JW Marriott Mauritius Resort, Mauricius

Komfortní ubytování v koloniálním stylu

JW Marriott Mauritius Resort se rozkládá podél bílé písečné pláže legendárního poloostrova Le Morne na Mauriciu a nabízí idylický výhled na lagunu společně s kulisou hory Le Morne Brabant, která je na seznamu světového dědictví UNESCO. Resort nabízí řadu zážitků a množství vodních i suchozemských aktivity. Svou mysl a tělo můžete oživit v luxusních lázních Pure Spa a kulinářské zážitky posbírat v 5 luxusních restauracích.

O destinaci

Malý, ale půvabný – to jsou slova, která Mauricius nejvíce vystihují. Sopečná krajina tohoto ostrova nabízí jedinečné přírodní zvláštnosti a jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi.

JW Marriott Mauritius Resort je situovaný v jihozápadní části ostrova, zhruba 60 min. jízdy autem z letiště, v lokalitě Le Morne. Pláž je tu překrásná, má pozvolný vstup do moře a už po pár metrech můžete zahlédnout hejna barevných ryb nebo hvězdice.

1032x554 JW Marriott Mauritius Resort jw-mrujw-aerial-view-34288_Classic-Hor

 

Ubytování

JW Marriott Mauritius Resort disponuje komfortním ubytováním se širokou nabídkou suit a už základní ubytování v prostorných suitách Junior s vlastní terasou či balkónem nabízí výhled na lagunu. Luxusní vila o 4 ložnicích zvládne ubytovat až 8 dospělých a 8 dětí. Vilu a její jednotlivé apartmány je možné rozdělit či propojit mnoha různými způsoby, a docílit tak požadovaného počtu lůžek.

1032x554 JW Marriott Mauritius Resort jw-mrujw-balcony-junior-suite-27716_Classic-Hor

 

Restaurace

Mezinárodní kuchyni naleznete v JW Marriott Mauritius Resort v restauraci Le Manoir Dining Room, mořské plody ochutnáte v The Boathouse Grill & Bar. Vůně indických pokrmů se linou z restaurace Simply India. Za asijskou kuchyní můžete zajít do Floating Market Restaurant a japonskou kuchyni vám kolem tradičního stolu Teppanyaki naservírují v restauraci Atsuko.

1032x554 JW Marriott Mauritius Resort jw-mrujw-terrace-dining-area-26864_Wide-Hor

 

Aktivity

V JW Marriott Mauritius Resort můžete vyzkoušet mnoho sportovních aktivit, např. šnorchlování, jízdu na vodních lyžích, windsurfing a mnoho dalších. Relaxovat a načerpat nové síly můžete při některé z procedur ve skvělých lázních Pure Spa. Samozřejmě i ti nejmenší hosté si zaslouží nezapomenutelné zážitky a resort je na ně připravený. Vydat se můžete i na řadu výletů.

1032x554 JW Marriott Mauritius Resort jw-mrujw-spa-suite-bathroom-17305_Classic-Hor

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„JW Marriott Mauritius Resort disponuje komfortním ubytováním se širokou nabídkou suit i luxusních vil. S výběrem ubytování vám rádi pomůžeme.“

Dominik Kohel

Chief Executive Officer