Fairmont Pacific Rim, Kanada – Vancouver

Luxusní moderní hotel oceněný 5 hvězdičkami časopisu Forbes

Nalezněte útočiště v ruchu kanadského velkoměsta v městském resortu, který zároveň poskytuje uklidňující výhledy na obklopující hory, lesy a přístav a je ideálním místem k odpočinku a poznávání všeho, co Vancouver nabízí. Fairmont Pacific Rim leží na nábřeží nedaleko kongresového centra, jen pár kroků od oceněných restaurací, obchodů a kulturního centra města. 

O destinaci

Kanada je zemí rozmanité severské přírody, pulzujících multikulturních metropolí, jedinečných ski resortů, špičkového hokeje a vřelých obyvatel. Je celoroční destinací, která láká nejen dobrodružné cestovatele, ale i milovníky sportu či kultury.

Fairmont Pacific Rim leží ve Vancouveru na nábřeží nedaleko kongresového centra, jen pár kroků od oceněných restaurací, obchodů a kulturního centra města. 

1 Fairmont Pacific Rim, Kanada – Vancouver

 

Ubytování

Vyberte si útulné pokoje základní kategorie, prostornější pokoje Gold či rozsáhlá vzdušná apartmá se začínající rozlohou od 800 m² a užijte si výhledy na přístav, město či Stanley Park. Nejnáročnější cestovatelé naleznou pohodlí v prémiových suitech Signature, Coal Harbour nebo v mistrovském 2patrovém apartmá The Chairman’s Suite, které se může pochlubit 8metrovým lustrem obloženým krystaly Swarowski, master ložnicí s krbem a privátní terasou s meditačním jezírkem a ohništěm.

2 Fairmont Pacific Rim, Kanada – Vancouver

 

Restaurace

Ve Fairmont Pacific Rim si vychutnejte snídaně i rozmanité menu mexického šéfkuchaře Hectora Laguny, který vytváří gurmánský zážitek z udržitelných, lokálně vypěstovaných surovin a čerstvě ulovených mořských plodů vyzdvihující kuchyni severozápadního Pacifiku v hlavní restauraci Botanist. Vyzkoušejte „Omakase“, volbu šéfkuchaře v RawBaru, který je otevřen od oběda do pozdních hodin a je doprovázen živou hudbou.V Lobby Lounge můžete odpočívat se sklenkou lahodného koktejlu nebo čerstvého sushi. 

3 Fairmont Pacific Rim, Kanada – Vancouver

 

Aktivity

Fairmont Pacific Rim nabízí velkou škálu aktivit. Navštivte oceněné lázně Willow Stream SPA, kde si můžete odpočinout v sauně, páře, vířivce či při jedné z mnoha procedur a zábalů. K lázním rovněž patří nehtový salon, moderně vybavené fitness centrum a venkovní SPA terasa. V rámci partnerství se značkou Reebok si můžete oblečení i vybavení nechat donést přímo na svůj pokoj. Hotel rovněž poskytuje zapůjčení kol, které jsou ideálním dopravním prostředkem pro prohlídku Stanyleho přímořského parku či městských nábřeží. K zázemí hotelu Fairmont Pacific Rim patří střešní bazén s odpočinkovou zónou. Vancouver sám oplývá nepřeberným množstvím aktivit, ať jde o túry v přírodě, sportovní utkání, galerie či pozorování velryb.

4 Fairmont Pacific Rim, Kanada – Vancouver

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Kanada je vzrušující destinací, která vám učaruje a její návštěva jistě nebude poslední.“

Kristýna Kopečková

Senior Private Travel Designer / Product Manager