Filip Pačes

"Zima je tu a s ní i čas vyrazit na lyže. Jenže kam s dětmi? Je to prosté. Vezměte je s sebou. Rozhodl jsem se doporučit vám několik hotelů, které nejsou daleko a mají perfektní zázemí pro celou rodinu. Tak neváhejte, sbalte kufry, děti, dobrou náladu a hurá do rakouských Alp."

Filip Pačes, travel designer

 

Přezdívá se jim kinderhotely a místo hvězdiček jsou hodnoceny smajlíky. A těch mají pochopitelně také pět. Co to vlastně znamená, ptáte se? No že vás pravděpodobně čeká dětský smích, radost v očích, spousta nových přátel, ale také pohoda v luxusním spa, zatímco prckové řádí na tobogánech, ať již sněhových, nebo vodních.

Alpenrose

Prvním hotelem, který bychom rádi zmínili, je Alpenrose v Lermoosu. Kromě luxusního ubytování se můžete těšit na akvapark, který je součástí hotelu, dětské divadlo a mnoho dalšího. Například softball nebo autodrom. A pokud i přesto budete chtít vyrazit za hranice hotelu, najdete se v Tyrolean Zugspitz Arena, kde můžete brázdit více než 200 km propojených sjezdovek.

Načítám

Bär

Další skvělou volbu představuje od Alpenrose pouhých 80 kilometrů vzdálený Hotel Bär v Serfausu. Opět se těšte na výtečný servis a pohodlí, v doprovodu pěti smajlíků pro vaše děti. Další výhody? Samozřejmě. Velký akvapark a parádní dětský koutek, který poskytne zábavu na celé hodiny a vám tolik žádaný klid a soukromí. A na pokojích mají chůvičky, abyste pořád věděli, jak na tom vaše děti zrovna jsou.

Načítám

Familien Natur Resort Moar Gut

Tentokrát s námi zavítáte do Großarlu ve Vysokých Taurách. Zatímco vy si budete užívat odpočinku ve spa & wellness centru v podobě rozličných masáží a wellness procedur, vaše děti se dosyta vydovádí na diskotéce, v kině či si je zcela získá malá zoologická zahrada, v níž si mohou pohladit nejedno domácí zvíře. A nebo je vezměte sebou na masáž, protože zdejší spa je plně vybavené i pro ty nejmenší z hostů.

Načítám

Stock resort 

Rakousko do čtveřice všeho dobrého. Závěr výletu proběhne ve Finkenbergu. Tentokrát však na místě, kam rády zavítají i starší děti. Stock resort jim totiž nabídne přehršle zábavy v podobě pestrých workshopů – budou moci míchat nealkoholické drinky, začnou chodit do tanečních nebo si osvojí základy focení, ať již z pozice modelů či samotných fotografů. Motokáry, akvapark a výlety do okolní přírody jsou samozřejmostí. Stejně jako přilehlé sjezdovky.

Načítám

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Co vás také může zajímat

Petr Udavský