Prozkoumejte rodný ostrov bájného Dia 

Vydejte se do hotelu Elounda Gulf Villas a poznejte opravdovou Krétu. Máme pro vás tipy na tři aktivity, během kterých se ponoříte do tajů a krás pátého největšího ostrova Středozemního moře. 

Video o destinaci

https://www.youtube.com/embed/yUW7H-tpWqM

Ochutnávka olivového oleje

Olivový olej je známý pro svou vysokou nutriční hodnotu a úžasnou chuť. Jako hosté v Elounda Gulf Villas budete mít možnost být svědky fascinujícího procesu, během kterého se dozvíte spoustu zajímavých informací o jeho výrobě a poznáte mnoho různých chutí a druhů. Konec konců Kréta je tím prvním místem, které vás napadne, když se řekne olivový olej.

Načítám

Autentický život na Krétě

Elounda Gulf Villas & Suites vám nabízí nezapomenutelný středomořský cestovatelský zážitek i v případě, že jste Krétu v minulosti již navštívili mnohokrát. Projděte se po vinicích, ochutnejte místní kuchyni v tradiční krétské taverně, navštivte olivovou farmu a archeologická naleziště. Krétské taverny jsou většinou rodinné podniky, takže se můžete těšit na přátelskou atmosféru a velmi kvalitní pokrmy z místních čerstvých ingrediencí.

Načítám

Výlet lodí na ostrůvek Spinalonga

Všichni milujeme slunce a teplo avšak někdy je ho až příliš, a proto doporučujeme alespoň na chvíli horku uniknout. Zvedněte plachty a vydejte se na vzrušující výlet lodí na ostrov Spinalonga, který má velmi zajímavý příběh. Je zde spousta uliček, v jejichž stínu se můžete schovávat klidně celé odpoledne, nebo si udělejte romantickou procházku kolem ostrova a vychutnejte si lahodný piknik a plavání v poklidné zátoce, která se pyšní jedním z nejkrásnějších pohledů na křišťálově modré moře, obklopující tento malebný ostrůvek.

Načítám

Jak zařídit dovolenou v Elounda Gulf Villas & Suites?

Dovolenou v Řecku v Elounda Gulf Villas & Suites Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat