Clayoquot Wilderness Lodge, Kanada – Britská Kolumbie, Vancouver Island

Proslulý luxusní hotel na ostrově Vancouver

Vydejte se do jedné z nejdivočejších a nejkrásnějších kanadských scenérií a zažijte nezapomenutelný zážitek v luxusní osadě Clayoquot Wilderness Lodge. Odlehlá a zasazená do středu chráněné biosférické přírodní rezervace patřící na seznam UNESCO nabízí nevšední ubytování a maximální útěk z každodenní rutiny. Z Vancouveru se na ostrov dostanete oblíbeným scénickým letem hydroplánem či rychločlunem. Zažijte přepychové kempování obklopeni syrovou kanadskou přírodou a divokou zvěří a ponořte se do zvuků a vůní ostrova. Clayoquot Wilderness Lodge je otevřen sezónně během teplejších měsíců od května do září.

O destinaci

Kanada je zemí rozmanité severské přírody, pulzujících multikulturních metropolí, jedinečných ski resortů, špičkového hokeje a vřelých obyvatel. Je celoroční destinací, která láká nejen dobrodružné cestovatele, ale i milovníky sportu či kultury. Provincie Britská Kolumbie leží na jihozápadě Kanady. 

Proslulý luxusní hotel Clayoquot Wilderness Lodge na ostrově Vancouver lemuje břehy stejnojmenného zálivu Clayoquot Sound a nabízí únik do tiché a klidné krásy odlehlé kanadské divočiny. Cesta do Clayoquot je přístupná pouze hydroplánem nebo lodí a symbolizuje skutečný odklon od každodennosti. Lodge je zasazena mezi nádherné jehličnaté lesy a nabízí hostům nezapomenutelný zážitek z krajiny a její divoké přírody. 

1 Clayoquot Wilderness Lodge, Kanada – Britská Kolumbie

 

Ubytování

Osada nabízí ubytování ve 25 luxusně vybavených stanech z bílého plátna lemujících břehy nádherného zálivu Clayoquot Sound. Svěží moderní vzhled ubytování s charakteristickými čistými liniemi, velkorysé vybavení i umírněný, rafinovaný luxus a speciálně objednaný nábytek od místních designérů evokuje osobní spojení s krajinou Vancouver Island.

Ubytujte se v apartmá Rainforest Deluxe a užijte si výhled z verandy do útrob pralesa, ve Waterfront Deluxe si vychutnáte výhlede na řeku Bedwell. Apartmá Hillside Family se skládá ze 2 ložnic a ubytuje rodinu či 4 kamarády.

2 Clayoquot Wilderness Lodge, Kanada – Britská Kolumbie

 

Restaurace

Centrem stravování je v Clayoquot Wilderness Lodge hlavní restaurace Cookhouse, která se pyšní otevřenou kuchyní ovlivněnou multikulturní komunitou Britské Kolumbie i prosperující kulinářskou scénou severozápadního Pacifiku, a využívá udržitelné produkty z místních zdrojů, které nabízejí skutečnou chuť této destinace doprovázenou výhledem na oceán. Pokrmy si můžete vychutnat společně s prémiovými víny, řemeslnými pivy, nealkoholickými nápoji či menšími lihovinami přímo z místního sklípku nebo ve vyhlášeném baru Ivanhoe, skrz jehož francouzská okna můžete pozorovat řeku nebo odpočívat u venkovního ohniště. 

3 Clayoquot Wilderness Lodge, Kanada – Britská Kolumbie

 

Aktivity

600 hektarů nádherně divoké přírodní rezervace poskytuje hostům nepřeberné možnosti zážitků a aktivit jako je horolezectví, plavba za pozorováním velryb, kosatek či medvědů, rybaření na otevřeném moři, lekce lukostřelby či jízda na koni. Odvážnější cestovatelé si mohou užít adrenalin v podobě canyoningu, sjezdů přírodních trailů na horském kole nebo scénický let a rybaření z helikoptéry. Přírodní krásy můžete spatřit při pěší túře se zkušenými průvodci nebo z kayaku. 

4 Clayoquot Wilderness Lodge, Kanada – Britská Kolumbie

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Kanada je vzrušující destinací, která vám učaruje a její návštěva jistě nebude poslední.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer