sebou šeď všedních dní a vydejte se do exotiky.

1450x674 musha-1

 

Vydejte se s námi na nejkrásnější ostrovy naší planety, zapomenout na každodenní shon a stres

Načerpejte energii na místech, kde se dny měří podle šířky úsměvu a čas se řídí podle přílivu a odlivu. Hoďte starosti za hlavu a užijte si ničím nerušenou relaxaci na nekonečných plážích. Už se tam vidíte? Teď stačí si jen nechat naplánovat dovolenou na míru od našich travel designérů...

Maledivy: Velaa Private Island

Velaa Private Island je malým rájem, který na atolu Noonu nechal postavit český podnikatel Jiří Šmejc. Ve spolupráci s architektem Petrem Kolářem se mu podařilo vybudovat resort, který se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími na světě. Hosté si dnes mohou vybírat z padesátky vil s bazénem, většina z nich přitom stojí přímo nad mořem. Dominantou atolu je vyhlídková věž s restaurací a vinným sklepem. Během pobytu můžete relaxovat v lázních, využít golfové hřiště, squashový a tenisový kurt anebo horolezeckou stěnu. Vyzkoušet můžete také nejrůznější vodní sporty, objevovat okolí z paluby luxusní jachty, sledovat delfíny nebo zkoumat bohatý život pod mořskou hladinou v malé ponorce.

1032x554 Velaa Private Island Nika Residence by Patricia Urquiola -95328c9f590643ad9bf80c7ff65acd71-1647944174

 

 

Maledivy: Coco Prive Kuda Hithi Island

Dokonalé soukromí v úkrytu tropické krajiny plné palem a bílé písečné pláže obklopené tyrkysovými vodami – to je maledivský ráj Coco Prive. V pěti vilách a master suitě s výhledem na Indický oceán se může ubytovat maximálně 12 lidí. Na intimní ostrov se pohodlně dostanete za 10 minut hydroplánem z letiště Malé anebo se sem můžete plavit luxusní jachtou. Pak už bude snový ostrov jen váš. Dbají tady na každý detail (např. po každém pobytu jsou vily znovu vymalovány) a veškeré přístroje se ovládají přes iPad. K dispozici vám navíc bude zástup osobních butlerů, kuchařů nebo sommelierů. Vlny oceánu můžete střídat s osvěžením v bazénu, který obepíná skoro celou pláž, a k večeru doporučujeme vyrazit na pozorování želv, pro něž je Coco Privé také oblíbenou destinací.

1032x554 Coco Prive b59c99_5deec21faadc433db15efd6ae86edf72

 

Francouzská Polynésie: ostrov Brando

„Pastelově modrá, noční modrá, tyrkysová, nebeská, safírová, ultramarínová, zelenomodrá, ocelová, světle modrá, enziánová…,“ lovil slavný herec Marlon Brando v paměti ta správná slova, jimiž by popsal odstíny barev kouzelné laguny v centru svého ostrova. Ekologický resort nazvaný jednoduše The Brando je oblíbenou destinací hollywoodských celebrit. Vanilkovou pláž lemuje 35 vil schovaných mezi palmovými listy – každá má bazén, venkovní vanu a vlastní terasu. O maximální pohodlí se stará 200 zaměstnanců. Jídelníček pak sestavuje hrdý majitel 3 michelinských hvězd Guy Martin. Nejen všemožné odstíny modré dělají z ostrova Brando, ležícího 30 km severně od Tahiti, klenot 21. století.

1032x554 The Brando the-resort-1

 

 

Britské panenské ostrovy: Necker Island

Z padesátky britských ostrovů v Karibiku je bezesporu tím nejkrásnějším a nejpůvabnějším Necker Island. Jeho hrdým majitelem je multimiliardář Richard Branson, který na svém ostrovním ráji rozhodně nešetřil. Sám říká, že ostrov koupil, aby tím ohromil svou budoucí manželku. Podařilo se. Ale stejně tak budete ohromeni i vy – Necker Island je skvělým místem k odpočinku i pořádání opulentních večírků, kde vám budou společnost dělat plameňáci, lemuři a želvy. A když se vám zachce, můžete se projet v miniponorce nebo se nalodit na Bransonovu jachtu Necker Belle. Co se týká soukromí, to je trvale zajištěno – na ostrov se vejde maximálně 48 dospělých a 6 dětí.

1032x554 Necker Island necker-island-bali-beach-2-q90

 

Tipy na další zážitky

5 resortů pro 5 Tibeťanů

5 resortů pro 5 Tibeťanů

Na světě je pár míst, kde se vám kromě harmonie těla a duše dostane i skvělých služeb pětihvězdičkových resortů. Navíc přímo uprostřed kouzelné přírody.

Objevte více
Tipy na nejlepší suity v dubajském Four Seasons

Tipy na nejlepší suity v dubajském Four Seasons

Suity té nejvyšší kategorie ve Four Seasons Resort Dubai at Jumeirah Beach si drží svůj specifický styl, najdete v nich umělecké prvky i moderní vybavení.

Objevte více
Francouzská riviéra haute couture

Francouzská riviéra haute couture

Málokterý hotel na světě se může pochlubit tak slavnou a působivou historií jako legendární Hotel du Cap-Eden-Roc, luxusní sídlo ve stylu Napoleona III.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naši travel designéři naplánují a zařídí vše pro vaši cestu. Neváhejte nás kontaktovat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist