Sanctuary Lodge, A Belmond Hotel, Peru – Machu Picchu

Jediný hotel v těsné blízkosti Machu Picchu

Sanctuary Lodge je jediným hotelem, který se nachází v těsné blízkosti Machu Picchu, a tak máte možnost vstoupit do starobylé incké citadely za úsvitu jako první. Co by kamenem dohodil od mystických starověkých ruin, vychutnejte si snídaně při východu slunce s výhledem na archeologické naleziště a vychutnejte si opojný klid. Zde vás obklopí zelená subtropická příroda a chuťové pohárky potěší lahodná kuchyně deštného pralesa. S nejlepšími průvodci a vypravěči v regionu je hotel hrdým strážcem této posvátné země. Uprostřed starobylých rituálů, kulturních obřadů a pravé peruánské pohostinnosti na vás čeká místo, které nebudete chtít opustit.

O destinaci

Z peruánského Posvátného údolí můžete spatřit Machu Picchu vynořující se nad mraky. Rozeklaný horský hřeben se stáčí dovnitř a skrývá starobylé incké ruiny. Celá oblast kolem řeky Urubamba vyzařuje mystickou energii. Nejbližší město Aguas Calientes je vzdálené jen kousek autobusem. Sanctuary Lodge se však nachází jen pár kroků od ztraceného města Inků. Najdete ho zasazené ve svahu hory s výhledem na tuto úchvatnou památku zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO. Pobyt zde vás zavede na samý okraj jednoho z největších divů světa.

1 Sanctuary Lodge, A Belmond Hotel, Peru – Machu Picchu | Exclusive Tours

 

Ubytování

Představte si úkryt lemovaný orchidejemi a plný motýlů. Nedaleko se nacházejí malebné starobylé zříceniny a nedotčený mlžný les, které čekají na prozkoumání. V hotelu je pouhých 29 pokojů a 2 apartmány.

2 Sanctuary Lodge, A Belmond Hotel, Peru – Machu Picchu | Exclusive Tours

 

Restaurace

Vydejte se na podmanivou kulinářskou cestu do úžasné restaurace na Machu Picchu. Inovativní fusion pokrmy jsou plné života a řemeslných produktů. Posaďte se do příjemného prostředí, kde pocit intimity přeruší jen občasné prolétnutí kolibříka. Okna od podlahy až ke stropu zalévají restauraci Tampu světlem a při jídle se můžete kochat výhledem do zeleně. Domorodé pochoutky, jako je krémový sýr Oxapampa, křupavé palmové srdce a zemité houby ze Svatého údolí, jsou podávány s jihoamerickou atmosférou.

3 Sanctuary Lodge, A Belmond Hotel, Peru – Machu Picchu | Exclusive Tours

 

Aktivity

Okouzlující výhled na hory, luxusní peruánská kuchyně, rozlehlé zahrady: Tento nebeský úkryt je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Jakmile se budete cítit svěží, vydejte se vstříc životnímu dobrodružství. Vydejte se na prohlídku Machu Picchu, přihlaste se na andský rituál nebo se jednoduše posilněte jógou a meditací.

Buďte první, kdo se probudí a uvidí sluncem zalitou Huayna Picchu během tohoto jedinečného zážitku. Popíjejte povzbuzující koktejl, zatímco se před vámi rozjasní pohled na úchvatnou citadelu. Pak se jako jeden z prvních vydejte na prohlídku incké citadely s průvodcem. Za svítání nasajte mystickou energii slunečních paprsků a pak se vraťte do hotelu na snídani s nádherným ranním výhledem.

4 Sanctuary Lodge, A Belmond Hotel, Peru – Machu Picchu | Exclusive Tours

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši cestu naplánujeme od A do Z a vše bude na míru. Neváhejte nás kontaktovat!“