Po ostrovech Malediv

Zážitky Od každého trochu

Oceán překypující opuštěnými ostrůvky je skvělým místem, kde vypnout a nechat o sebe ve všech směrech pečovat. Nekonečný horizont a všude kam se podíváte jen pláž, tu a tam palma. Takové ale nejsou všechny ostrovy, na mnohých z nich totiž za léta turistického ruchu vyrostly vskutku špičkové luxusní resorty. A proč jich, když už do jednoho pojedete, nenavštívit rovnou víc.

Po ostrovech Malediv

 

Maledivy křížem krážem

Island-hopping. Termín pro cestování napříč mnoha nepříliš vzdálenými ostrovy. A Maledivy si o to přímo říkají. Strávíte tři dny v naprostém luxusu, stará se o vás osobní komorník, pochutnáte si na špičkové kuchyni v restauracích několik metrů pod hladinou a pak jen přeletíte hydroplánem, nebo se přeplavíte katamaránem, na další ostrov, kde to celé bude ještě lepší.

Vyrazte napříč nejlepšími maledivskými resorty

Pokud by se vám zatoužilo procestovat ty nejluxusnější hotely na Maledivách, kontaktujte nás, rádi sestavíme itinerář vaší cesty, zařídíme transfery a doporučíme ty, které budou nejlépe vyhovovat vašim představám a požadavkům. Vězte však, že aktuální výčet hotelů není rozhodně finální. Maledivy překypují luxusem a každý z resortů má svou osobnost, charisma a je vhodný pro jiný typ dovolené, tudíž je skutečně z čeho vybírat.

1032x55__Po ostrovech Malediv_shutterstock_578505808

 

Conrad Maldives Rangali Island Resort

První zastávku na vaší cestě maledivskými hotely představuje Conrad Maldives Rangali Island Resort. Krásné místo vhodné pro páry i rodiny s dětmi, kterým resort díky velikosti ostrova poskytuje dostatek soukromí. Nachází se zhruba třicet minut hydroplánem z letiště v Malé a čeká tu na vás luxusní a úplně první prosklená restaurace několik metrů pod mořskou hladinou.

Conrad Maldives Rangali Island Resort_CMRI_Sunset-Water-Villa-Aerial-Angle_HR-1063x614

 

Lily Beach Resort

Předtím, než vyrazíte na severní ostrovy Malediv, byste rozhodně neměli vynechat Lily Beach Resort. Malebné pláže, skvělá místa k potápění a prémiový, či spíš platinový all inclusive program, do kterého jsou kromě všeho pití a jídla zahrnuty i různé exkurze, programy pro děti a fine dining v místních luxusních restauracích.

Lily Beach Resort_Lily_Beach_Sunset_Water_Villa_13

 

Four Seasons at Landaa Giraavaru

Four Seasons at Landaa Giraavaru je prvním z hotelů, ležícím v severní části Malediv. Leží v biosférické rezervaci UNESCO, má vlastního mořského biologa, výzkumné centrum i vynikající restaurace a svým hostům poskytuje přemíru soukromí. Zastavte se sem na pár dní s celou rodinou a vězte, že nejen vašim dětem se nebude chtít domů.

Four Seasons at Landaa Giraavaru_MLG_919_original

 

Velaa Private Island

Velaa Private Island, moderní resort s českým rukopisem, patří k naprosté špičce luxusního ubytování na Maledivách. Prozkoumejte mořské hlubiny v malé ponorce, odpočiňte si ve výtečném spa, povečeřte pestré speciality, servírované takřka na hladině oceánu. O tohle všechno, a ještě mnohem více, se vám rád postará váš osobní komorník.

Velaa Private Island_island_08-fc4821a909aff14d8ade4f3f41e94e27-1592814843

 

Cheval Blanc Randheli

Poslední zastávkou vaší cesty by měl rozhodně být resort Cheval Blanc Randheli. Francouzská elegance na takřka opuštěném ostrově. Místo výtečného jídla zde servírují hotová umělecká díla, vrchol představuje degustační menu o devíti chodech v podobě fusion francouzské a maledivské kuchyně. Zatímco budete snídat na pláži, budou kolem vás proplouvat delfíni a mořské želvy. Osobní komorník je zde naprostou samozřejmostí a splní vše, co vám na očích uvidí.

Cheval Blanc Randheli_cheval-blabn-c

 

Vybrané hotely


Tipy na další zážitky

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Vyzkoušejte cestování helikoptérou! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

Objevte více
F1 – Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty

F1 – Velká cena Monaka 2023 z paluby luxusní jachty

Užijte si zábavu a sledování Velké ceny Monaka Formule 1 z paluby luxusní superjachty zakotvené přímo u závodní dráhy se zajímavým doprovodným programem.

Objevte více
Privátní lety

Privátní lety

Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Maledivy jsou jednou z nejoblíbenějších destinací klientů Exclusive Tours. S výběrem toho správného atolu a ubytování vám rádi poradíme.“

Vladimír David

CEO