Resort leží přímo u oceánu ve stínu hory Le Morne Brabant a je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Je zasazený do tropického porostu a plný života, zároveň však v několika kategoriích ubytování poskytne všem hostům patřičné soukromí. Pokoje a suity mají velkou terasu a z některých můžete každý večer sledovat, jak slunce zapadá přímo do moře.

Načítám

Resort vyhledávají zamilované páry pro své svatební obřady, ale oceňují ho také rodiny s dětmi. Pro ně je vyhrazeno místo v oceánu i několik dětských hřišť a klubů. Rodiče si chválí také vstřícnost zdejší kuchyně – není problém připravit nejmenším hostům jídlo na přání. K dispozici je rovněž chůva.

Skvělá je možnost nejrůznějších aktivit přímo na místě, instruktoři vám pomohou s windsurfingem, vodními lyžemi, potápěním i plachtěním. Paradis Hotel & Golf Club má také vlastní 18jamkové hřiště, spa anebo fitness. A rozhodně doporučujeme vystoupat na horu Le Morne Brabant: pod vámi se rozprostře celý záliv a nekonečné dálky.

Načítám

Vyhlášená je také restaurace Blue Marlin šéfkuchaře Jeana Christopha Basseaua a jeho degustační menu zaměřené na mořskou kuchyni. Večer se pohodlně usadíte u břehu šumícího moře a máte pocit, že jste se ocitli na palubě zaoceánské lodi. To je obrovský zážitek.

Petr Udavský, chief travel consultant

Petr Udavský

chief travel consultant

Připravíme vám nezapomenutelný zážitek kdekoliv na světě. Zavolejte mi nebo napište a s týmem designérů vám zajistím dovolenou na míru.

Co vás také může zajímat

Petr Udavský