Le Méridien Ile Maurice, Mauricius

Uvolněný a přátelský hotel na Mauriciu

Tropické letovisko Le Méridien Ile Maurice patřící do sítě Marriott bylo zrekonstruováno v roce 2021. Nabízí 261 stylových pokojů rozmístěných podél pláže, nabízející nádherný výhled na tyrkysové vody Indického oceánu a ikonické západy slunce. Vnitřní design je inspirován díly místních řemeslných umělců, a snoubí tak nádech moderny s lokální kulturou. Pro ty, kteří si rádi dopřávají soukromí, je vyhrazena část pouze pro dospělé, Nirvana. Resort Le Méridien je tak ideálním místem pro rodinnou dovolenou i romantické chvíle ve dvou.

O destinaci

Malý, ale půvabný – to jsou slova, která Mauricius nejvíce vystihují. Sopečná krajina tohoto ostrova nabízí jedinečné přírodní zvláštnosti a jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi.

Luxusní resort Le Méridien Ile Maurice se rozprostírá podél kilometr dlouhé písečné pláže v severní části ostrova poblíž Port Louis, hlavního města Mauricia a zátoky Grand Bay. 

1032x554 Le Meridien Ile Maurice md-mrumd-aerial-nirvana-19878_Classic-Hor

 

Ubytování

Le Méridien se může pochlubit 261 stylovými pokoji a apartmány usazenými na pláži s úchvatným výhledem na oceán. Pokoje jsou prostorné, prosvětlené, moderně vybavené a poskytují přímý vstup na pláž nebo balkon s příjemným posezením. Interiéry jsou převážně ve dřevě a v přírodních materiálech s jemným dekorem. Koupelně dominuje mramor. Resort nabízí několik variant pokojů od základního Deluxe apartmá až po nejvyšší Royal Suite. Samostatnou kategorií je 51 pokojů a apartmánů ve vyhrazené části pro dospělé, v Nirvaně. 

1032x554 Le Meridien Ile Maurice md-mrumd-royal-suite-lr-28390-96924_Classic-Hor

 

Restaurace

Stravování zajišťují 4 hotelové restaurace a bary. Navštivte restauraci Zoli Mamsel a vychutnejte si středomořské speciality s prvky mauricijské kuchyně. Plážová restaurace Paparazzi vás kromě italských pochoutek a lehkého občerstvení uchvátí také svou atmosférou doprovázenou svěžím mořským vánkem. Restaurace Nomad nabízí 360stupňovou otevřenou kuchyň a podává primárně autentické lokální pokrmy. To nejlepší z Indické kuchyně naleznete v restauraci Kumin u bazénu.

1032x554 Le Meridien Ile Maurice md-mrumd-paparazzi-terrace-23615_Classic-Hor

 

Aktivity

Resort nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit včetně plážových her, vodního lyžovaní, windsurfingu a jízdy na kajaku či na šlapadle. Vydejte se na klidnou sólovou cestu nebo se připojte k exkurzi organizované hotelovou loděnicí, která zahrnuje výlety lodí po Grand Bay nebo lekce šnorchlování a potápění, kterými je Mauricius známý. Dětský klub zabaví ty nejmenší, zatímco rodiče si mohou užívat relaxační vybavení resortu. Lázně a fitness centrum Explore nabízí sauny, páry, masážní sprchy, studený ponorný bazén, jacuzzi, masážní místnosti, aerobní zařízení a tělocvičnu s řadou cvičebních zařízení. Nirvana, část pouze pro dospělé, disponuje vlastní soukromou pláží, recepcí a nekonečným bazénem.

1032x554 Le Meridien Ile Maurice md-mrumd-nirvana-sunset-26028-58042_Classic-Hor

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist