LUX* Belle Mare, Mauricius

Moderní resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi

Velmi moderní resort, který navrhla světově uznávaná interiérová designérka Kelly Hoppen, se nachází v malebné přímořské vesničce Belle Mare. Uprostřed resortu LUX* Belle Mare, který v roce 2023 prošel komplexní rekonstrukcí, se nachází jeden z největších bazénů na Mauriciu o rozloze 2000 m². Snídaně se podávají ve formě bohatého bufetu, obědy a večeře i v podobě klasického menu, a to v závislosti na vybrané restauraci.

O destinaci

Malý, ale půvabný – to jsou slova, která Mauricius nejvíce vystihují. Sopečná krajina tohoto ostrova nabízí jedinečné přírodní zvláštnosti a jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi.

LUX* Belle Mare se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius v malebné přímořské vesničce Belle Mare zhruba 60 min. jízdy z letiště.

1032x554 LUX* Belle Mare lbm_aerial_c7

 

Ubytování

Páry se mohou ubytovat ve speciální Honeymoon Suite nebo v Romantic Junior Suite. V nabídce je zde i 12 privátních vil s vlastním vyhřívaným bazénem, privátní zahradou a výhledem na moře. Prostorné suity zase ubytují 2 dospělé a až 2 děti. Další variantou vhodnou pro rodiny je propojení 2 suit Junior, což vytvoří ještě prostornější Family Suite s kapacitou až 6 osob. Tyto kategorie jsou umístěny v pravém křídle hotelu, kde se nachází i kids club.

1032x554 LUX* Belle Mare lbm_prestige_villa_pool_03

 

Restaurace

Snídaně se podávají ve formě bohatého bufetu, obědy a večeře i v podobě klasického menu, a to v závislosti na vybrané restauraci. Mezinárodní kuchyni okusíte v restauraci Mixe, vůně Indie vás omámí v Amari By Vineet. Čerstvé mořské plody servírují v Beach Rouge a vyhlášené kachny na všechny způsoby společně s výbornou čínskou a asijskou kuchyní podávají v Duck Laundry. Milovníci zmrzliny by jistě neměli vynechat ochutnávku té pravé, domácí, s čerstvým ovocem. Kavárna Café LUX zase láká na prémiovou domácí kávu.

1032x554 LUX* Belle Mare lbm_duck-laundry_12

 

Aktivity

Sportovní nadšenci mohou využít místní tenisové kurty nebo 3 golfová hřiště v blízkosti resortu. Na pláži si zahrajete volejbal, vyzkoušíte jízdu na vodních lyžích, kitesurfing nebo projížďku na koni. Svůj volný čas můžete trávit i vyjížďkami na člunu, šnorchlováním nebo windsurfingem. Potápěčské lokality pro milovníky podvodního života jsou asi 10 min. člunem od hotelu. V resortu LUX* Belle Mare máte též jedinečnou možnost navštívit místní pivovar nebo první lilkovou farmu svého druhu na Mauriciu.

1032x554 LUX* Belle Mare lbm-beach-horses

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Tento resort nabízí zábavu rodinám, párům i golfistům. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“