Ideální místo pro milovníky golfu a odpočinku

Tento luxusní resort se nachází na jižním cípu ostrova Mauricius, u národního parku Black River Gorges. Je členem organizace Small Luxury Hotels of the World a svým hostům nabízí osobní servis, vynikající kuchyni a exkluzivní golfové hřiště. Ubytovat se zde můžete v několika kategoriích pokojů a suitů, ke kterým náleží i služby komorníka. V resortu naleznete celkem čtyři restaurace a tři bary, můžete však vyrazit i do dalších restaurací resortů Domaine de Bel Ombre. Pestrou škálu vodních i pozemních aktivit doplňují Seven Colours Spa, v nichž můžete v klidu odpočívat, zatímco vaše děti svěříte do péče místního dětského klubu.

Video o Heritage Le Telfair

Virtuální prohlídka

Ubytování v Heritage Le Telfair

Již základní kategorie ubytování Deluxe Room nabízí elegantní prostředí s intimní atmosférou, doplněné o velká francouzská okna, kterými projdete na soukromou terasu či balkon s krásným výhledem.

Junior Suite jsou o něco prostornější a luxusnější než běžné pokoje. Ty, které se nacházejí v přízemí hotelu, mají i venkovní sprchy. Součástí všech suite jsou i služby osobního komorníka.

Nejluxusnější ubytování naleznete ve dvou unikátních Ocean Suite, které mají nádherný výhled přímo na oceán, vstup na pláž, soukromou terasu a vlastní halu a jídelnu.

Stravování v Heritage Le Telfair

Přímo v hotelu Le Telfair se nachází čtyři restaurace. Le Château de Bel Ombre připomíná panské sídlo z 19. století, do jehož útrob smí zavítat pouze dospělí a jen v době večeří. Hlavní restaurace resortu, Annabella’s, je inspirovaná koloniální architekturou. Můžete sem přijít na snídani či na večeři a spolu s mauretánskou a mezinárodní kuchyní vás přivítá i bohatý vinný lístek. V Gin’ja, která se nachází přímo na břehu moře, okusíte jihoasijskou kuchyni a plážová restaurace Le Palmier vám nabídne lehké snacky, pizzu a koktejly po celý den.

Aktivity v Heritage Le Telfair

Hlavní výsadou resortu je bezpochyby místní, velmi dobře udržované golfové hřiště (18 i 9 jamek), na němž se pravidelně odehrávají turnaje European Tour, konkrétně v letech 2015 i 2017 a na kterém si hosté mohou zahrát zdarma. Dále si můžete zapůjčit kajaky, šlapadla, katamarán nebo si domluvit lekce jízdy na vodních lyžích. Ti, kteří chtějí zůstat suchou nohou na zemi, ocení tenisové kurty s umělým osvětlením, stolní tenis, beachvolejbal nebo lukostřelbu.

Jak zařídit dovolenou v resortu Heritage Le Telfair

Dovolenou na Mauriciu v Heritage Le Telfair Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat Petru Udavskému na telefonní číslo +420 777 533 603.

Pro tento hotel je ve vybraných termínech platná speciální akce: "Při pobytu v délce sedmi nocí získáte slevu 35%." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Petr Udavský

Petr Udavský

chief travel consultant

+420 777 533 603 udavsky@exclusivetours.com
Jakub Huja

Jakub Huja

travel consultant

+420 777 533 494 huja@exclusivetours.com
Zuzana Pozlovská

Zuzana Pozlovská

travel designer

+420 777 533 675 pozlovska@exclusivetours.com

Nebo nám napište

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu v délce sedmi nocí získáte slevu 35%.

objednat