Proč objevit luxusní Thajsko

Zážitky Od každého trochu

Tři resorty pro odpočinkovou i poznávací dovolenou

1450x674 Proč objevit luxusní Thajsko  shutterstock_350056460

 

Thajsko v luxusních resortech

Neodolatelná kombinace přírodních krás, inspirující chrámy i ruiny vyprávějící příběhy starověké říše. Kontrast deštných pralesů, asijské kultury, moderních resortů a jejich krásných pláží. To je Thajsko, které už dávno není jen oblíbenou destinací batůžkářů. Poznejte ho jako nároční cestovatelé v luxusních resortech.

Resort Trisara, Phuket

Název jednoho z nejluxusnějších hotelových resortů jihovýchodní Asie v překladu znamená „třetí zahrada nebeská“. Trisara se nachází ve zvolna se zvedajícím kopci, na kterém jsou rozmístěny jednotlivé suity, 1- a 2ložnicové vilky a až 6ložnicové rezidence s vlastním kuchařem a služebnou. Architektonické řešení jedné z rezidencí evokuje v hostech pocit, jako by se ocitli na palubě luxusní jachty. Přímo u hotelu najdete privátní písečnou pláž, kdo by se chtěl vydat na výlet za šnorchlováním nebo potápěním, může využít hotelové sportovní jachty. K dispozici je i potápěčské centrum s certifikací PADI. Golfisté budou nadšeni z možnosti zahrát si na proslulém hřišti Blue Canyon Country Clubu.

1032x554 Resort Trisara, Phuket Trisara-SIgnature-Ocean-View-Pool-Suite-1

 

  

Four Seasons Resort Koh Samui

Klidný luxusní resort Four Seasons Resort Koh Samui se nachází na severozápadě ostrova Koh Samui. Jeho písčitou pláž omývají vody Siamského zálivu, nad nímž se tyčí kopec porostlý palmami. Mezi těmi se pak nacházejí jednotlivé vilky, které díky tropickým zahradám nabízejí velkou míru soukromí. Z toho těží zejména páry směřující na romantickou dovolenou, případně svatební cestu. Ale i rodiny s dětmi zde naleznou potřebné zázemí, například v dětském klubu. V Four Seasons Resort Koh Samui jsou 3 restaurace a bary. Během dovolené jsou hostům v hotelu Four Seasons Resort Koh Samui k dispozici hotelové lázně a sportovní aktivity.

1032x554 Four Seasons Resort Koh Samui KOH_1077_original

 

Six Senses Samui

Na severním výběžku ostrova Koh Samui se nad skalnatými útesy nachází budovy resortu řetězce Six Senses. Design luxusně vybavených vil ze dřeva a bambusu je inspirován vzhledem tradičních rybářských vesnic. Ve spojení s okolními palmami poskytují stín a soukromí zejména lidem mířícím na svatební cestu a romantickou dovolenou. Vily Six Senses Samui jsou rozesety v kopci a svým hostům nabízejí dech beroucí výhled na Thajský záliv. Většina vil je vybavena vlastním bazénem, relaxovat můžete také na písčité pláži či u hotelového bazénu a v lázních Six Senses.

1032x554 Six Senses Samui samui-thailand-hideaway-villa-interior

 

Tipy na další zážitky

Privátní lety

Privátní lety

Vyberte si private jet pro svůj let! Do vysněné destinace vás přepraví rychle, bezpečně, v maximálním komfortu a můžete s sebou vzít i svého čtyřnohého přítele.

Objevte více
5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

5 tipů na resorty, kde přistanete s helikoptérou

Vyzkoušejte cestování helikoptérou! Budete cestovat v klidu a bez zbytečného čekání. Můžete odletět doslova z vlastní zahrady a čeká vás jedinečný zážitek.

Objevte více
Oblíbené destinace

Oblíbené destinace

Ať se již rozhodnete trávit svůj volný čas uprostřed divoké přírody, na vrcholcích majestátních hor, na bohem zapomenutých plážích či v centru životem bujících měst, umíme vám zařídit dovolenou takřka kdekoliv po světě.

Objevte více
Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši dovolenou snů naplánujeme do nejmenších detailů a zařídíme vše pro bezstarostnou cestu.“

Kateřina Ulmanová

Ticketing Manager & Travel Designér