Bezstarostná dovolená se skvělým programem All Inclusive

Klidný resort LUX* Le Morne se nachází při úpatí majestátní hory Le Morne Brabant, jedné z dominant ostrova Mauricius. Stojí na písčité pláži, omývané průzračnými vlnami Indického oceánu. Výjimečnost LUX* Le Morne spočívá především ve skvělém servisu a propracovaném programu All Inclusive, díky němuž se během dovolené vyhnete starostem o další výdaje a k tomu získáte mnoho výhod. LUX* Le Morne je vhodný zejména pro páry vyhledávající romantiku a soukromí. Užijete si zde perfektní dovolenou jako v ráji, pláž s hebkým pískem, šumivý oceán, plavání s delfíny a mnoho sportovních aktivit.

Video o LUX* Le Morne

Virtuální prohlídka

Ubytování v LUX* Le Morne

Během své dovolené na Mauriciu můžete být v LUX* Le Morne ubytováni v útulných pokojích, případně komfortnějších suitách s krásným výhledem na oceán. Resort stojí přímo u pláže a dělí se na několik menších budov, v nichž jsou jednotlivé pokoje s vlastní terasou, prostornou koupelnou a pohodlnou královskou postelí.

Základní kategorie Superior Room nabízí dostatek prostoru pro páry. Lepší umístění pak mají suity, v nichž si užijete nezapomenutelné chvíle plné romantiky. Ty jsou blízko pláže, mají prostornou terasu s perfektním výhledem a lze z nich vyrazit na procházku při západu slunce.

Pokud se na Mauricius vydáte na svatební cestu, budou pro vás připraveny suity Honeymoon a Junior, které jsou umístěny v patře. V LUX* Le Morne vás na pokoji přivítá speciální balíček pro novomanžele, který obsahuje i láhev výborného šampaňského.

Chcete-li si dopřát ten největší luxus, ubytujte se v Prestige Suites, které mají navíc venkovní sprchu a soukromá lehátka.

Restaurace hotelu LUX* Le Morne

V hotelových restauracích se setkáte s pestrou nabídkou jídel i přátelským servisem. Vaše kroky každé ráno povedou do restaurace The Kitchen, kde servírují formou bufetu jak bohaté snídaně, tak i večeře, při kterých zde navíc probíhá bohatý zábavní program, takže si užijete i tradiční mauricijské bubeníky a tanečníky sega. Restaurace The Beach, která se nachází přímo na pláži, servíruje převážně středomořskou kuchyni a italské speciality. Na romantickou večeři se vydejte do thajské restaurace Nipa, ze které je krásný výhled na oceán a horu Le Morne. Je ideální volbou pro všechny milovníky zdravého životního stylu a thajských specialit.

Aktivity v LUX* Le Morne

Pokud zatoužíte po uvolňující masáži nebo očistné proceduře, vydejte se do lázní LUX* Le Morne. Poskytují zdarma také saunu a páru a v jejich menu je řada signature masáží, které odplaví z vašeho těla veškeré napětí. Ve fitness centru každý den probíhají cvičení jógy a tai-či, ke kterým se můžete kdykoliv připojit. V bohatě zásobeném centru vodních sportů vám dají na výběr z adrenalinových zážitků v závěsu za rychlým člunem, vyzkoušet však můžete také náročnější disciplíny, jako je např. kitesurfing. Poté určitě podnikněte některý z denních výletů do různých oblastí Mauricia a objevte bezpočet jeho přírodních krás.

Jak zařídit dovolenou v LUX* Le Morne

Dovolenou na Mauriciu v LUX* Le Morne Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při pobytu na 7 a více dní, sleva 25% z ceny ubytování." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při pobytu na 7 a více dní, sleva 25% z ceny ubytování.

objednat