Objevte Krétu

Zážitky Dovolená na pláži

Dovolená plná aktivit v Elounda Gulf Villas

1450x674 Elounda Gulf Villas elounda-gulf-villas-resort-crete-gallery_07_suites_villas_0

 

Prozkoumejte rodný ostrov bájného Dia

Vydejte se do hotelu Elounda Gulf Villas a poznejte opravdovou Krétu. Máme pro vás tipy na 3 aktivity, během kterých se ponoříte do tajů a krás pátého největšího ostrova Středozemního moře.

 

Ochutnávka olivového oleje

Olivový olej je známý pro svou vysokou nutriční hodnotu a úžasnou chuť. Jako hosté v Elounda Gulf Villas budete mít možnost být svědky fascinujícího procesu, během kterého se dozvíte spoustu zajímavých informací o jeho výrobě a poznáte mnoho různých chutí a druhů. Konec konců Kréta je tím prvním místem, které vás napadne, když se řekne olivový olej.

1032x554 egv-argo-restaurant-4_2

 

  

Autentický život na Krétě

Elounda Gulf Villas vám nabízí nezapomenutelný středomořský cestovatelský zážitek i v případě, že jste Krétu v minulosti již navštívili mnohokrát. Projděte se po vinicích, ochutnejte místní kuchyni v tradiční krétské taverně, navštivte olivovou farmu a archeologická naleziště. Krétské taverny jsou většinou rodinné podniky, takže se můžete těšit na přátelskou atmosféru a velmi kvalitní pokrmy z místních čerstvých ingrediencí.

1032x554 kreta

 

Výlet lodí na ostrůvek Spinalonga

Všichni milujeme slunce a teplo avšak někdy je ho až příliš, a proto doporučujeme alespoň na chvíli horku uniknout. Zvedněte plachty a vydejte se na vzrušující výlet lodí na ostrov Spinalonga, který má velmi zajímavý příběh. Je zde spousta uliček, v jejichž stínu se můžete schovávat klidně celé odpoledne, nebo si udělejte romantickou procházku kolem ostrova a vychutnejte si lahodný piknik a plavání v poklidné zátoce, která se pyšní jedním z nejkrásnějších pohledů na křišťálově modré moře, obklopující tento malebný ostrůvek.

1032x554 Spinalonga Kréta Řecko shutterstock_606948113

 

Tipy na podobné zážitky

Cestujte do GRECOTEL s námi

Cestujte do GRECOTEL s námi

Objevte nedotčenou krásu Řecka. Užijte si nádherné pláže, písečné zátoky a tajné zálivy spolu s prvotřídními službami a ubytováním v některém z resortů nejluxusnější hotelové kolekce.

Objevte více
Tři řecké resorty pro romantiku v páru

Tři řecké resorty pro romantiku v páru

Preferujete soukromí vily, kterou díky osobnímu servisu nemusíte opouštět, vyžaduje družení a společnost nebo vás láká poznávání ostrovů a aktivní pobyt?

Objevte více
5 ostrovů, které lákají na Seychely

5 ostrovů, které lákají na Seychely

Všechny ostrovy jsou ideální volbou pro relaxaci, vodní sporty i poznávání podmořského světa, svatební cestu a romantickou i rodinnou dovolenou. Každý je ale něčím jedinečný.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Řecku v Elounda Gulf Villas & Suites vám zdarma připravíme na míru. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist