Nimmo Bay, Kanada – Britská Kolumbie

Intimní rodinné letovisko v srdci kanadského Great Bear Rainforest

Luxusní, delikátně vybavený resort Nimmo Bay je vybudovaný uprostřed úchvatné přírody a je dostupný jedině po vodní hladině nebo helikoptérou. Lepší lokality pro jízdu na kajacích, rybaření, turistiku a pozorování divoké zvěře včetně medvědů grizzly, velryb, kosatek i tuleňů si asi jen stěží umíte představit.

O destinaci

Kanada je zemí rozmanité severské přírody, pulzujících multikulturních metropolí, jedinečných ski resortů, špičkového hokeje a vřelých obyvatel. Je celoroční destinací, která láká nejen dobrodružné cestovatele, ale i milovníky sportu či kultury. Provincie Britská Kolumbie leží na jihozápadě Kanady. 

Nimmo Bay Wilderness Resort se nachází podél divokého pobřeží Tichého oceánu, uprostřed úchvatné přírody v srdci kanadského Great Bear Rainforest.

1032x554 nimmo bay 061A1040

 

Ubytování

Pohodlí v Nimmo Bay Wilderness Resort najdete v moderních, malebných chatkách. Ať už se rozhodnete pro ubytování v pobřežní chatě s výhledem na oceán nebo v některé z lesních chatek umístěných podél přírodního potoka a vodopádu, dostanete prostor se 2 ložnicemi, 1 koupelnou, salonkem a přepychovým vybavením. Oba typy chatek nabízejí úchvatný výhled na divočinu.

1032x554 nimmo bay Cabins-5D174123-1

 

Restaurace

Podávané lahodné jídlo, vybraná vína, místní lihoviny a neuvěřitelné prostředí doplní zážitky všem, kteří chtějí zažít svět i prostřednictvím chutí. Základem kuchyně Nimmo Bay je udržitelně smýšlející a ekologicky uvědomělá kulinářská filozofie.

1032x554 nimmo bay R5212272

 

Aktivity

Připravte se na dobrodružství přesně podle svého gusta. V resortu vám ho připraví na míru. V nabídce je například jízda na kajacích, výlety lodí po oceánu, rybaření, turistika a pozorování divoké zvěře včetně medvědů grizzly, velryb, kosatek i tuleňů, ale i romantika všeho druhu, wellness procedury na míru a mnoho dalšího.

1032x554 nimmo bay R5214985-2880x1921

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem a plánováním aktivit v Great Bear Rainforest vám rádi pomůžeme.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer