Skvělý All Inclusive resort na Mauriciu pro rodiny s dětmi

Na jižním pobřeží ostrova Mauricius se na písčité pláži rozprostírá Shandrani Resort & Spa. Svou dovolenou strávíte v tropickém prostředí u klidné laguny s tyrkysovou a průzračnou hladinou oceánu. V Shandrani budete hýčkáni službami na vysoké úrovni, resort vyniká zejména svým programem All Inclusive, zahrnujícím pokrmy i nápoje v pěti hotelových restauracích. Pokoje s výhledem na lagunu poskytnou prostorné útočiště rodinám s dětmi, ale i párům toužícím po soukromí. Můžete se opalovat na jedné ze tří pláží a věnovat se řadě sportovních aktivit. Pokud si rádi zahrajete golf, potěší vás 9jamkové golfové hřiště přímo u hotelu.

Video o Shandrani Resort & Spa

Virtuální prohlídka

Ubytování v Shandrani Resort & Spa

Všechny pokoje v Shandrani mají výhled na oceán a na pláž s lehátky a slunečníky je to jen pár kroků. Pokoje Superior se nacházejí v přízemí a třetím patře hotelové budovy a nabízejí prostornou ložnici s moderní koupelnou. Pokoje Deluxe mají obdobné vybavení, jsou však blíže oceánu a je z nich hezčí výhled.

Větší a lépe zařízené suity se hodí zejména pro páry na romantické dovolené. Jsou umístěny v patře a mají krásný výhled na oceán.

Rodinám s dětmi budou nejvíce vyhovovat propojené pokoje Superior nebo rodinné suity Family Apartment, které nabídnou dvě samostatné ložnice a koupelny.

Restaurace v Shandrani Resort & Spa

V resortu se nachází pět restaurací – ve všech mohou hosté využít výhodný program All Inclusive s názvem Serenity Plus. V hlavní hotelové restauraci Le Grand Port si vedle bohatých bufetů vychutnáte i výhled na magickou zátoku u resortu. V restauraci Le Sirius se setkáte s mezinárodní kuchyní. Pochoutky z darů moře si zase můžete vychutnat v restauraci La Boucanier. Kuchaři v Ponte Vecchio připravují s obdivuhodnou péčí italské speciality. Pro milovníky exotiky a thajské kuchyně je samozřejmostí návštěva Teak Elephant, intimní restaurace s výhledem na golfové hřiště.

Aktivity v Shandrani Resort & Spa

Nejoblíbenější činností v resortu Shandrani je odpočinek. Lehátka pod slunečníky na pláži a u hotelového bazénu přímo vybízejí k opalování. Pro uvolnění těla a mysli se výborně hodí hotelové lázně, v nichž se používají přípravky značky Clarins. Toužíte-li sportovat, máte na výběr z řady vodních sportů a dalších aktivit, mezi nimiž naleznete i výlety do tajemných zákoutí ostrova i hlubin Indického oceánu. Milovníci adrenalinu si užijí kitesurfing, a pokud chcete na výlet okolo ostrova, využijte luxusní jachty s možností rybolovu. Náruživí golfisté ocení místní golfové hřiště. Své ratolesti můžete během dne svěřit personálu v dětském klubu Bob Marlin.

Jak zařídit dovolenou v Shandrani Resort & Spa

Dovolenou na Mauriciu v Shandrani Resort & Spa Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při včasné rezervaci 30 dní předem můžete ušetřit 20 % z ceny ubytování." Bližší informace Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při včasné rezervaci 30 dní předem můžete ušetřit 20 % z ceny ubytování.

objednat