Turtle Inn – The Family Coppola Resort, Belize

Luxusní a nedotčená krása na pláži s bílým pískem

Francis a Eleanor Coppolovi získali tento plážový úkryt v roce 2001 a vytvořili idylické útočiště pro ty, kteří hledají odpočinkový nebo dobrodružný útěk do Belize. Tento 25pokojový hotel potěší své hosty individuálními doškovými chatami, zdobenými ručně vyráběným balijským nábytkem, a příjemným mořským vánkem.

O destinaci

Belize je nevelký stát na východním pobřeží Střední Ameriky, který si získala dobré renomé díky svým netknutým přírodním plážím. Okouzlí vás tu zdejší mayské památky, užijete si tu krásu přírody a pohostinnost obyvatelstva.

Turtle Inn se nachází mezi osadou Garifuna v Seine Bight a okouzlující kreolskou rybářskou vesnicí Placencia, na špičce úzkého 26 mil dlouhého písečného poloostrova.

1032x554 Turtle Inn RES080903181

 

Ubytování

Ubytovat se tu můžete v luxusních vilách, chatách a domech. Nejžádanější vily v tomto resortu jsou jen pár kroků od Karibského moře, mají 2 ložnice a 2 koupelny v balijském stylu, obývací pokoj, stíněnou verandu obklopenou soukromou zahradou obehnanou zdí a venkovní sprchu.

1032x554 Turtle Inn _MGL2889-m

 

Restaurace

Ve vlajkové restauraci Turtle Inn se snoubí čerstvé mořské plody a tradiční italská kuchyně. Místní ryby jsou denně přiváženy z úrodných útesů přímo u pobřeží a čerstvá zelenina je dodávána z organické zahrady resortu. Můžete se najíst i v autentické belizské restauraci či plážové restauraci, která podává čerstvé mořské plody grilované na dřevěném uhlí, posedět v několika barech a vychutnat si širokou nabídku vín při degustaci v místním vyhlášeném vinném sklípku, které navrhl Laurent Deroo a postavil belizský stavitel a architekt Margarito M. Ortiz.

1032x554 Turtle Inn turtleinn-4265

 

Aktivity

Pobyt v tomto resortu si můžete zpříjemnit i několikadenními výlety po moři třeba do soukromí malého ostrova, do hor či za poznáváním památek. Řekněte nám, co byste si přáli zažít, a my vám naplánujeme dovolenou přesně podle vašich představ, potřeb a snů.

1032x554 Turtle Inn Doris_on_anchor

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Senior Private Travel Designer