Ideální místo pro milovníky golfu a odpočinku

Tento luxusní resort se nachází na jižním cípu ostrova Mauricius, u národního parku Black River Gorges. Je členem organizace Small Luxury Hotels of the World a svým hostům nabízí osobní servis, vynikající kuchyni a exkluzivní golfové hřiště. Ubytovat se zde můžete v několika kategoriích pokojů a suitů, ke kterým náleží i služby komorníka. V resortu naleznete celkem čtyři restaurace a tři bary, můžete však vyrazit i do dalších restaurací resortů Domaine de Bel Ombre. Pestrou škálu vodních i pozemních aktivit doplňují Seven Colours Spa, v nichž můžete v klidu odpočívat, zatímco vaše děti svěříte do péče místního dětského klubu.

Video o Heritage Le Telfair

Virtuální prohlídka

Ubytování v Heritage Le Telfair

Již základní kategorie ubytování Garden View Suite nabízí elegantní prostředí s intimní atmosférou, doplněné o velká francouzská okna, kterými projdete na soukromou terasu či balkon s krásným výhledem.

Junior Suite Garden View či Sea View jsou o něco prostornější a luxusnější než běžné suity. Ty, které se nacházejí v přízemí hotelu, mají i venkovní sprchy. Součástí všech suitů od kategorie Junior výše jsou i služby osobního komorníka.

O kategorii výše na vás čeká Senior Suite. Opět ve variantách Sea View i Garden View, pyšní se tyto suity 102 m2 a prostorem pro celou rodinu. 

Nejluxusnější ubytování naleznete ve dvou unikátních Ocean Suite Beach Front, které mají nádherný výhled přímo na oceán, vstup na pláž, soukromou terasu a vlastní halu a jídelnu.

Stravování v Heritage Le Telfair

Přímo v hotelu Le Telfair se nachází čtyři restaurace. Le Château de Bel Ombre připomíná panské sídlo z 19. století, do jehož útrob smí zavítat pouze dospělí a jen v době večeří. Hlavní restaurace resortu, Annabella’s, je inspirovaná koloniální architekturou. Můžete sem přijít na snídani či na večeři a spolu s mauretánskou a mezinárodní kuchyní vás přivítá i bohatý vinný lístek. V Gin’ja, která se nachází přímo na břehu moře, okusíte jihoasijskou kuchyni a plážová restaurace Le Palmier vám nabídne lehké snacky, pizzu a koktejly po celý den.

Aktivity v Heritage Le Telfair

Hlavní výsadou resortu je bezpochyby místní, velmi dobře udržované golfové hřiště (18 i 9 jamek), na němž se pravidelně odehrávají turnaje European Tour, konkrétně v letech 2015 i 2017 a na kterém si hosté mohou zahrát zdarma. Dále si můžete zapůjčit kajaky, šlapadla, katamarán nebo si domluvit lekce jízdy na vodních lyžích. Ti, kteří chtějí zůstat suchou nohou na zemi, ocení tenisové kurty s umělým osvětlením, stolní tenis, beachvolejbal nebo lukostřelbu.

Jak zařídit dovolenou v resortu Heritage Le Telfair

Dovolenou na Mauriciu v Heritage Le Telfair Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu v délce sedmi nocí získáte slevu 35%.

objednat