Nejlepší moře v exotice

Zážitky Dovolená na pláži

Tipy na místa, kde zažijete relax i dobrodružství.

jpeg-optimizer_1450x674 Nejlepší moře v exotice shutterstock_113613403

 

Belize, Srí Lanka, Indonésie, Zanzibar, Malajsie i Mexiko. Připravte se na nezapomenutelnou dovolenou.

Travel designeři vám představují kouzelná místa nejen jako dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a příběhů. Kam s námi letos vyrazíte? Nechte se inspirovat a kontaktujte nás, ať vám už toto léto můžeme připravit dovolenou podle vašeho přání.

 

Dovolená v Belize

Vydejte se do Belize, destinace, která si v posledních letech získala dobré renomé díky netknutým přírodním plážím. Marně budete hledat davy turistů také okolo zdejších mayských památek, naopak si užijete krásu přírody a pohostinnosti obyvatelstva takřka sami. Vody karibského moře jsou průzračně modré a poskytnou perfektní podmínky pro potápění, zejména pokud jde o světoznámou Great Blue Hole. Nelze opomenout ani výtečnou, autentickou kuchyni. Z resortů mohu doporučit například Turtle Inn – The Family Coppola Resort, který se nachází uprostřed palmového háje.

jpeg-optimizer_Belize_shutterstock_155768075

 

 

Dovolená v Malajsii

Láká vás poznávání džungle, ale expedice je na vás příliš dobrodružná? Vydejte se do souostroví Langkawi na severozápadě Malajsie do hotelu The Datai a vaše dobrodružné i lenošivé já si přijdou na své. Můžete začít zlehka a vydat se do džungle ráno. Nechte se obklopit zpěvem ptáků, skřeky opic a odhalte taje přírodní medicíny. Odpoledne si na pláži užijte sluneční paprsky a pořádně si odpočiňte, to pravé dobrodružství na vás totiž čeká po setmění. Celý prales ožívá a vzduchem kromě netopýrů létají i různá prapodivná stvoření. Tady totiž veverky i lemuři mají křídla a vy budete mít možnost spatřit je na vlastní oči. 

jpeg-optimizer_Malajsie_shutterstock_125319374

 

Vyzkoušejte bílé pláže na Zanzibaru

Vyzkoušejte Zanzibar – exotickou destinaci, která úspěšně konkuruje ne příliš vzdáleným Seychelám či Mauriciu. Odpočiňte si na krásných bílých plážích pod kokosovými palmami, vydejte se poznávat tuto zvláštní kombinaci kultur do centra ostrova či se ponořte do hlubin Indického oceánu, který nabízí ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. Ubytováni můžete být například na privátním ostrově v resortu &Beyond, který vám zajistí dostatek soukromí, jelikož zde může být ubytováno vždy maximálně 20 osob.

jpeg-optimizer_Zanzibar shutterstock_116063764

 

Dovolená v Mexiku

Mexiko je jednou z nejikoničtějších destinací Střední Ameriky, která nabízí řadu kulturních i přírodních bohatství. Poznejte i vy některé z jeho pokladů a vydejte se na proslavené pláže Yucatanu po stopách starých Mayů. Čekají vás magické ruiny Ek Balam i koupel v cenotu. V chrámech města Uxmal či magických zříceninách mayského města Chichén Itzá se dozvíte mnoho o úspěších i tajemném zániku Mayů. Podíváte se do přírodní rezervace Celestún, na stále probíhající vykopávky Cobá nebo do pevnosti Tulum. To vše a ještě mnohem více na vás v kombinaci s kouzelnými plážemi čeká v Mexiku.

jpeg-optimizer_Mexiko shutterstock_33391111

 

Tipy na další zážitky

Zanzibar

Zanzibar

Na Zanzibaru si užijete především skvostné bělostné písečné pláže, ochutnáte to nejlepší z gastronomie Indického oceánu, v přírodní rezervaci Jozani se seznámíte s guerézou zanzibarskou a v modrém oceánu najdete nejbarevnější korálové útesy.

Objevte více
Objevte Krétu

Objevte Krétu

Vydejte se do hotelu Elounda Gulf Villas a poznejte opravdovou Krétu. Máme pro vás tipy na 3 aktivity, během kterých se ponoříte do tajů a krás ostrova.

Objevte více
4 havajské ostrovy pro 4 skvělé dovolené

4 havajské ostrovy pro 4 skvělé dovolené

Na Maui si užijete nádherné pláže a vodopády, na Big Islandu budete obdivovat aktivní sopku, na Oahu se pobavíte v rušném městě a božský klid najdete na ostrově Kauai.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Kam s námi vyrazíte? Nechte se inspirovat a kontaktujte nás, ať vám můžeme připravit dovolenou podle vašeho přání.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader