Resort leží přímo u oceánu ve stínu hory Le Morne Brabant a je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Je zasazený do tropického porostu a plný života, zároveň však v několika kategoriích ubytování poskytne všem hostům patřičné soukromí. Pokoje a suity mají velkou terasu a z některých můžete každý večer sledovat, jak slunce zapadá přímo do moře.

Načítám

Resort vyhledávají zamilované páry pro své svatební obřady, ale oceňují ho také rodiny s dětmi. Pro ně je vyhrazeno místo v oceánu i několik dětských hřišť a klubů. Rodiče si chválí také vstřícnost zdejší kuchyně – není problém připravit nejmenším hostům jídlo na přání. K dispozici je rovněž chůva.

Skvělá je možnost nejrůznějších aktivit přímo na místě, instruktoři vám pomohou s windsurfingem, vodními lyžemi, potápěním i plachtěním. Paradis Hotel & Golf Club má také vlastní 18jamkové hřiště, spa anebo fitness. A rozhodně doporučujeme vystoupat na horu Le Morne Brabant: pod vámi se rozprostře celý záliv a nekonečné dálky.

Načítám

Vyhlášená je také restaurace Blue Marlin šéfkuchaře Jeana Christopha Basseaua a jeho degustační menu zaměřené na mořskou kuchyni. Večer se pohodlně usadíte u břehu šumícího moře a máte pocit, že jste se ocitli na palubě zaoceánské lodi. To je obrovský zážitek.

Hana Rieplová , travel consultant

Hana Rieplová

travel consultant

Co vás také může zajímat