Veronika Vaisová

„Zima je tu a s ní i čas vyrazit na lyže. Jenže kam s dětmi? Je to prosté. Vezměte je s sebou. Rozhodla jsem se doporučit vám několik hotelů, které nejsou daleko a mají perfektní zázemí pro celou rodinu. Tak neváhejte, sbalte kufry, děti, dobrou náladu a hurá do rakouských Alp"

Veronika Vaisová, travel designer

 

Přezdívá se jim kinderhotely a místo hvězdiček jsou hodnoceny smajlíky. A těch mají pochopitelně také pět. Co to vlastně znamená, ptáte se? No že vás pravděpodobně čeká dětský smích, radost v očích, spousta nových přátel, ale také pohoda v luxusním spa, zatímco prckové řádí na tobogánech, ať již sněhových, nebo vodních.

Alpenrose

Prvním hotelem, který bychom rádi zmínili, je Alpenrose v Lermoosu. Kromě luxusního ubytování se můžete těšit na akvapark, který je součástí hotelu, dětské divadlo a mnoho dalšího. Například softball nebo autodrom. A pokud i přesto budete chtít vyrazit za hranice hotelu, najdete se v Tyrolean Zugspitz Arena, kde můžete brázdit více než 200 km propojených sjezdovek.

Načítám

Bär

Další skvělou volbu představuje od Alpenrose pouhých 80 kilometrů vzdálený Hotel Bär v Serfausu. Opět se těšte na výtečný servis a pohodlí, v doprovodu pěti smajlíků pro vaše děti. Další výhody? Samozřejmě. Velký akvapark a parádní dětský koutek, který poskytne zábavu na celé hodiny a vám tolik žádaný klid a soukromí. A na pokojích mají chůvičky, abyste pořád věděli, jak na tom vaše děti zrovna jsou.

Načítám

Familien Natur Resort Moar Gut

Tentokrát s námi zavítáte do Großarlu ve Vysokých Taurách. Zatímco vy si budete užívat odpočinku ve spa & wellness centru v podobě rozličných masáží a wellness procedur, vaše děti se dosyta vydovádí na diskotéce, v kině či si je zcela získá malá zoologická zahrada, v níž si mohou pohladit nejedno domácí zvíře. A nebo je vezměte sebou na masáž, protože zdejší spa je plně vybavené i pro ty nejmenší z hostů.

Načítám

Stock resort 

Rakousko do čtveřice všeho dobrého. Závěr výletu proběhne ve Finkenbergu. Tentokrát však na místě, kam rády zavítají i starší děti. Stock resort jim totiž nabídne přehršle zábavy v podobě pestrých workshopů – budou moci míchat nealkoholické drinky, začnou chodit do tanečních nebo si osvojí základy focení, ať již z pozice modelů či samotných fotografů. Motokáry, akvapark a výlety do okolní přírody jsou samozřejmostí. Stejně jako přilehlé sjezdovky.

Načítám

Martin Adam, travel consultant

Martin Adam

travel consultant

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě.