K moři! Top místa a zážitky na léto

Zážitky Od každého trochu

Kam se vypravit a kde si v Evropě užít ty nejlepší vlny a pláže?

1450x675 jpeg-optimizer_Santorini shutterstock_714536542

 

Řecko, Španělsko, Itálie, Francie nebo Andalusie?

Představujeme vám tato kouzelná místa nejen jako evropské dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a příběhů. Kam se s námi vydáte? Nechte se inspirovat.

 

Luxusní dovolená v Řecku

Také chvilku neposedíte na jednom místě? Kea, Mykonos, Delos, Tinos, Syros, Santorini, Anafi, Folegandros, Sikinos a Ios. 10 dnů, 10 řeckých ostrovů a nekonečné množství nových zážitků. Připravíme vám je na míru. Každý ostrov je jiný. Těšit se můžete na rybaření, ochutnávky místní kuchyně, trochu historie z antického Řecka i relax při západu slunce. Jestli budete ostrovy poznávat v pohodlí prostorného katamaránu, nebo z paluby luxusní jachty, to je jen na vás. Chcete zažít luxusní dovolenou v Řecku? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer__Recko shutterstock_132953783

 

  

Luxusní dovolená ve Španělsku

Dopřejte si španělskou letní pohodu ve své privátní vile. Početnější rodina i parta přátel si dokonale vychutná exkluzivitu pronajaté vily, jakou je Villa Yelda na pobřeží španělského ostrova Ibiza. Bude vám k dispozici nepřetržitý concierge servis a podle přání například i privátní šéfkuchař. Pokud zatoužíte poznat ostrov jako takový, je vám po ruce osobní průvodce. Chcete zažít luxusní dovolenou ve Španělsku? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer_Španělsko shutterstock_219164251

 

Luxusní dovolená na Sicílii

Doporučujeme vám vydat se letos na Sicílii, jeden z nejkrásnějších italských ostrovů. Zde můžete spojit dovolenou u moře s poznáváním gastronomických specialit regionu a také objevováním krásné přírody. Nabízí se výlet do Palerma, do parku Madonie či k sopce Etna. Určitě nesmíte vynechat historické památky ostrova, například u města Teormina jsou pozůstatky řeckého divadla z 3. století před Kristem. Z této oblasti je rovněž krásný výhled na Etnu a její okolí. Doporučuji ubytování v luxusním hotelu řetězce Belmond, který nabídne i soukromou pláž. Další variantou s hezkou pláží může být resort Verdura, navíc vaše tělo si zaslouží návštěvu lázní tohoto hotelu. Chcete zažít luxusní dovolenou v Itálii? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer_Sicílie shutterstock_212404762

 

Luxusní dovolená ve Francii

Objevte Korsiku, francouzskou perlu Středomoří. Nejsou to jen krásné pláže a azurové moře, je to i ostrov vysokých pohoří, křišťálově čistých jezer a skalních útesů. Všude vás bude doprovázet vůně citrusů, pepře a tymiánu. Korsika je ideální destinace pro všechny, kteří mají rádi aktivní dovolenou a chtějí si užít moře i hory. Při návštěvě Korsiky určitě nevynechejte městečko Bonifacio ležící na nejjižnějším cípu ostrova. Stojí na vysokých skalních útesech, a proto bylo v minulosti prakticky nedobytné. V přístavu pak nasedněte na motorový člun a za chvíli se již ocitnete na maličkém ostrově Cavallo, kde leží resort Des Pecheurs. Tam si užijete zasloužený oddych a nasajete atmosféru Středomoří. Chcete zažít luxusní dovolenou ve Francii? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer_Korsika shutterstock_371719672

 

Vydejte se do Andalusie za poznáním

Dovolená u moře nemusí být spojena jen s lenošením na pláži. Pokud patříte k těm, kteří milují poznávání a u moře si chtějí odpočinout jen pár hodin, pak si v hotelu Finca Cortesin v Andalusii přijdete na své. Do 90 min. jízdy automobilem se dostanete na řadu historických míst. Jedná se například o město Málaga, rodiště Pabla Picassa, kde můžete navštívit muzeum s jeho díly, stejně jako římský amfiteátr. Kousek je to i na ,,konec světa“ – do Gibraltaru. Energii na další poznávání pak můžete načerpat v rozlehlém spa či u dobrého jídla v restauraci Kabuki Raw oceněné michelinskou hvězdou. Chcete zažít luxusní dovolenou ve Španělsku? Neváhejte nás kontaktovat.

jpeg-optimizer_Andalusie shutterstock_355383515

 

Vybrané ubytování


Tipy na další zážitky

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Vyzkoušejte cestování helikoptérou! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

Objevte více
Dubaj

Dubaj

Ležet na pláži, nakupovat, odpočívat, ochutnávat špičkovou gastronomii z celého světa, oddávat se kultuře, objevovat poušť, hrát golf, sázet na koně i lyžovat. Dubaj vyjde vstříc každému milovníku luxusu a pohodlí.

Objevte více
Z výšky Burj Al Arab na hrb velblouda

Z výšky Burj Al Arab na hrb velblouda

Vydejte se také na okraj Dubaje do kempu uprostřed pouště, kde kromě tradiční arabské kávy, kterou dostanete na uvítanou, můžete ochutnat i velbloudí maso.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Kam s námi vyrazíte? Nechte se inspirovat a kontaktujte nás, ať vám můžeme připravit dovolenou podle vašeho přání.“

Kateřina Ulmanová

Ticketing Manager & Travel Designér