Belize, Srí Lanka, Indonésie, Zanzibar, Malajsie i Mexiko. Připravte se na nezapomenutelné léto.

Travel designeři vám představují kouzelná místa nejen jako dovolenkové ráje, ale také jako destinace plné zážitků a příběhů. Kam s námi letos vyrazíte? Nechte se inspirovat a kontaktujte nás, ať vám už toto léto můžeme připravit dovolenou podle vašeho přání.

 

Jitka Kolmanová

Vydejte se do Belize, destinace, která si v posledních letech získala dobré renomé díky netknutým přírodním plážím. Marně budete hledat davy turistů také okolo zdejších mayských památek, naopak si užijete krásu přírody a pohostinnosti obyvatelstva takřka sami. Vody karibského moře jsou průzračně modré a poskytnou perfektní podmínky pro potápění, zejména pokud jde o světoznámou Great Blue Hole. Nelze opomenout ani výtečnou, autentickou kuchyni. Z resortů mohu doporučit například Turtle Inn – The Family Coppola Resort, který se nachází uprostřed palmového háje.

Jitka Kolmanová, travel designer
Načítám

Za létajícími lemury na Langkawi

Jitka Kolmanová

Láká vás poznávání džungle, ale expedice je na vás příliš dobrodružná? Vydejte se na Langkawi do hotelu The Datai a vaše dobrodružné i lenošivé já si přijdou na své. Můžete začít zlehka a vydat se do džungle ráno. Nechte se obklopit zpěvem ptáků, skřeky opic a odhalte taje přírodní medicíny. Odpoledne si na pláži užijte sluneční paprsky a pořádně si odpočiňte, to pravé dobrodružství na vás totiž čeká po setmění. Celý prales ožívá a vzduchem kromě netopýrů létají i různá prapodivná stvoření. Tady totiž veverky i lemuři mají křídla a vy budete mít možnost spatřit je na vlastní oči. 

Jitka Kolmanová, travel designer
Načítám

Vyzkoušejte bílé pláže na Zanzibaru

Jitka Kolmanová

Vyzkoušejte Zanzibar – exotickou destinaci, která úspěšně konkuruje ne příliš vzdáleným Seychelám či Mauriciu. Odpočiňte si na krásných bílých plážích pod kokosovými palmami, vydejte se poznávat tuto zvláštní kombinaci kultur do centra ostrova či se ponořte do hlubin Indického oceánu, který nabízí ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. Ubytováni můžete být například na privátním ostrově v resortu andBeyond, který vám zajistí dostatek soukromí, jelikož zde může být ubytováno vždy maximálně 20 osob.

Jitka Kolmanová, travel designer
Načítám

 

Jitka Kolmanová

Mexiko je jednou z nejikoničtějších destinací Střední Ameriky, která nabízí řadu kulturních i přírodních bohatství. Poznejte i vy některé z jeho pokladů a vydejte se na proslavené pláže Yucatanu po stopách starých Mayů. Čekají vás magické ruiny Ek Balam i koupel v cenotu. V chrámech města Uxmal či magických zříceninách mayského města Chichén Itzá se dozvíte mnoho o úspěších i tajemném zániku Mayů. Podíváte se do přírodní rezervace Celestún, na stále probíhající vykopávky Cobá nebo do pevnosti Tulum. To vše a ještě mnohem více na vás v kombinaci s kouzelnými plážemi čeká v Mexiku.

Jitka Kolmanová, travel designer
Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě.