LUX* Grand Baie, Mauricius

Inovativně elegantní hotel v Grand Baie

Inovativní a elegantní hotel LUX* Grand Baie otevřel své dveře v prosinci 2021 a ihned nastavil laťku luxusního ubytování na Mauriciu vysoko. Resort je butikového stylu, takže dostatek soukromí je tu zaručeno. Hotel je ideální pro všechny, kteří mají rádi styl, skvělou gastronomii a trochu hravosti a zábavy během dovolené. Pýchou hotelu je jeho bazén na střeše, odkud je překrásný výhled na moře a do okolí.

O destinaci

Malý, ale půvabný – to jsou slova, která Mauricius nejvíce vystihují. Sopečná krajina tohoto ostrova nabízí jedinečné přírodní zvláštnosti a jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi.

Butikový resort LUX* Grand Baie se nachází na severu ostrova, zhruba hodinu jízdy autem z letiště, v Grand Baie, na nejžádanější pláži ostrova. 

1032x554 _LUX* Gran Baie 8778_DJI_0557_5464x3640

 

Ubytování

Každý suite, vila, residence a penthouse jsou dílem známé britské návrhářky Kelly Hoppen CBE a JFA Architects. Ubytování je navrženo tak, aby působilo jako designový prázdninový dům v tropech a aby se tu každý cítil jako doma. Nejnižší kategorií je zde Junior Suite, který nabízí až úctyhodných 65 m² prostoru a terasu nebo balkon. LUX* Pool Penthouse se nachází ve 3. patře a má až 325 m², 3 ložnice, privátní bazén s terasou a k dispozici také služby butlera po celý den.

1032x554 _LUX* Gran Baie 8303_LUX_LGB_Grand_Beach_Villa_0393_9188x6125

 

Restaurace

LUX Grand Baie je rájem pro foodies. V celkem 7 restauracích a barech si užijete gastronomii na vysoké úrovni od gurmánských zážitků až po obyčejnou kávu a dezert. Hlavní restaurace a plážový club Beach Rouge vám nabídne a la carte snídani, oběd ze středomořské kuchyně a večer se promění v místo, kde si za hudby DJ můžete zatančit v písku. Food Lab je ideální pro objevitele a všechny co rádi zkouší nové chutě. Můžete zde zajít na jídlo u Chefs table nebo třeba na ochutnávku vín či lekci vaření. Nechybí ani asijská kuchyně a japonské speciality, výborné zákusky či třeba vlastní domácí zmrzlina.

1032x554 _LUX* Gran Baie 8428_LUX_LGB_Bisou_Girls_Lunch_3339_9193x6129

 

Aktivity

Po vynikajícím jídle a protančené noci je ideální si trochu odpočinout. A kde jinde než v místním wellness. Dáte si bublinkovou koupel či masáž a hned se budete cítit jako v ráji. Resort myslí i na zdravý životní styl. Můžete si tu například zaběhat na dvou 30 m dlouhých olympijských drahách, vyzkoušet lekci jógy či pilates, zpotit se při spinningu nebo v moderně vybaveném fitness. Samozřejmostí jsou také vodní sporty. Místní dětský club PLAY připravuje program pro děti od 3 do 11 let, nicméně nudit se tu nebudou ani teenageři. Pro ně je k dispozici Studio 17. Děti zde mají připravena také speciální menu v restauracích, a dokonce i procedury ve wellness.

1032x554 _LUX* Gran Baie 8130_LUX_LGB_SPA_1093_9504x6336

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Pokud byste raději viděli pláž a moře z jiné perspektivy, určitě vyzkoušejte místní bazén na střeše. Můžete tu odpočívat celý den s drinky v ruce, dát si zde oběd nebo aperitiv při západu slunce. Vstup je pouze pro dospělé.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer