Elegantní resort s dokonalým zázemím pro relaxaci

Dinarobin se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova, které je považováno za nejmalebnější na Mauriciu. Celé této oblasti dominuje pohoří Le Morne Brabant, pod kterým leží překrásné písčité pláže. Dinarobin se pyšní klidnou atmosférou, intimním prostředím a luxusním ubytováním. Resort nabízí celou řadu bezplatných pozemních i vodních sportů a také přístup ke dvěma golfovým hřištím v okolí. Pobyt v Dinarobinu je však především o relaxaci, proto rozhodně nevynechejte místní Spa Temple.

Video o Dinarobin

Virtuální prohlídka

Ubytování v Dinarobin

Pro páry je v resortu připravena široká nabídka ubytování v kategoriích suite včetně speciálního golfového pokoje, v jehož ceně jsou zahrnuty poplatky spojené s golfovými aktivitami.

Rodinám nebo početnějším skupinám doporučujeme oblíbené kategorie Family suite či některou z luxusních vil, které kromě nadstandardního vybavení nabídnou soukromou 70metrovou pláž a vyhřívaný bazén.

Stravování v Dinarobin

Místní restaurace se vyznačují především zcela špičkovou gastronomií. V hlavní restauraci L’Harmonie ochutnáte především místní mauricijské speciality formou bufetu. Máte-li chuť na originální večeři, zvolte panasijskou kuchyni v restauraci Umami, italskou kuchyni v Il Gusto nebo si pochutnat na mořských plodech a rybách v plážové restauraci La Plage. Pokud jste si přesto nevybrali, máte možnost zavítat do dalších čtyř restaurací patřících sousednímu resortu Paradis. Pokud se ubytujete v jednom z pokojů typu „Club“, budete mít po celý den občerstvení a nápoje zdarma.

Aktivní dovolená v Dinarobin

Vzhledem k tomu, že Dinarobin sdílí některá zařízení se sousedním resortem Paradis, nabídka služeb je opravdu široká. Omrzí-li vás vodní sporty, navštivte místní fitness centrum a využijte možnosti tzv. private coachingu – budete mít k dispozici svého osobního trenéra, který vám v případě potřeby pomůže zlepšit fyzickou kondici. Pokud jste milovníky přírody, rozhodně nevynechejte návštěvu národního parku Black River Gorges s působivou flórou a faunou, vodopád Chamarel nebo proslulou Zemi sedmi barev.

Jak zařídit dovolenou v resortu Dinarobin

Dovolenou na Mauriciu v resortu Dinarobin Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při rezervaci 30 a více dní předem získáte 20% slevu." Bližší podrobnosti Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při rezervaci 30 a více dní předem získáte 20% slevu.

objednat