Mapula Lodge, Botswana – Kashiambaras

5hvězdičkové ubytování v samém srdci přírody

Tento svérázný a charakteristický africký kemp čerpá z desetiletí zkušeností se safari. Jeho majitel Ralf sem přinesl ikonické styly a standardy a Mapula Lodge je neskutečným dobrodružstvím ve skutečném stylu. Mapula Lodge je otevřena po celý rok, a záleží tak pouze na vašich preferencích a na tom, co byste na safari chtěli vidět a dělat. My vám poradíme, kde a kdy s objevováním tohoto kontinentu začít a pomůžeme naplánovat pobyt do posledního detailu tak, abyste o nic nepřišli. To, co tu zažijete, si totiž budete pamatovat celý život.

O destinaci

Botswana je domovem rozmanité přírody a divokých zvířat. Zažijete zde naprosto exkluzivní safari zážitky, jako nikde jinde. V místní divočině bez lidí najdete přepychové chatky a odlehlé stanové tábory, zejména v deltě řeky Okavango a okolí, které vám poskytnou místo v první řadě při pohledu na divokou zvěř, kterou budete mít jen pro sebe.

Delta Okavanga se právem řadí mezi nejkrásnější místa Afriky, která mění poušť v život. Nejlepší doba pro návštěvu je od května do srpna, kdy téměř vůbec neprší a zvířata se stahují ke zbytkům vody. V samém srdci přírody se nachází Mapula Lodge.

1032x554_Mapula-Lodge-Delta-from-the-air

 

Ubytování

Mapula Lodge nabízí ubytování v pokojích, rodinných apartmánech i rodinném chaletu, které se všechny vyznačují tradičním africkým designem a mají vlastní koupelny s vnitřními a venkovními sprchami. Tento hotel přijímá děti až od 6 let věku.

1032x554_9Mapula-Lodge-Twin-beds-and-seating-area

 

Restaurace

Těšit se můžete na nápadité kreace místních kuchařů, kteří připravují např. bio rajčatové koláče, trojvrstvý banánový koláč k čaji a pomalu pečené botswanské hovězí k večeři, podávané třeba na terase v samém srdci přírody.

1032x554_1Mapula-Lodge-Main-area-from-the-air

 

Aktivity

Pozorovat tu můžete lvy, leopardy, gepardy, slony, ​​hrochy a vzácné antilopy sitatunga. Divokou zvěř můžete také pozorovat z lodi nebo z tradiční safari mokoro. Průvodci v Mapula Lodge jsou jedni z nejlepších v oboru. Vyzkoušet si tu můžete také rybolov, sledovat nádherný západ slunce a proletět se na rozlehlou krajinou helikoptérou či horkovzdušným balónem.

1032x554_21Mapula-Lodge-Mokoros-outside-camp

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Poznejte africkou přírodu v její syrové podobě. Zároveň si ale neodpírejte cestovatelský luxus, který je u naší společnosti samozřejmostí.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist