LUX* Grand Gaube, Mauricius

Odpočinek pro rodiny i páry v elegantním resortu

LUX* Grand Gaube nabízí ubytování od romantických pokojů a suit až po působivé vily s privátními zahradami a bazénem. Fenoménem resortu je jeho vzhled, který byl odhalen v prosinci 2017 a má jej na svědomí ikona interiérového designu Kelly Hoppen. Nádherné prostory skvěle doplňuje 5 restaurací s mezinárodní kuchyní, nespočet sportovních aktivit a wellness procedur, 2 perfektní pláže a tichá laguna. Nechybí́ tu klasické drobnosti známé u LUX* hotelů – tedy hledání zprávy v lahvi, domácí́ zmrzlina a káva, anglická telefonní budka, ze které můžete bezplatně volat domů a venkovní kino.

O destinaci

Malý, ale půvabný – to jsou slova, která Mauricius nejvíce vystihují. Sopečná krajina tohoto ostrova nabízí jedinečné přírodní zvláštnosti a jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi.

Resort LUX* Grand Gaube se nachází na východní straně severního cípu ostrova Mauricius. Stojí na písčité pláži, kterou omývají klidné vlny zátoky.

1032x554 LUX* Grand Gaube lgg_aerial_5

 

Ubytování

V LUX* Grand Gaube najdete širokou nabídku ubytování od pokojů přes suity až po vily. Resort je skvěle uzpůsoben rodinám, ale i párům, které vyhledávají soukromí. Ať už si vyberete jakýkoliv typ ubytování, všude na vás čeká výhled na Indický oceán, dokonalý servis a moderní a elegantní prostředí navržené interiérovou designerskou Kelly Hoppen. Nejvyšší kategorii ubytování tu představují vily a vybírat si můžete ze 2 variant.

1032x554 LUX* Grand Gaube lux-villa_0299f

 

Restaurace

V hlavní restauraci se vždy nachází několik stanovišť, která jsou rozdělena dle druhů jídla. Mimo hlavní bufetovou restauraci můžete navštívit také např. restauraci tureckou Bodrum Blue nebo restauraci INTI s kombinací peruánské a argentinské kuchyně – první svého druhu v celém Indickém oceánu.

1032x554 LUX* Grand Gaube inti_food_0162

 

Aktivity

V LUX* Grand Gaube si z širokého výběru aktivit vybere každý, ať už jde o děti, milovníky adrenalinu či odpočinku. Pro děti je zde připravený klub PLAY s denním programem, během kterého můžou péct dorty nebo studovat umění. Na teenagery čekají vyjížďky na kole po okolí. Relaxovat můžete v místním spa LUX* Me, kde můžete využít nejen wellnessových procedur, sauny a speciálních bazénu s různou teplotou vody, ale i kosmetiky a kadeřnictví.

1032x554 LUX* Grand Gaube lgg_spa_6

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Resort LUX* Grand je skvěle uzpůsoben rodinám, ale i párům, které vyhledávají soukromí. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader