Sugar Beach A Sun Resort, Mauricius

Oslava bohatství starého světa v moderním hávu a komfortu

Koloniální stavba ve stylu plantáží nabízí prvotřídní servis, panoramatické výhledy na Indický oceán, tropické zahrady a venkovní bazén. Resort je luxusním útočištěm pro rodiny s dětmi i páry, které si chtějí užít romantické chvíle ve dvou. 

O destinaci

Malý, ale půvabný – to jsou slova, která Mauricius nejvíce vystihují. Sopečná krajina tohoto ostrova nabízí jedinečné přírodní zvláštnosti a jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi.

Elegantní hotelový resort Sugar Beach A Sun 
se rozprostírá na pláži podél sluncem zalité chráněné zátoky Flic-en-Flac na jihozápadním pobřeží ostrova. 

1032x554 Sugar Beach sugar_beach_beach_19-2000x1333-c4deae2c-8412-49bf-9168-3be4667ccddc

 

Ubytování

Kreolskou kulturu pocítíte v každém koutu resortu včetně pokojů a prémiových apartmánů. Interiéru dominuje dřevo, jemný minimalistický dekor a světlé barvy. Základní kategorie pokojů nabízí prostornou terasu s posezením nebo balkón s výhledem do klidných tropických zahrad nebo na oceán. Pokoje a apartmány vyšší kategorie disponují rovněž přímým přístupem na pláž. Rodinné apartmá Premium ubytuje rodinu o 4 členech. Resort zároveň umožňuje ubytování osobám se sníženou mobilitou v bezbariérovém apartmá.

1032x554 Sugar Beach sb-premium-suite-6

 

Restaurace

Vyberte si ze 3 restaurací a 4 barů, které poskytují rozmanité gastronomické zážitky po celý den. Navštivte restauraci Le Patio přímo u bazénu, která nabízí kuchyni podávanou formou bufetu nebo si vychutnejte míchaný koktejl, lahodné sushi nebo čerstvé ústřice v plážovém Buddha Baru. Specialitou je rovněž čajový salónek, kde každý den ochutnáte výběrové čaje z celého světa. 

1032x554 Sugar Beach sugar_beach_restaurant_bar_buddha_bar_beach_6

 

Aktivity

Mezi zázemí hotelu patří moderně vybavené fitness centrum, kde můžete navštívit i společné skupinové lekce, světoznámé lázně Cinq Mondes v holistickém stylu nabízející širokou škálu masážních a kosmetických procedur a hudební studio v sousedním hotelu La Pirogue. Golfisté si užijí golfové hřiště o 19 jamkách vytvořené slavným golfistou Bernhardem Langerem, na které se dostanete speciálním lodním shuttlem či helikoptérou. Sportovní nadšenci mají na výběr několik variant vodních sportů.

1032x554 Sugar Beach mas_232

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Vaši nejmenší se mohou těšit na program plný her, venkovních a vodních sportů, lovení krabů, kreativních aktivit a řemesel i dětského golfu pod vedením zkušeného týmu dětského klubu.“

Aneta Gaierová

Private Travel Designer & Private Jet Specialist