The Westin Turtle Bay Resort & Spa, Mauricius – Balaclava

od 37 000 Kč / osoba / týden
Mauricius

Luxusní ubytování v zátoce Turtle Bay

Nádherný výhled na malebnou zátoku Turtle bay a prvotřídní služby luxusního resortu The Westin Turtle Bay Resort & SPA přímo vybízejí k nezapomenutelné dovolené a lákají páry i rodiny s dětmi. The Westin Turtle Bay se chlubí špičkovým SPA o 10 hektarech, dětským klubem a živým korálem plným podmořské fauny. Resort tak nabízí mnoho způsobů, jak si tropický Mauricius vychutnat plnými doušky. 

O destinaci

Malý, ale půvabný – to jsou slova, která Mauricius nejvíce vystihují. Sopečná krajina tohoto ostrova nabízí jedinečné přírodní zvláštnosti a jeho pobřeží připomíná pravý ráj na Zemi.

The Westin Turtle Bay Resort & SPA je usazen v oblíbené oblasti Balaclava na severozápadě ostrova poblíž chráněného mořského parku, historického hlavního města Port Louis a zátoky Grand Bay. 

1032x554 The Westin Turtle Bay Resort & Spa, Mauritius wi-mrutb-beach-shot-31145-13274_Classic-Hor

 

Ubytování

S ubytováním v jednom ze 190 elegantních útulných pokojů nebo prostorných stylových apartmánů s balkonem či privátní terasou s neodolatelnými výhledy na moře neuděláte chybu. Moderní současný design pokojů snoubí ostrovní kulturu a atmosféru. Vyberte si pokoj základní kategorie Deluxe, rodinné apartmá s terasou či juniorské apartmá s patiem a houpacími křesly. Nejluxusnější variantu pro náročnější klienty představuje apartmá Banyan a Ocean Beachfront.

1032x554 The Westin Turtle Bay Resort & Spa, Mauritius mrutb-banyan-0478-hor-clsc

 

Restaurace

Stravování v The Westin Turtle Bay Resort & SPA poskytuje 6 restaurací a barů. Vychutnejte si to nejlepší z oblasti Balaclava a zažijte fúzi chutí asijské, mauricijské a indické kuchyně. Renomovaní šéfkuchaři, inspirováni lokálními, zdravými produkty a exotickými ingrediencemi vytváří nezapomenutelný kulinářský zážitek doprovázený pulzují plážovou atmosférou. Resort pořádá tematické gurmánské noci plné zábavy a výborného jídla. Užijte si noc plnou grilování a pochutnejte si na čerstvých humrech, krevetách a jiných mořských plodech. Pro kreativní duše je připraven workshop, na kterém si mohou vytvořit od základu svůj vlastní koktejl. 

1032x554 The Westin Turtle Bay Resort & Spa, Mauritius mrutb-retreat-bar-3800-hor-clsc

 

Aktivity

Poloha resortu je ideálním výchozím bodem k pěší procházce či průzkumu okolí. Objevujte podmořský svět při lekcích potápění či šnorchlování, odpočiňte si v hotelovém wellness, zacvičte si pod vedením trenéra v moderním fitness centru nebo si užijte slunečné dny na pláži, u bazénu nebo na tenisovém kurtu. Resort 
si rovněž můžete projet na kole nebo vyzkoušet běžecké trasy při ranním běhu. O vaše nejmenší se postará školený tým dětského klubu. Hotel rovněž nabízí rodičovskou noc, kdy si děti užijí aktivity u ohniště či na dětském hřišti, zatímco rodiče si dopřejí hýčkání ve dvou. 

1032x554 The Westin Turtle Bay Resort & Spa, Mauritius wi-mrutb-main-pool-aerial-27859-71056_Classic-Hor

 

Objevte svůj dokonalý hotel


Depositphotos_183786274_xl-2015

„Naplánujte s námi svoji vysněnou dovolenou a my pro vás připravíme chvilky, na které budete rádi vzpomínat.“

Matěj Polák

Travel Designér