Řecko, Španělsko, Itálie, Francie, Andalusie.

Travel designeři vám představují tato kouzelná místa nejen jako dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a příběhů. Kam s námi letos vyrazíte? Nechte se inspirovat.

 

Veronika Vaisová

„Také chvilku neposedíte na jednom místě? Kea, Mykonos, Delos, Tinos, Syros, Santorini, Anafi, Folegandros, Sikinos a Ios. 10 dnů, 10 řeckých ostrovů a nekonečné množství nových zážitků. Připravím vám je na míru. Každý ostrov je jiný. Těšit se můžete na rybaření, ochutnávky místní kuchyně, trochu historie z antického Řecka i relax při západu slunce. Jestli budete ostrovy poznávat v pohodlí prostorného katamaránu, nebo z paluby luxusní jachty, to je jen na vás.“

Veronika Vaisová, travel designer
Načítám

 

Veronika Vaisová

„Dopřejte si španělskou letní pohodu ve své privátní vile. Početnější rodina i parta přátel si dokonale vychutná exkluzivitu pronajaté vily, jakou je Villa Yelda na pobřeží španělského ostrova Ibiza. Bude vám k dispozici nepřetržitý concierge servis a podle přání například i privátní šéfkuchař. Pokud zatoužíte poznat ostrov jako takový, je vám po ruce osobní průvodce."

Veronika Vaisová, travel designer

 

Načítám

Veronika Vaisová

„Doporučuji vám vydat se letos na Sicílii, jeden z nejkrásnějších italských ostrovů. Zde můžete spojit dovolenou u moře s poznáváním gastronomických specialit regionu a také objevováním krásné přírody. Nabízí se výlet do Palerma, do parku Madonie či k sopce Etna. Určitě nesmíte vynechat historické památky ostrova, například u města Teormina jsou pozůstatky řeckého divadla z 3. století před Kristem. Z této oblasti je rovněž krásný výhled na Etnu a její okolí. Doporučuji ubytování v luxusním hotelu řetězce Belmond, který nabídne i soukromou pláž. Další variantou s hezkou pláží může být resort Verdura, navíc vaše tělo si zaslouží návštěvu lázní tohoto hotelu."

Veronika Vaisová, travel designer
Načítám

Veronika Vaisová

„Objevte Korsiku, perlu Středomoří. Nejsou to jen krásné pláže a azurové moře, je to i ostrov vysokých pohoří, křišťálově čistých jezer a skalních útesů. Všude vás bude doprovázet vůně citrusů, pepře a tymiánu. Korsika je ideální destinace pro všechny, kteří mají rádi aktivní dovolenou a chtějí si užít moře i hory. Při návštěvě Korsiky určitě nevynechejte městečko Bonifacio ležící na nejjižnějším cípu ostrova. Stojí na vysokých skalních útesech, a proto bylo v minulosti prakticky nedobytné. V přístavu pak nasedněte na motorový člun a za chvíli se již ocitnete na maličkém ostrově Cavallo, kde leží resort Des Pecheurs. Tam si užijete zasloužený oddych a nasajete atmosféru Středomoří."

Veronika Vaisová, travel designer
Načítám

Vydejte se do Andalusie za poznáním

Veronika Vaisová

Dovolená u moře nemusí být spojena jen s lenošením na pláži. Pokud patříte k těm, kteří milují poznávání a u moře si chtějí odpočinout jen pár hodin, pak si v hotelu Finca Cortesin v Andalusii přijdete na své. Do 90 minut jízdy automobilem se dostanete na řadu historických míst. Jedná se například o město Málaga, rodiště Pabla Picassa, kde můžete navštívit muzeum s jeho díly, stejně jako římský amfiteátr. Kousek je to i na ,,konec světa“ – do Gibraltaru. Energii na další poznávání pak můžete načerpat v rozlehlém spa či u dobrého jídla v restauraci Kabuki Raw oceněné michelinskou hvězdou.

Veronika Vaisová, travel designer
Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě.