Shanti Maurice Resort & SPA, Mauricius

Klenot jižního pobřeží

Shanti Maurice Resort & SPA je korunním klenotem nedotčeného jižního pobřeží. Může se pochlubit vlastním bylinkovým a ovocným sadem. Přírodní vodopády a malebné laguny jsou na dosah a místní města a vesnice, doplněné přátelskými a zvídavými místními obyvateli, nabízejí jedinečný pohled do mauricijské kultury.

O destinaci

Malý, ale půvabný – to jsou slova, která Mauricius nejvíce vystihují. Sopečná krajina tohoto ostrova nabízí jedinečné přírodní zvláštnosti a jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi.

Shanti Maurice Resort & SPA je obklopený bujnými lesy a tropickou vegetací, horskými oblastmi, třpytivým tyrkysovým mořem a soukromou písečnou pláží. 

1032x554 Shanti Maurice Resort & SPA Shanti-Maurice-Resort-Spa_BEACH_Resort-View_01

 

Ubytování

Na 36 akrech romantického tropického ráje se rozkládají prostorná apartmá a soukromé vily s terasou a vyhřívaným bazénem. Nacházejí se přímo na pláži nebo nabízejí ničím nerušený panoramatický výhled na Indický oceán. Elegantnímu modernímu interiéru dominuje zejména dřevo, ručně vyráběné tkaniny a jemné barvy. Rodinné vily rovněž disponují několika ložnicemi, obrovskou vanou, sprchovým koutem s dešťovou sprchou a příjemným venkovním posezením.

1032x554 Shanti Maurice Resort & SPA Shanti-Maurice-Resort-Spa_VILLAS_Oceanview-Pool-Villa_05-2

 

Restaurace

Shanti Maurice nabízí rozsáhlé možnosti stravování v různých místech, restauracích a barech, z nichž každý má jinou identitu, ale všechny sdílí vášeň pro autentickou kuchyni odrážející jedinečnou kulinářskou atmosféru Indického oceánu. Hlavní restaurace Stars podává snídani formou bufetu, obědy a večeři ve formě á la carte. 

1032x554 Shanti Maurice Resort & SPA Shanti-Maurice-Resort-Spa_CULINARY_02

 

Aktivity

Kromě odpočinku na nádherných plážích na vás čeká široká škála volnočasových a vodních aktivit. Nechte se hýčkat v místních lázních a dopřejte si nespočet terapeutických a kosmetických procedur v duchu ájurvédy či léčebnou akupunkturu. Protáhněte tělo při lekcích jógy nebo se zapoťte v místním fitness centru. Dětský klub se postará o vaše nejmenší a společně si můžete zahrát tenis, zajezdit na kole nebo se podívat na film v open air kině. Vypůjčte si kayak, paddleboard nebo si užijte nekonečné krásy podmořského světa při potápění. Kousek autem se dostanete k 18 jamkovému golfovému hřišti Avalon Golf Estate, k nekonečným voňavým čajovým plantážím a k vlastní korálové rezervaci v Indickém oceánu.

1032x554 Shanti Maurice Resort & SPA SHM_Nira-Spa_Treatment-Room_01_RGB

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„K hotelu patří rovněž butik, který prodává výběr mauricijských řemesel, a dobře zásobená knihovna s počítači.“

Kristýna Kopečková

Private Travel Designer Team Leader