Fairmont Empress, Kanada – Britská Kolumbie, Victoria

Kanadský hrad na pobřeží

Ikonický Fairmont Empress, jinak také zvaný jako Kanadský hrad na pobřeží, sídlí v samém srdci hlavního města Britské Kolumbie, ve Victorii, a představuje více než stoletou pýchu a legendární pohostinnost. Hotel prošel v roce 2017 nákladnou rekonstrukcí, která povznesla autentický vintage styl do moderního přepychu, který vítá cestovatele z celého světa. Ponořte se do velkolepé tradice anglického odpoledního pití čaje nebo vyrazte na procházku se psím ambasadorem Winstonem, který hotelovým hostům nabízí vřelé přijetí, tulení a autentický zážitek.

O destinaci

Kanada je zemí rozmanité severské přírody, pulzujících multikulturních metropolí, jedinečných ski resortů, špičkového hokeje a vřelých obyvatel. Je celoroční destinací, která láká nejen dobrodružné cestovatele, ale i milovníky sportu či kultury. Provincie Britská Kolumbie leží na jihozápadě Kanady.

Oceněný hotel Fairmont Empress se nachází ve Victorii, hlavním městě Britské Kolumbie, jen pár kroků od parlamentní budovy a jako historické národní místo dokonale snoubí současné kulturní centrum a bohatou historii města. 

1 Fairmont Empress, Kanada – Victoria, Britská Kolumbie

 

Ubytování

Fairmontská císařovna nabízí 431 elegantně zařízených pokojů a světlých prostorných apartmá, z nichž většina nabízí nádherné výhledy na přístav, město nebo zahrady. Náročnější hosté si mohu užít pohodlí luxusních Governor nebo Royal Suite usazených v nejvyšších patrech budovy. Kategorie Fairmont Gold rovněž nabízí varianty s několika ložnicemi a úchvatnými výhledy. Všechny varianty jsou ideálním útočištěm při objevování lokální kultury a historie.

2 Fairmont Empress, Kanada – Victoria, Britská Kolumbie

 

Restaurace

Stravovat se můžete v restauraci Q at the Empress, kde naleznete to nejlepší z kuchyně severozápadního Pacifiku založené na čerstvých regionálních surovinách, čerstvých mořských plodech z udržitelných zdrojů a tradičně chovaném mase. Restaurace je otevřena po dobu snídaní a večeří, kdy je doporučována rezervace předem. Dopřejte si královský zážitek v elegantním salonku Lobby Lounge, kde jsou podávány prémiové sypané čaje v porcelánu, který byl hotelu darován Jejím Veličenstvem Královnou Alžbětou II. V zimním období si vychunejte klasické sýry, čokoládové fondue snů, svařené víno nebo horkou čokoládu s výhledem na Victoria’s Inner Harbour v restauraci Veranda. 

3 Fairmont Empress, Kanada – Victoria, Britská Kolumbie

 

Aktivity

Během pobytu můžete relaxovat v prémiových lázních Willow Stream SPA a hýčkat se při masáži nebo široké škále kosmetických a terapeutických procedur. Prozkoumejte okolí na kole, které si můžete vypůjčit v hotelu. Victoria platí za jedno z nejvíce bike-friendly město v Kanadě. Na kole můžete jezdit ve městě či vyrazit na přírodní traily. Victoria rovněž nabízí 2 golfová hřiště, botanickou zahradu a je vyhledávaným místem pro pozorování velryb. Hotel Fairmont uvítá i rodiny s dětmi, které potěší mnoho her a aktivit. Vítáni jsou i vaši čtyřnozí mazlíčci.

4 Fairmont Empress, Kanada – Victoria, Britská Kolumbie

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Kanada je vzrušující destinací, která vám učaruje a její návštěva jistě nebude poslední.“

Tomáš Marek

Private Travel Designer