Neodolatelná kombinace přírodních krás, inspirující chrámy i ruiny vyprávějící příběhy starověké říše. Kontrast deštných pralesů, asijské kultury, moderních resortů a jejich krásných pláží.

To je Thajsko, které dávno už není jen oblíbenou destinací batůžkářů. Poznejte ho jako nároční cestovatelé v luxusních resortech.

Resort Trisara, Phuket

Název jednoho z nejluxusnějších hotelových resortů jihovýchodní Asie v překladu znamená „třetí zahrada nebeská“. Trisara se nachází ve zvolna se zvedajícím kopci, na kterém jsou rozmístěny jednotlivé suity, jedno- a dvouložnicové vilky a až šestiložnicové rezidence s vlastním kuchařem a služebnou. Architektonické řešení jedné z rezidencí evokuje v hostech pocit, jako by se ocitli na palubě luxusní jachty. Přímo u hotelu najdete privátní písečnou pláž, kdo by se chtěl vydat na výlet za šnorchlováním nebo potápěním, může využít hotelové sportovní jachty. K dispozici je i potápěčské centrum s certifikací PADI. Golfisté budou nadšeni z možnosti zahrát si na proslulém hřišti Blue Canyon Country Clubu.

Načítám

Four Seasons Resort, Koh Samui

Klidný luxusní resort se nachází na severozápadě ostrova Koh Samui. Jeho písčitou pláž omývají vody Siamského zálivu, nad nímž se tyčí kopec porostlý palmami. Mezi těmi se pak nacházejí jednotlivé vilky, které díky tropickým zahradám nabízejí velkou míru soukromí. Z toho těží zejména páry směřující na romantickou dovolenou, případně svatební cestu. Ale i rodiny s dětmi zde naleznou potřebné zázemí, například v dětském klubu. V resortu jsou tři restaurace a bary. Během dovolené jsou hostům v hotelu Four Seasons k dispozici hotelové lázně a sportovní aktivity.

Načítám

Six Senses Samui

Na severním výběžku ostrova Koh Samui se nad skalnatými útesy nachází budovy resortu řetězce Six Senses. Design luxusně vybavených vil ze dřeva a bambusu je inspirován vzhledem tradičních rybářských vesnic. Ve spojení s okolními palmami poskytují stín a soukromí zejména lidem mířícím na svatební cestu a romantickou dovolenou. Vily jsou rozesety v kopci a svým hostům nabízejí dech beroucí výhled na Thajský záliv. Většina vil je vybavena vlastním bazénem, relaxovat můžete také na písčité pláži či u hotelového bazénu a v lázních Six Senses.

Načítám

Michaela Pipek, chief travel designer

Michaela Pipek

chief travel designer

Zavolejte mi nebo napište.

S týmem designérů vám připravím nezapomenutelnou dovolenou na míru kdekoliv na světě. 

Co vás také může zajímat