Ráj pro sportovní nadšence a rodiny s dětmi

Hotel Paradis stojí na poloostrově Le Morne, na úpatí ikonické hory Le Morne Brabant, zapsané do světového dědictví UNESCO. Místní dlouhá pláž z jemného bílého písku, kterou obklopuje největší zdejší laguna, patří k těm nejhezčím na ostrově. Díky pozvolnému vstupu do vody ji ocení také rodiny s dětmi. Představujeme vám opravdový sportovní ráj a rekreační středisko na Mauriciu, které se velice pečlivě stará o váš volný čas. Můžete se věnovat širokému výběru vodních i pozemních sportů, relaxovat v místních lázních a vašim ratolestem se jistě zalíbí v Kids Clubu s pestrou škálou zábavně-naučných her.

Video o Paradis

Virtuální prohlídka

Ubytování v Paradis Hotel & Golf Club

Ať už si zvolíte útulné ubytování kategorie Deluxe Room v klidné části hotelu, Tropical Room s prostornou ložnicí, která přesahuje až do obývacího pokoje, luxusní a elegantní apartmány nebo sáhnete po některé z větších vil, vždy se vám naskytne nádherný pohled do místních zahrad či na pohoří Le Morne Brabant.

V případě že zvolíte prezidentskou vilu, čeká vás kromě nevídaného přepychu i ten nejlepší výhled na lagunu.

Restaurace Paradis Beachcomber

Možnost volby ze čtyř restaurací společně s přístupem do dalších čtyř v sousedním sesterském resortu Dinarobin zaručuje dostatečně různorodé gurmánské zážitky. Le Brabant, hlavní restaurace celého resortu, nabízí celodenní výběr tematických pokrmů. Snídaně a večeře jsou zde formou bufetu, obědy pak à la carte. Restaurace La Palma servíruje italskou kuchyni a je vhodná pro chvíle romantiky i neformální obědy. Rybí speciality a mořské plody vám připraví v restauraci Blue Marlin a pro gurmány a milovníky lokální mauricijské kuchyně je ideální La Ravenne.

Aktivní dovolená v Paradis Beachcomber

V hotelu Paradis se nudit opravdu nebudete. Mimo standardních vodních a pozemních aktivit si můžete zahrát golf na místním 18jamkovém hřišti, přímo mezi horou Le Morne a křišťálově čistou lagunou. Navštivte školu kitesurfingu, skupinové lekce aerobiku, nebo se ponořte do hlubin oceánu a objevujte podmořský život. Zatímco si budete užívat relaxační procedury v lázních nebo vodní sporty, o vaše děti se postará personál v místním dětském klubu. Pokud patříte mezi milovníky přírody, vyrazte na procházku národním parkem Black River Gorges s působivou flórou a faunou a navštivte vodopád Chamarel nebo proslulou Zemi sedmi barev.

Jak zařídit dovolenou v resortu Paradis Beachcomber

Dovolenou na Mauriciu v resortu Paradis Beachcomber Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při rezervaci 30 dní předem získáte 20% slevu." Bližší podrobnosti Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 608 848 844 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při rezervaci 30 dní předem získáte 20% slevu.

objednat