Veronika Vaisová

„Zima se pomalu ale jistě blíží a s ní i čas vyrazit na lyže. Jenže kam s dětmi? Je to prosté. Vezměte je s sebou. Rozhodla jsem se vám doporučit několik hotelů, které nejsou daleko a mají perfektní zázemí pro celou rodinu. Tak neváhejte, sbalte kufry, děti a dobrou náladu a hurá na hory."

Veronika Vaisová, travel designer

Schlosshotel Fiss

Alpský hotel se nachází v atraktivním prostředí rakouského Tyrolska a je skvělým místem pro zimní rodinnou dovolenou. Pobyt si užijí rodiče i děti, pro které je tady nachystán zajímavá nabídka aktivit a hned několik atrakcí. Základem je dětský klub, do kterého mohou zavítat malí hosté už od dvou let, nechybí ale ani spa se speciálními procedurami přímo pro ně nebo Splash Water World, ve kterém se vaše ratolesti mohou prohánět po dlouhých skluzavkách nebo se rochnit v mělkém bazénku pro nejmenší.

Načítám

Hotel Bär - Leading Family Hotel & Resort 

Náš další tip vás shodou náhod také nasměruje do Tyrol. Jak už příhodně naznačuje jeho jméno, Leading Family Hotel & Resort Bär, hotel je speciálně uzpůsoben pro rodiny s dětmi. Dětský klub je samozřejmostí – nejmenší členové rodiny se budou moci vyřádit na průlezkách a atrakcích na obrovské ploše čítající 1000 metrů čtverečních. Mezi oblíbené aktivity malých hostů také patří hodiny plavání, nebo příprava menšího divadelního představení s vašimi dítky v hlavních rolích.

Načítám

STOCK resort 

A v Rakousku už zůstaneme, tentokrát ve Finkenbergu, kam určitě rádi zavítají i teenageři. STOCK resort jim totiž nabídne přehršle zábavy v podobě pestrých workshopů – budou moci míchat nealkoholické drinky, začnou chodit do tanečních nebo si osvojí základy focení, ať již z pozice modelů či samotných fotografů. Motokáry, aquapark a výlety do okolní přírody jsou samozřejmostí.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat