Moderní resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi

Velmi moderní resort, který navrhla světově uznávaná interiérová designérka Kelly Hoppen, se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius v malebné přímořské vesničce Belle Mare zhruba 60 minut jízdy z letiště. Uprostřed resortu LUX* Belle Mare, který v roce 2016 prošel komplexní rekonstrukcí, se nachází jeden z největších bazénů na Mauriciu, o rozloze 2000 m². Resort je vhodný pro rodiny s dětmi i páry na líbánkách. Sportovní nadšenci mohou využít široké nabídky nejrůznějších vodních a pozemních aktivit a pro děti je připraven zajímavý program v miniklubu.

Video o LUX* Belle Mare

Virtuální prohlídka

Ubytování v LUX* Belle Mare

Prostorné suity ubytují dva dospělé a až dvě děti. Další variantou, kterou doporučujeme rodinám, je propojení dvou suit Junior, což vytvoří prostornou Family Suite s kapacitou až 6 osob. Tyto kategorie jsou umístěny v pravém křídle hotelu, kde se nachází i kids club.

Na své si přijdou rovněž dvojice, které se mohou ubytovat ve speciální Honeymoon Suite pro páry na líbánkách nebo v Romantic Junior Suite. V neposlední řadě je zde i 12 privátních vil s vlastním vyhřívaným bazénem, privátní zahradou a výhledem na moře.

Restaurace LUX* Belle Mare

Snídaně se podávají ve formě bohatého bufetu, obědy a večeře i v podobě klasického menu, a to v závislosti na vybrané restauraci. Mezinárodní kuchyni okusíte v restauraci Mixe, vůně Indie vás omámí v Amari By Vineet. Čerstvé mořské plody servírují v Beach Rouge a vyhlášené kachny na všechny způsoby společně s výbornou čínskou a asijskou kuchyní podávají v Duck Laundry. Milovníci zmrzliny by jistě neměli vynechat ochutnávku té pravé, domácí, s čerstvým ovocem. Kavárna Café LUX zase láká na prémiovou domácí kávu.

Aktivity v LUX* Belle Mare

Sportovní nadšenci mohou využít místní tenisové kurty nebo tři golfová hřiště v blízkosti resortu. Na pláži si zahrajete volejbal, vyzkoušíte jízdu na vodních lyžích nebo kitesurfing. Svůj volný čas můžete trávit i vyjížďkami na člunu, šnorchlováním nebo windsurfingem. Potápěčské lokality pro milovníky podvodního života jsou asi deset minut člunem od hotelu. V resortu LUX* Belle Mare máte též jedinečnou možnost navštívit místní pivovar nebo první lilkovou farmu svého druhu na Mauriciu. Ti, kteří tvrdí, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu, jistě ocení možnost projížďky na koni po pláži.

Jak zařídit dovolenou v resortu LUX* Belle Mare

Dovolenou na Mauriciu v LUX* Belle Mare Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při rezervaci pobytu na 7 a více nocí získáte 25% slevu." Bližší podrobnosti Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při rezervaci pobytu na 7 a více nocí získáte 25% slevu.

objednat