&Beyond Sandibe Okavango Safari Lodge, Botswana – Maunu

Ve stínu divokých palem a fíkovníků

Bludiště klikatících se vodních kanálů, břehy lemované papyry a plovoucí ostrovy plné divoké zvěře – botswanská delta Okavango, známá jako řeka, která nikdy nenajde moře, je klenotem Kalahari. V srdci delty, na okraji vodní cesty, najdete &Beyond Sandibe Okavango Safari Lodge. Sandibe se nachází na soukromé koncesi bohaté na rozmanitou divokou zvěř a má exkluzivní právo procházet rozsáhlým územím o rozloze 22 500 hektarů, které hraničí s rezervací Moremi.

O destinaci

Botswaně dominuje poušť Kalahari, největší písečný pás na planetě. Od solných pánví v Makgadikgadi, baobabů v Nxai Pans až po divokou přírodu v Kgalagadi na jihu se jedná o jednu z nejlepších afrických safari destinací.

Nejrychleji se do lodge dostanete vnitrostáními lety. Airlink nabízí let z Johannesburgu nebo Kapského Města do Maunu. Air Botswana nabízí let z Johannesburgu do Maunu.

1032x554 &Beyond Sandibe Okavango Safari Lodge aerial-view-of-the-okavango-delta-channels-and-landscape

 

Ubytování

Řada palub sestupuje na lesní půdu, kde vrcholí srubová boma, v jejíž blízkosti se nachází malá posilovna a soukromá masážní sala. Vnitřní úpravy v celém objektu jsou ukázkou řemeslné zručnosti botswanských řemeslníků a zahrnují složité košíkářské výrobky, vyřezávané dřevěné stoly a jedinečné prvky. Zatímco hlavní prostor pro hosty je zasazen do lesa, 12 apartmánů pro hosty vykukuje zpod jeho korun. Každý z nich, vyvýšený nad břehy lemovanými papyry jako zlatá tkalcovská hnízda, je kokonem soukromí s úchvatným výhledem, soukromým bazénem a útulným krbem.

1032x554 &Beyond Sandibe Okavango Safari Lodge intimate-family-suite-at-andBeyond-sandibe-elevated-above-the-landscape-feauturing-the-okavango-delta-in-Botswana

 

Restaurace

Inspirovaný organický design lodge splývá s okolními lesními porosty divokých palem a fíkovníků. Schody se otevírají do vysokých stropů měděné a neprosklené části pro hosty s výhledem na deltu. Z tohoto centrálního jídelního prostoru se za střechu táhne dřevěná paluba, zatímco bar a salonek v patře se táhnou po vyvýšeném chodníku až na vyhlídkovou plošinu.

1032x554 &Beyond Sandibe Okavango Safari Lodge private-wilderness-and-dining-at-andBeyond-sandibe-on-a-luxury-botswana-safari-overlooking-the-okavango-delta

 

Aktivity

Vzlétněte do vzduchu – vyhlídkové lety helikoptérou nad mozaikou ostrovů, plání, kanálů a lagun v deltě Okavango dokonale ilustrují její neustále se měnící krásu. Delta je jedním z největších přírodních fenoménů na světě, který se vyznačuje řadou stálých i sezónních vodních toků a záplavových oblastí.

1032x554 &Beyond Sandibe Okavango Safari Lodge Herd-of-Elephants-walking-while-guests-cross-channel-on-a-Safari-Game-Drive-in-Botswana

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Poznejte africkou přírodu v její syrové podobě, zároveň si ale neodpírejte cestovatelský luxus a bezpečí, které jsou u naší společnosti samozřejmostí.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader