Eagle Island Lodge, A Belmond Safari, Botswana – Okavango

Nejlepší zážitkový safari lodge v Africe

Objevte moderní, sofistikované útočiště na soukromém ostrově v srdci delty řeky Okavango. Eagle Island Lodge přináší do botswanských mokřadů nadčasový luxus. Pokoje ve stanech s vysokým stropem jsou plné světla, každý z nich má bazén a velkou postel s výhledem na deltu. Přibližte se divoké přírodě této lokality zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO – v tradiční kánoi tiše proplouvejte kolem hrochů a nad hlavou vám budou létat orli mořští.

O destinaci

Botswaně dominuje poušť Kalahari, největší písečný pás na planetě. Od solných pánví v Makgadikgadi, baobabů v Nxai Pans až po divokou přírodu v Kgalagadi na jihu se jedná o jednu z nejlepších afrických safari destinací.

Poklidná Eagle Island Lodge se nachází v srdci mokřadů zapsaných na seznamu UNESCO, na idylickém ostrově Xaxaba lemovaném palmami ilala. Je to perfektní místo pro objevování vodní říše delty Okavango, ať už na mokoro (dřevěné kánoi), člunu, motorovém člunu, vrtulníku nebo na pěším safari.

1032x554 Belmond Eagle Island Lodge1

 

Ubytování

Ve dne je safari ubytování zalité světlem a v noci je příjemně útulné. Odpočívejte v uklidňujícím šedém interiéru přerušovaném záblesky sytě zlaté barvy. Nebo se natáhněte na obrovskou postel, kterou rámuje úžasné měděné čelo. A co je nejlepší, každý stanový pokoj se může chlubit vlastním bazénem a soukromou terasou – obojí je ideální pro kochání se krajinou.

1032x554 Belmond Eagle Island Lodge2

 

Restaurace

Vychutnejte si jedinečné kulinářské zážitky vytvořené zkušenými kuchaři přímo v srdci Botswany. Menu oslavuje místní produkty v pokrmech, které uspokojí každý apetit. Schovejte se v útulném zastřešeném koutku nebo se vyhřívejte na slunci pod širým nebem – lodge je navržena tak, abyste při jídle mohli pozorovat divokou zvěř.

1032x554 Belmond Eagle Island Lodge3

 

Aktivity

Ubytujte se v Eagle Island Lodge a najděte v Botswaně nekonečné množství aktivit. Každý den se můžete vydat za novým dobrodružstvím a zblízka se setkat se slony, buvoly, hrochy, krokodýly, velkými kočkami a dalšími zvířaty. Některé z aktivit jsou dostupné pouze v době, kdy je delta plně zaplavená, obvykle tedy od května do října.

1032x554 Belmond Eagle Island Lodge4

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Dovolenou v Botswaně vám připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.“

Veronika Robin

Product Manager