Objevte Krétu

Zážitky Poznávání jiných kultur

Dovolená plná aktivit v Elounda Gulf Villas

1450x674 Elounda Gulf Villas elounda-gulf-villas-resort-crete-gallery_07_suites_villas_0

 

Prozkoumejte rodný ostrov bájného Dia

Vydejte se do hotelu Elounda Gulf Villas a poznejte opravdovou Krétu. Máme pro vás tipy na 3 aktivity, během kterých se ponoříte do tajů a krás pátého největšího ostrova Středozemního moře.

 

Ochutnávka olivového oleje

Olivový olej je známý pro svou vysokou nutriční hodnotu a úžasnou chuť. Jako hosté v Elounda Gulf Villas budete mít možnost být svědky fascinujícího procesu, během kterého se dozvíte spoustu zajímavých informací o jeho výrobě a poznáte mnoho různých chutí a druhů. Konec konců Kréta je tím prvním místem, které vás napadne, když se řekne olivový olej.

1032x554 egv-argo-restaurant-4_2

 

  

Autentický život na Krétě

Elounda Gulf Villas vám nabízí nezapomenutelný středomořský cestovatelský zážitek i v případě, že jste Krétu v minulosti již navštívili mnohokrát. Projděte se po vinicích, ochutnejte místní kuchyni v tradiční krétské taverně, navštivte olivovou farmu a archeologická naleziště. Krétské taverny jsou většinou rodinné podniky, takže se můžete těšit na přátelskou atmosféru a velmi kvalitní pokrmy z místních čerstvých ingrediencí.

1032x554 kreta

 

Výlet lodí na ostrůvek Spinalonga

Všichni milujeme slunce a teplo avšak někdy je ho až příliš, a proto doporučujeme alespoň na chvíli horku uniknout. Zvedněte plachty a vydejte se na vzrušující výlet lodí na ostrov Spinalonga, který má velmi zajímavý příběh. Je zde spousta uliček, v jejichž stínu se můžete schovávat klidně celé odpoledne, nebo si udělejte romantickou procházku kolem ostrova a vychutnejte si lahodný piknik a plavání v poklidné zátoce, která se pyšní jedním z nejkrásnějších pohledů na křišťálově modré moře, obklopující tento malebný ostrůvek.

1032x554 Spinalonga Kréta Řecko shutterstock_606948113

 

Tipy na podobné zážitky

Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu

Podmanivé kultury aneb velkolepá cesta soukromým letadlem z Říma do Rádžasthánu

Připojte se k tomuto jedinečnému zážitku ve světě luxusního cestování a poznávejte jiné kultury. Startujeme 4. září 2024 na letišti London Stansted!

Objevte více
10 důvodů, proč jet do Malajsie

10 důvodů, proč jet do Malajsie

V srdci jihovýchodní Asie si odpočinete na nádherných plážích a poznáte tajemné pralesy, které jsou domovem fascinujících rostlin a zvířat.

Objevte více
REPORTÁŽ: Indie očima cestovatelky

REPORTÁŽ: Indie očima cestovatelky

V Indii jsem strávila 10 nezapomenutelných dní, každý z nich naprosto výjimečný. Vybrat ty nejlepší zážitky je proto přímo nadlidským úkolem.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Řecku v Elounda Gulf Villas & Suites vám zdarma připravíme na míru. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle vašich požadavků.“

Kateřina Ulmanová

Ticketing Manager & Travel Designér