The Chilko Experience, Kanada – Britská Kolumbie

Uvolněná atmosféra pro malé i velké dobrodruhy

Vydejte se do srdce drsné nedotčené kanadské přírody v srdci Britské Kolumbie a nechte se obklopovat hustými lesy, křišťálovými toky a nekonečným klidem a zažijte nezapomenutelný zážitek v luxusním dřevěném srubu na samotě v divočině. Osada 6 prémiových na zakázku vyrobených srubových domů je usazena mezi svěží les a smaragdovou řeku a poskytuje svým hostům vytoužené pohodlí a nádherný výhled. Každý z nich vypráví svůj autentický příběh. Oddejte se skutečnému uvolnění a odpojení od každodenní rutiny a užijte si své dny plné volnočasových aktivit, přírodních dobrodružství a sebeobjevování. Resort nabízí prvotřídní služby, vysokou gastronomii, uvolněnou atmosféru rodinného podniku a zve malé i velké dobrodruhy.

O destinaci

Kanada je zemí rozmanité severské přírody, pulzujících multikulturních metropolí, jedinečných ski resortů, špičkového hokeje a vřelých obyvatel. Je celoroční destinací, která láká nejen dobrodružné cestovatele, ale i milovníky sportu či kultury.

Provincie Britská Kolumbie leží na jihozápadě Kanady. Středisko The Chilko Experience se nachází na severním konci jezera Chilko, největšího alpského jezera v Severní Americe. Je 85 km dlouhé, přes 300 m hluboké a obklopené horami a ledovci. Voda je 100% z ledovce a tajícího sněhu a je pitná a čistá. V řece Chilko se každoročně v září tře 1 milion lososů Sockeye, kteří přilákají na oběd více než 100 medvědů Grizzly. Chilko je jednou z nejlepších destinací pro pozorování medvědů v Kanadě. Divoká zvěř je zde hojná. The Chilko Experience se nachází 150 leteckých mil severně od Vancouveru velkolepým vyhlídkovým charterovým letem.

1032x554 Snímek obrazovky 2023-10-09 v 13.27.12

 

Ubytování

Ubytovat se v The Chilko Experience můžete v nekteré ze 6 luxusních dřevěných chat vyrobených na zakázku. Každá z nich byla vyřezána z nejkvalitnějšího červeného cedru, individuálně navržena a ručně vyrobena místními řemeslníky a mistry světové třídy z Pioneer Log Homes a láskyplně zařízená designérkou Anne Huston a jejím "skladištěm" starožitných pokladů. Všechny srubové domy nabízejí úžasný výhled a soukromí. Vybaveny jsou ústředním topením, útulnými obývacími prostory, vlastní koupelnou, soukromými terasami a autentickými dobovými starožitnostmi.

1032x554 The Chilko Experience, Kanada – Britská Kolumbie smMain+House+Int+filter

 

Restaurace

Vychutnejte si rustikální i vytříbená menu v kuchyni na ranči pod vedením šéfkuchaře celebrit, Victora Bonga, který z pokrmů vytváří doslova umělecká díla a eklektické zážitky. Součástí balíčku jsou 3 přepychová jídla denně podávaná v jídelně Tim’s House, stolovat však můžete i pod širým nebem. Ochutnejte místní řemeslná piva a prémiovou nabídku vín z celého světa nebo se poddejte šťastné hodince s míchaným koktejlem. 

1032x554 The Chilko Experience, Kanada – Britská Kolumbie Picture

 

Aktivity

Vydat se můžete na horskou túru po okolní přírodě, brouzdejte hladinu na kayaku, užívat si adrenalinovou jízdu na čtyřkolkách nebo si vyzkoušet lukostřelbu či hod sekerou na terč. Odpočinek přinesou v The Chilko Experience lekce meditace a rybaření. Dech se vám jistě zatají při sledování medvědů Grizzly, kteří se sbíhají na lov lososů u řeky Chilko. Náročnější cestovatelé si mohou užít scénický let helikoptérou či sjezd divoké řeky na raftech. Na pozemku The Chilko Experience můžete navštívit fitness centrum, pobýt ve vířivce nebo u táboráku. Nejmenší cestovatelé si užijí i překážkovou dráhu. 

1032x554 The Chilko Experience, Kanada – Britská Kolumbie smBears-5+(1)

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„S výběrem a plánováním aktivit v The Chilko Experience vám rádi pomůžeme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader