Romantický ráj pro zamilované dvojice i rodiny s dětmi

Rozsáhlý komplex stylových bungalovů, který se stal prvním ekologicky uvědomělým střediskem na Mauriciu, je vzdálen zhruba 70 km od letiště a leží na okraji jedné z nejkrásnějších tamních pláží. Součástí resortu je i perfektní lázeňský komplex, ve kterém můžete v klidu odpočívat. O vaše děti se přitom skvěle postarají v místním dětském klubu. A pokud chcete aktivnější dovolenou, není nic jednoduššího než se věnovat jedné z mnoha nabízených aktivit, či vyrazit do nejrušnějšího města na Mauriciu, Grand Baie.

Video o Trou Aux Biches

Virtuální prohlídka

Ubytování v Trou aux Biches

Skvělé, luxusní ubytování vás čeká v Senior Suite v patře, s velkou koupelnou, v jejímž středu je prostorná vana. Obývací část je oddělená od ložnice a zaručuje tak naprosté soukromí i při plném obsazení. Tento suite dvě terasy – jednu v patře a druhou v mezipatře společně s bazénem a přímým vstupem na pláž.

V neposlední řadě je třeba zmínit vily o více ložnicích s plně vybavenou kuchyňskou linkou, s troubou a varnou deskou, kterou ocení vášniví kuchaři. Ti, kteří se rádi nechají hýčkat, budou mít samozřejmě k dispozici privátního kuchaře. Ať už jste novomanželé na svatební cestě, nebo velká rodina, oceníte dispozice vily, které zajišťují naprosté soukromí.

Restaurace Trou aux Biches

Ve zdejších restauracích si přijde na své opravdu každý. Thajskou kuchyni ochutnáte v Blue Ginger, vůně Itálie se line z restaurace Il Corallo a indické pokrmy naleznete v restauraci Mahiya. Pro zvláštní události a intimní večeře si zarezervujte romantický altán u restaurace Le Caravelle.

Aktivity v Trou aux Biches

Pokud by vás omrzely romantické procházky při západu slunce a lenošení u bazénu či na pláži, můžete vyzkoušet některou z vodních a pozemních aktivit nebo si zajít do fitness centra. Za nákupy a nočním životem doporučujeme vyrazit do nedalekého městečka Grand Baie, které je považováno za nejrušnější a nejoblíbenější oblast ostrova Mauricius. Resort Trou aux Biches disponuje také velice kvalitním zázemím pro děti i mládež, kterým se naskytne jedinečná možnost interakce s jejich vrstevníky ze všech koutů světa prostřednictvím nejrůznějších zábavných činností.

Jak zařídit dovolenou v resortu Trou aux Biches

Dovolenou na Mauriciu v resortu Trou aux Biches Vám zdarma připraví na míru tým travel designerů Exclusive Tours. Vyberete si termín, nejvhodnější letecké spojení, kategorii ubytování a další detaily dovolené přesně podle Vašich požadavků.

Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo můžete rovnou zavolat jednomu z našich travel consultantů. 

Pro tento hotel platí v některých termínech speciální akce: "Při rezervaci 30 a více dní předem získáte 20% slevu." Bližší podrobnosti Vám rádi sdělí naši travel designeři.

Nevybrali jste si? Pomůžeme vám

Michaela Pipek

Michaela Pipek

chief travel designer

+420 739 808 000 pipek@exclusivetours.com

Nebo nám napište

Zaškrtnutím pole souhlasím s poskytnutím mých osobních údajů v souladu s a v rozsahu uvedeném v Informacích o zpracování osobních údajů, se kterými jsem se seznámil/a.

V tomto hotelu je pro vybrané termíny k dispozici speciální akce:

Zobrazit více

Při rezervaci 30 a více dní předem získáte 20% slevu.

objednat