K moři! Top místa a zážitky na léto

Zážitky Dovolená na pláži

Kam se vypravit a kde si v Evropě užít ty nejlepší vlny a pláže?

1450x675 jpeg-optimizer_Santorini shutterstock_714536542

 

Řecko, Španělsko, Itálie, Francie nebo Andalusie?

Představujeme vám tato kouzelná místa nejen jako evropské dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a příběhů. Kam se s námi vydáte? Nechte se inspirovat.

 

Luxusní dovolená v Řecku

Také chvilku neposedíte na jednom místě? Kea, Mykonos, Delos, Tinos, Syros, Santorini, Anafi, Folegandros, Sikinos a Ios. 10 dnů, 10 řeckých ostrovů a nekonečné množství nových zážitků. Připravíme vám je na míru. Každý ostrov je jiný. Těšit se můžete na rybaření, ochutnávky místní kuchyně, trochu historie z antického Řecka i relax při západu slunce. Jestli budete ostrovy poznávat v pohodlí prostorného katamaránu, nebo z paluby luxusní jachty, to je jen na vás. Chcete zažít luxusní dovolenou v Řecku? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer__Recko shutterstock_132953783

 

  

Luxusní dovolená ve Španělsku

Dopřejte si španělskou letní pohodu ve své privátní vile. Početnější rodina i parta přátel si dokonale vychutná exkluzivitu pronajaté vily, jakou je Villa Yelda na pobřeží španělského ostrova Ibiza. Bude vám k dispozici nepřetržitý concierge servis a podle přání například i privátní šéfkuchař. Pokud zatoužíte poznat ostrov jako takový, je vám po ruce osobní průvodce. Chcete zažít luxusní dovolenou ve Španělsku? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer_Španělsko shutterstock_219164251

 

Luxusní dovolená na Sicílii

Doporučujeme vám vydat se letos na Sicílii, jeden z nejkrásnějších italských ostrovů. Zde můžete spojit dovolenou u moře s poznáváním gastronomických specialit regionu a také objevováním krásné přírody. Nabízí se výlet do Palerma, do parku Madonie či k sopce Etna. Určitě nesmíte vynechat historické památky ostrova, například u města Teormina jsou pozůstatky řeckého divadla z 3. století před Kristem. Z této oblasti je rovněž krásný výhled na Etnu a její okolí. Doporučuji ubytování v luxusním hotelu řetězce Belmond, který nabídne i soukromou pláž. Další variantou s hezkou pláží může být resort Verdura, navíc vaše tělo si zaslouží návštěvu lázní tohoto hotelu. Chcete zažít luxusní dovolenou v Itálii? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer_Sicílie shutterstock_212404762

 

Luxusní dovolená ve Francii

Objevte Korsiku, francouzskou perlu Středomoří. Nejsou to jen krásné pláže a azurové moře, je to i ostrov vysokých pohoří, křišťálově čistých jezer a skalních útesů. Všude vás bude doprovázet vůně citrusů, pepře a tymiánu. Korsika je ideální destinace pro všechny, kteří mají rádi aktivní dovolenou a chtějí si užít moře i hory. Při návštěvě Korsiky určitě nevynechejte městečko Bonifacio ležící na nejjižnějším cípu ostrova. Stojí na vysokých skalních útesech, a proto bylo v minulosti prakticky nedobytné. V přístavu pak nasedněte na motorový člun a za chvíli se již ocitnete na maličkém ostrově Cavallo, kde leží resort Des Pecheurs. Tam si užijete zasloužený oddych a nasajete atmosféru Středomoří. Chcete zažít luxusní dovolenou ve Francii? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer_Korsika shutterstock_371719672

 

Vydejte se do Andalusie za poznáním

Dovolená u moře nemusí být spojena jen s lenošením na pláži. Pokud patříte k těm, kteří milují poznávání a u moře si chtějí odpočinout jen pár hodin, pak si v hotelu Finca Cortesin v Andalusii přijdete na své. Do 90 min. jízdy automobilem se dostanete na řadu historických míst. Jedná se například o město Málaga, rodiště Pabla Picassa, kde můžete navštívit muzeum s jeho díly, stejně jako římský amfiteátr. Kousek je to i na ,,konec světa“ – do Gibraltaru. Energii na další poznávání pak můžete načerpat v rozlehlém spa či u dobrého jídla v restauraci Kabuki Raw oceněné michelinskou hvězdou. Chcete zažít luxusní dovolenou ve Španělsku? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer_Andalusie shutterstock_355383515

 

Tipy na další zážitky

Nechejte vstoupit oceán do celého svého těla

Nechejte vstoupit oceán do celého svého těla

Celoročně krásné počasí a téměř 100% vlhkost vzduchu na Bali může být pro některé cestovatele omezující. Luxusní resort Alila Villas Uluwatu nabízí řešení.

Objevte více
Dovolená ve Francouzské Polynésii

Dovolená ve Francouzské Polynésii

Na ostrovech plných pokladů na vás čekají černé perly, hvězdná obloha i potápění s velrybami. Francouzská Polynésie je skvělou destinací pro romantickou dovolenou.

Objevte více
Po ostrovech Malediv

Po ostrovech Malediv

Maledivy křížem krážem. Island-hopping. Termín pro cestování napříč mnoha nepříliš vzdálenými ostrovy. A Maledivy si o to přímo říkají.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Kam s námi vyrazíte? Nechte se inspirovat a kontaktujte nás, ať vám můžeme připravit dovolenou podle vašeho přání.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist