Oblíbené destinace

Zážitky Dovolená na pláži

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Řecko Mykonos

 

Nejčastější cíle pro dovolenou na míru

Přesto je však několik destinací, které ční nad ostatními. Patří totiž mezi ty nejvyhledávanější cíle vašich luxusních dovolených. Přečtěte si o nich něco více a načerpejte inspiraci pro svoje budoucí cesty.

Maledivy

Kdyby si mohl Robinson Crusoe vybrat místo ke ztroskotání, pravděpodobně by namířil svoji cestu směrem na Maledivy. Spousta malých ostrůvků nabízí skvělé zázemí k nerušenému odpočinku a každý je zde pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete trávit zbytek dne na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb nebo v pohodlí své vily. Jedno je však jasné – kouřové signály a volání o záchranu budou ty poslední dvě věci, na které zde budete mít pomyšlení.

Maledivy shutterstock_126682628

 

Seychely

Jedny z nejkrásnějších pláží světa, průzračné tyrkysové vody a desítky malých ostrůvků z nichž každý je něčím jedinečný. Na Seychelách je zkrátka neustále co objevovat, ať už se jedná o krásy přírody na souši či pod mořskou hladinou. Nechte vaše starosti doma a jednoduše se kochejte. Skutečně je čím.

Seychely shutterstock_268792745

 

Mauricius

Malý, avšak půvabný ostrov omývaný osvěžujícími vlnami Indického oceánu. To je Mauricius. Jeho sopečná krajina nabízí nepočítaně přírodních krás, jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi a jeho obyvatelé jsou připraveni splnit, co vám na očích uvidí. Jedno zda se rozhodnete trávit čas na golfovém hřišti, písečné pláži či uprostřed bujné přírody.

Mauricius shutterstock_1640673823

 

Dubaj

Kde najdete na jednom místě kombinaci rušného velkoměsta, nákupů, pestrých aktivit a odpočinku na písečných plážích? Takovou ideální lokalitou je Dubaj. Na nudu zapomeňte, pořádnou porci zábavy nabízí rodinám s dětmi i párům. Pěkné počasí během našich chladných měsíců dělá z Dubaje destinaci vhodnou pro kratší i delší pobyty. Navíc výtečně dostupnou přímými lety z Prahy či Vídně.

Dubaj shutterstock_1431750602

 

Indonésie

Na naše poměry obrovská země. Na každém kroku můžete objevovat její dlouhou historii i bohatou přírodu. Krásná, divoká, avšak k cizincům zároveň velmi vřelá. Pojmout Indonésii celou by vydalo na několik knih, z nichž každá by se zabývala jiným tématem. Rozhodně vás zde čeká luxusní dovolená, ať už se vydáte do vnitrozemí za nákupy, k pobřeží na pláž či se rozhodnete objevit mnohé přírodní a historické krásy. Během jednoho pobytu to však dozajista nestihnete.

Indonésie shutterstock_612124157

 

Francouzská Polynésie

Perlami protkané a životem překypující ostrovy Francouzské Polynésie jsou domovem mnoha mořských živočichů. Každý ostrov je jedinečný, jedno však mají společné. Jsou ideální destinací pro vaši luxusní dovolenou. Stále teplé počasí, krásná hvězdná obloha a nepřeberné množství míst k potápění a objevování všeho nového vám dají zapomenout na všechny vaše starosti.

Francouzská Polynésie Bora Bora Moorea shutterstock_348324086

 

Portugalsko

Majestátní hory a kopce, malebná údolí, hluboké lesy, divoké řeky i životem kypící města. Portugalsko je v mnoha ohledech velmi bohatá země, kterou nelze pojmout celou během jediné návštěvy. Neustále je zde co objevovat. Krásy Portugalska vás nenechají chladnými a vždy se sem budete rádi vracet.

Portugalsko Algarve shutterstock_560053987

 

Španělsko

Živá, energií nabitá země s překrásnou přírodou, výtečným jídlem a písečnými plážemi. Zdejší města vás oslní architekturou i nočním životem a pohoří zase svým majestátem. Španělsko si skvěle si vychutnáte ve velkých nadmořských výškách na lyžích, ale i na plážovém lehátku při šumění vln a se sklenkou sangrie v ruce.

Španělsko Sierra Nevada shutterstock_615374681

 

Řecko

Členitá země s obrovskou historií a bohatou přírodou, množstvím ostrovů, skvělým ouzem a výbornou kuchyní. Řecko je považováno za kolébku západní civilizace, ze které vzešla moderní demokracie, základy filozofie, vědy, matematiky i divadla. Je zkrátka otevřenou knihou, která mapuje historii Evropy a nejedna stará civilizace do ní napsala vlastní kapitolu. A také skvělým místem pro vaši rodinnou dovolenou.

Řecko Mykonos shutterstock_271297691

 

Tipy na další zážitky

Nechejte vstoupit oceán do celého svého těla

Nechejte vstoupit oceán do celého svého těla

Celoročně krásné počasí a téměř 100% vlhkost vzduchu na Bali může být pro některé cestovatele omezující. Luxusní resort Alila Villas Uluwatu nabízí řešení.

Objevte více
Romantika na Havaji pětkrát jinak

Romantika na Havaji pětkrát jinak

Havajské ostrovy jsou bezpochyby spojované s romantickou dovolenou, nabídnout mohou ale daleko víc než jen krásné pláže a čisté moře.

Objevte více
Utečte před zimou do Karibiku

Utečte před zimou do Karibiku

Těžko vyzdvihovat některý z ostrovů a prohlásit jej za ráj, který je nutné navštívit. Každý si může zamilovat jiný, ať již pro jeho kulturní bohatství, klidné pláže či výtečné podmínky k provozování vodních sportů.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši luxusní dovolenou naplánujeme přesně podle vašich potřeb, představ a snů téměř kdekoliv na světě.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader