Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort, Mauricius

Golfový resort, který klade důraz na relaxaci

Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort je členem organizace Small Luxury Hotels of the World a svým hostům nabízí osobní servis, vynikající kuchyni a exkluzivní golfové hřiště. Ubytovat se zde můžete v několika kategoriích pokojů a suitů, ke kterým náleží i služby komorníka. V resortu naleznete celkem 4 restaurace a 3 bary, ale můžete navštívit i restaurace resortů Domaine de Bel Ombre. Pestrou škálu vodních i pozemních aktivit doplňují Seven Colours Spa, v nichž můžete v klidu odpočívat, zatímco vaše děti svěříte do péče místního dětského klubu.

O destinaci

Malý, ale půvabný – to jsou slova, která Mauricius nejvíce vystihují. Sopečná krajina tohoto ostrova nabízí jedinečné přírodní zvláštnosti a jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi.

Luxusní Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort se nachází na jižním cípu ostrova Mauricius, u národního parku Black River Gorges.

1032x554 Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort le-telfair-aerial-view-pool-facing-beach_0

 

Ubytování

Již základní kategorie ubytování Garden View Suite nabízí elegantní prostředí s intimní atmosférou. Junior Suite Garden View či Sea View jsou o něco prostornější a luxusnější, nacházejí v přízemí hotelu a mají i venkovní sprchy. Součástí všech suitů od kategorie Junior výše jsou i služby osobního komorníka. Senior Suite o rozloze 102 m² je v nabídce ve 2 variantách, Sea View a Garden View. Nejluxusnější ubytování naleznete ve 2 unikátních Ocean Suite Beach Front, které mají nádherný výhled přímo na oceán, vstup na pláž, soukromou terasu a vlastní halu a jídelnu.

1032x554 Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort senior-suite-garden-view-heritage-le-telfair-resort

 

Restaurace

Přímo v hotelu Le Telfair se nacházejí 4 restaurace. Jako hosté Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort si můžete užít i 12 restaurací a barů na Domaine de Bel Ombre. Le Château de Bel Ombre připomíná panské sídlo z 19. století, do jehož útrob smí zavítat pouze dospělí a jen v době večeří. Hlavní restaurace resortu, Annabella’s, je inspirovaná koloniální architekturou. V Gin’ja, která se nachází přímo na břehu moře, okusíte jihoasijskou kuchyni a plážová restaurace Le Palmier vám nabídne lehké snacky, pizzu a koktejly po celý den.

1032x554 Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort cyan-restaurant-c-beach-club

 

Aktivity

Hlavní výsadou resortu je bezpochyby místní, velmi dobře udržované golfové hřiště (18 i 9 jamek), na němž se pravidelně odehrávají turnaje European Tour, konkrétně v letech 2015 i 2017, a na kterém si hosté mohou zahrát zdarma. Dále si můžete zapůjčit kajaky, šlapadla, katamarán nebo si domluvit lekce jízdy na vodních lyžích. Ti, kteří chtějí zůstat suchou nohou na zemi, ocení tenisové kurty s umělým osvětlením, stolní tenis, beachvolejbal nebo lukostřelbu.

1032x554 Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort spa-treatment-heritage-resorts-mauritius

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort je ideálním místem pro milovníky golfu a odpočinku. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer